• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 117- דם

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 116- האביר השחור

ההגשות לאתגר: מהדורה 4 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 117][4] חטא הכאב- בנייה חדשה לאביר טומאה מאת העוג הברברי.
מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 117] דרך הדם- נתיב לברברי מאת Nextorl.
דרקונים ונתונים - [דו"נ 117]לוחמי מחזור הלבנה מאת הלדין.
מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 117] כושף דם מאת Hugh.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 118- קשתות

הנושא שלנו השבוע הוא דם, נוזל החיים שנותן צבע לקרבות שלנו ומכתים את הנשקים והשריונות שלנו. בעולמות הבדיוניים בהם אנחנו משחקים, לדם יש שימושים רבים- בין אם כמרכיב ללחש או כמטרת הלחש- מכשפות הדם שבאווטאר, כשף האוויר האחרון, ועד המלורגיה בערפילאים של ברנדון סנדרסון.

אולי תרצו לכתוב על רפש או גולם העשוי מדם מונפש- שמחפש דם נוסף כדי לגדול, או אולי על קובן ערפדי מסתורי. מה בנוגע להמרה של קסם הדם מסדרת משחקי המחשב דרגונאייג' למבוכים ודרקונים, או לכושף שלא מסתפק בכוח שבקו הדם שלו- אלא משתמש בדם עצמו כנשק בדומה למיראי קוריאמה מסדרת האנימה beyond the boundry?

בין אם תכתבו על תאי דם אדומים או לבנים, למשחק האימה "דם!" או לעולם האפלה, כל עוד תוסיפו את התוויות המתאימות ואת מספר האתגר בכותרת, וכל עוד תכתבו תוכן מכאני- תעמדו באתגר! אז אל תדאגו בנוגע לאורך, לפורמט או לשיטה- תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולם! :dragon:
האתגר הבא יתפרסם בעוד שבוע, ב15/10/21-16/10/21.

עריכה אחרונה:

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אוך, דווקא יש לי כמה רעיונות ראשוניים (שלא הרחבתי משום שלא יצא לי להשתמש בהם לסיפורים אבל כתבתי אותם בכל מקרה כדי לא לשכוח מהם) אבל אני לא יודע איך לכתוב להם נתונים.

Top Bottom