• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 111- קרניים

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 110- צל

ההגשות לאתגר: פאת'פיינדר 1 - פאת'פיינדר 2 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 111][PF1][PF2] האת'ור, גבירת האושר- הרחבת מכאניקה לאלה המצרית/אוסיריאנית מאת העוג הברברי.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 112- ברק

להרבה יצורים בעולם שלנו- ובעולמות הבדיוניים בהם אנחנו משחקים- יש קרניים. מהמינוטאור הכלוא במבוכו של דיידלוס עד הדרקון השחור עם קרניו המעוקלות. לעתים, לקרניים הללו יש סגולות קסומות, כמו קרנו של החד-קרן הידועה ביכולת הריפוי שלה או הקאמוהטו שניתן לנטוע חלקים מהקרן שלו באדמה וקאמוהטו חדשים יגדלו מהם.
הרפתקנים רבים משתמשים בקרניים גם למטרות אחרות- מדרך להגביר את קולם כמו קרן-תקיעה או שופר, למיכל נוזלים ממנו ניתן לשתות, ולהרפתקנים רבים יש קרניים בעצמם- בין אם הם סאטירים, זדים או דבר מה אחר.

הנושא הזה הוא אחד מהנושאים שאתם בחרתם! דרך טופס המשוב והגשת הנושאים שלנו, שניתן למצוא קישור אליו באינדקס ההגשות הנעוץ.

אולי תרצו לכתוב מתכונים אלכימיים חדשים המשתמשים בקרניהן של מפלצות- או אולי תעדיפו לכתוב על קסדה מבעיתה בעלת קרניים? מה בנוגע לכשרונות גזע חדשים למינוטאורים, או אולי אפשרות התקפה חדשה לברברי מנתיב החיה שהופיע בקדרה של טאשה להכל?

בין כה וכה, תכתבו! מה שתרצו, כמה שתרצו, ומתי שתרצו. תכתבו נתונים, ואולי גם סיפור שילווה אותם אם תרצו- רק תתייגו את הנושא כראוי ותכתבו את מספר האתגר בכותרת. תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולם! :dragon:
בשבוע הבא, דרקוניקון 2021 בא עלינו לטובה, אז כדי שנוכל כולנו להנות מהכנס ולסיים את ההכנות של הרגע האחרון, האתגר הבא יתפרסם בעוד שבועיים, ב3/9/21-4/9/21.

עריכה: למרות ביטול הכנס, האתגר הבא עדיין יעלה בתאריך הרשום. אתם מוזמנים לנצל את הזמן כדי להתאבל כראוי על ביטול דרקוניקון.
 
עריכה אחרונה:
Top Bottom