• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים דרקונים ונתונים 100- נתונים... אחרים

האתגר הקודם:
ההגשות לאתגר:
דרקונים ונתונים - [דו"נ 100][ואנור] ספר הסודות הבלתי נגמרים מאת the Nerubian.
פאת'פיינדר 1 - דרקונים ונתונים - פרסות נס [דו"נ 100] מאת the dark lord.
מהדורה 4 - דרקונים ונתונים - אלף הזעם (דו"נ 100) מאת סנטיגנס.
מהדורה 4 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 100] שריונו של רייבן- סט חפצים קסומים למהדורה הרביעית מאת Nextorl.
מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - ספר הסודות הבלתי נגמרים [דרקונים ונתונים 100] מאת האיש הצעיר.
פאת'פיינדר 1 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 100][PF1] ספל שיכר של חיים טובים- עתק הקדוש לקיידן קיילין מאת העוג הברברי.
דרקונים ונתונים - [דו"נ 100][עולמות פראיים] גמדוני גינה מאת the Nerubian.
מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 100] מהלך קורי השדים- נתיב חדש לכושף מאת Nextorl.
מהדורה 4 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 100][4] מחושלי לחש- סדרת כישרונות נתיב דם למחושלי קרב מאת העוג הברברי.

האתגר הבא:
ברוכים הבאים וברוכות הבאות לאתגר המאה במספר של דרקונים ונתונים! קשה להאמין שעבר כל כך הרבה זמן מאז ש rui rui פתח את האתגר הראשון, על פונדק מקולל. מאז, עברנו יחד הרבה, עם רק אתגר אחד בלבד שאף אחד עוד לא הגיש לו (עדיין!), היה תענוג לקרוא את ההגשות שלכם לאתגרים השונים, את כל הנתונים שכתבתם בשבילנו, בין אם כאתגר בשביל עצמכם, אם כדי שאחרים יוכלו להשתמש במכאניקות הללו, ואפילו אם ניצלתם את האתגר כמוטיבציה לסיים משהו שכבר עבדתם עליו בין כה וכה.

הנושא של האתגר החמישים היה דרקונים, ועל כן, אני מרגיש שמתאים- נדרש אפילו- שהנושא של האתגר הפעם יהיה נתונים! אבל כמובן, כל הגשה לכל אתגר היא נתונים, אז נעשה את זה קצת יותר קשה. קצת יותר... מאתגר.

האתגר שלכם הפעם, הרפתקנים אמיצים, הוא לקחת הגשה של מישהו אחר, אחת שאהבתם, ולכתוב לה נתונים לשיטה או מהדורה אחרת משנכתבו לה במקור! רק אל תשכחו להוסיף את התוויות המתאימות לנושא, את מספר האתגר לכותרת, ולהנות!

בנוסף, אני ו-rui החלטנו לחשוף את רשימת עשרת ההגשות האהובות על כל אחד מאיתנו, לפי סדר הפרסום שלהן. נשמח לשמוע, בתגובה לנושא הזה, מהן עשרת ההגשות האהובות עליכם- של אנשים אחרים, כמובן!

ההגשות האהובות על rui rui:
ההגשות האהובות על Nextorl Nextorl:
בגלל כובד האתגר הזה, ובגלל שאני רוצה שלכולם יהיה את הזמן לעבור מחדש על הגשות ישנות ולמצוא את האהובות עליהם, האתגר הבא יתפרסם רק בעוד חודש, בסוף השבוע שבין ה11.6 ל-12.6. אז תכתבו נתונים שיגרמו לדרקונים עצמם לרייר! ותרגישו חופשי לרייר קצת בעצמכם, אל תדאגו, אני אנקה :dragon:

עריכה אחרונה:
בשנה האחרונה בהחלט ניסיתי לכתוב לכול דו"נ. קצת פספסתי בדו"נים האחרונים, כשפיספסתי כמה דו"נים, אבל האתגר הזה ממש מהנה אותי וכמובן שעליי לומר תודה ל rui rui שהתחלת את האתגר ול- Nextorl Nextorl שמשאיר אותו בחיים ונותן הגשות חדשות כול שבוע מחדש. אני כול שבוע מחדש מוצא את עצמי מותח את השרירים היצירתיים שלי, ואני מת על זה.

- [דו"נ 1] ספל שיכר של חיים טובים (מו"ד 4) מאת Qurrion Qurrion
- דו"נ 15 - אל מיתולוגי - [מו"ד 5] הפטרון האלוהי מאת the Nerubian the Nerubian
- [דו"נ 27][מו"ד5] טוק הבריון ועוזריו מאת המפקד האלמוני המפקד האלמוני
- דו"נ 50 [מו"ד 5] נתונים אלטרנטיביים ללטאישים ודמי דרקון מאת Nextorl Nextorl
- [דו''נ 63] צל הארגמן - ארכטיפ ערפדי לעזי להב [פאת'פיינדר] מאת Y yds
- [דו"נ 64] אוכל המפלצות [מו"ד 4] מאת Nextorl Nextorl
- [דו"נ 65] דם דריידר- נתיב דם לסורסרר (מהדורה 5) מאת liorgonen3 liorgonen3
- [77] [פאת'פיינדר] חפצ"ק חדש - מסיכת הפרא מאת דיוגנס דיוגנס
- [דו"נ 80] - סופה - סכנה סביבתית: סופת זמן מאת BadBug BadBug
- [דו"נ 85] יצירי יסוד מאת Nextorl Nextorl

בדרך כלל אני כותב דברים בלי קשר לדו"נ, אבל אם במקרה הכוכבים מסתדרים בשורה - אני מפרסם דברים שממילא היו בתהליכי כתיבה תחת כותרת דו"נ. יוצא הדופן היחיד היה דרקונים ונתונים - [דו"נ 59] - מו"ד 5: מקצוע הכשדאי *עלתה גרסה 2* , שאותו באמת כתבתי מאפס רק בעקבות פרסום נושא הדו"נ.

הנה עשרת המועדפים עליי (לפי סדר פרסומם):
- דרקונים ונתונים - [דו"נ 1] [מו"ד 5] בושתו של מאלכדר מאת Nextorl Nextorl.
- דרקונים ונתונים - [דו"נ 20][PF] האקס המיתולוגי (פארודי) מאת העוג הברברי העוג הברברי.
- דרקונים ונתונים - [דו"נ 39; מו"ד 5] לטאת הרעם (ברונטוזאורוס, אבל...) מאת המפקד האלמוני המפקד האלמוני.
- דרקונים ונתונים - [דו"נ 42][PF] הג'ונגל המוואנגי וכוחותיו של אנגאזאן מאת העוג הברברי העוג הברברי.
- דרקונים ונתונים - [דו"נ 47; מו"ד 5]: שן הכפור מאת Ferenheit Ferenheit.
- דרקונים ונתונים - [דו"נ 57] (PF) גנרל חורף מאת liorgonen3 liorgonen3.
- מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - (דו"נ 82) כישוף כפרי וקמעות מזל מאת Larkin Larkin.
- מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 87][5] פטרון למכשף: העץ העתיק מאת העוג הברברי העוג הברברי.
- מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - [דו"נ 88] מרלין הקוסם מאת המפקד האלמוני המפקד האלמוני.
- מהדורה 5 - דרקונים ונתונים - (דו"נ 91) דרך החום הפנימי - נתיב לנזיר מאת Larkin Larkin.

יש כאן הרבה שמות חוזרים. מסתבר שמי שכותב הרבה - מוציא גם הרבה הגשות טובות!

חזרה