• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 116- האביר השחור

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 115- קרח

ההגשות לאתגר: פאת'פיינדר 2 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 116][PF2] טזרא'אד, צרחת השריון השחור- וולסטראק ייחודי בד"א 23 מאת העוג הברברי.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 117- דם

האביר השחור
הוא לוחם מטיל מורא ומסתורי, לבוש בחליפת שריון מלאה ושחורה אותה הוא לעולם לא מוריד. יש הטוענים שמקור האביר השחור באירופה הפיאודלית, היכן שאבירים צבעו את שריונם בשחור כדי לציין שנאמנותם לא שייכת לאף אדון. במונטי פיית'ון והגביע הקדוש, האביר השחור הוא לוחם בלתי מנוצח שלא מרגיש כאב. בסדרת האנימה אוברלורד, איינז-אל-גוון מסווה את עצמו כאביר שחור עוצמתי, בקומיקסים של מארוול, האביר השחור הוא לוחם בעל מורשת ארתוריאנית, המחזיק בחרב מקוללת וכמובן- כיצד ניתן לשכוח את דארת' וויידר, האביר השחור של יקום מלחמת הכוכבים?

אולי תרצו לכתוב את האביר השחור כאויב אימתני, שמזמין את הלוחם לדו-קרב עד המוות, ואולי תעדיפו לכתוב חוקים לטורניר אבירים שלם, שהאביר השחור הוא המועמד הבטוח לניצחון בו? מה בנוגע לאביר שחור כרובוט מֶכָּה ענקי, למשחק מדע בדיוני עתידני? אולי תכתבו על נשגב שאול המשרת את שר המוות ראשון לאריות הארורים, או על חליפת שריון מקוללת שמוכנה לעשות הכל על מנת שהלובש אותה ינצח בקרב, גם נגד רצונו?

בין כה וכה, תכתבו! לשיטה שאתם רוצים, למהדורה שאתם מעדיפים, ובצורה שנוחה לכם- רק תזכרו להוסיף את מספר האתגר בכותרת, ואת התוויות המתאימות לנושא. תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולם! :dragon:
האתר הבא יתפרסם בעוד שבוע, ב8/10/21-9/10/21.
 
עריכה אחרונה:
Top Bottom