• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 101- זכרונות

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
האתגר הקודם: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 100- נתונים... אחרים

ההגשות לאתגר: מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - דו"נ 101 - פגיון הזיכרון המדהים של סאליבן עט-נוצה מאת nav566.
דרקונים ונתונים - דו"נ 101 - זיכרונות [מלסטרה] - היומן הצורח מאת Kasai.
פאת'פיינדר 1 - דרקונים ונתונים - דו"נ 101\משכיח זיכרונות מאת סנטיגנס.
מהדורה 4 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 101][4] זיכרון רודף- מפלצת בכירה לדרגות הגבורה מאת העוג הברברי.

האתגר הבא: דרקונים ונתונים - דרקונים ונתונים 102- ציפורים

עבר חודש מאז האתגר הקודם, ואני מקווה שכולם נהנו לעבור על ההגשות לאתגרים הקודמים, לבחור את ההגשות האהובות עליהם ולכתוב להם נתונים אחרים וחדשים. אני בהחלט נהניתי להזכר בכל הדברים שכתבתי בעבר, ולהעלות זכרונות עם חברים על האתגרים הקודמים. על הטוב, הרע, והמכוער (וכן, אני מדבר עליך אתגר 37). ועל כן, הנושא שלנו להפעם הוא זכרונות.

אולי תרצו לכתוב נתיב לנוכל המתמקד בשינוי ומחיקת זכרונות, טקס מאגי המאפשר לראות את זכרונותיו של אדם, או אולי שיקויים של שכחה וזכרון? מה בנוגע למפלצות העשויות מזכרונותיהם המודחקים של הדמויות, או המרה של רפש האובלסק אוכל הזכרונות למהדורה אחרת מ5?

בין אם תכתבו לשיטה של כולנו ג'ון או לשיטה של ניבירו, עמוד וחצי או שלוש פסקאות, מה שחשוב הוא שתכתבו! כמובן, יש מספר דברים שעליכם לזכור- לפרסם את ההגשה שלכם בפורום המתאים, להוסיף את התוויות המתאימות לנושא, ולהוסיף את מספר האתגר לכותרת. מעבר לזה? תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר!

בהצלחה לכולם! :dragon:
האתגר הבא ייצא בעוד כשבוע, בסופ"ש של ה18/6/21-19/6/21.

עריכה אחרונה:
Top Bottom