• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דמעות של אלים (מו"ד 4) [5/5] - עץ משחק

נושא
דמויות
"אם כך, מזל שלא נגמרו לי כל הכלים" אומר הגנרל ביובש.
"האימפריה סיימה את תפקידה? ומה התפקיד שלה בדיוק? האר את עיניי" הוא אומר, שעשוע קל בקולו. מבט קצר בעיניו מגלה לקארים שאביו לא משועשע כלל. הוא אף פעם לא משועשע.

"מה התפקיד של כל מדינה אם לא לספק לנו את הכלים הנדרשים לאושר שלנו?" מצוטט קארים איזה מלומד שאת השם שלו הוא לא זוכר כרגע, "האימפריה עמדה בדרך שלי להיות האני האמיתי, ודרשה ממני לחיות חיי שקר ולוותר על מה שאני רואה כנכון." הוא עונה, "ספר לי אבא, אם מחר היית מקבל פקודה להילחם כתף על כתף עם בני אנוש, לתלוש מעליך את כל הדרגות והאותות ולהיות תחת הפיקוד של אחד היראלים מהאיים, האם היית מציית לפקודה הזו?" הוא שואל. "מה היית עושה עם הפקודות מהצבא שאתה כל כך מעריך, היו דורשות ממך לוותר על ערכים אחרים שאתה מעריך יותר?" הוא שואל.

"צאריף המתון? הפילוסופיה שלו מאוד לא פופולרית בימינו, קארים" אומר אביו, מניד בראשו קלות.
"הפילוסופיה הנפוצה היום מצביעה על צורך בהדדיות. האושר צריך לבוא במקביל לחיזוק המדינה, ולא במקומה" הוא אומר. הוא שולף שעון קטן מכיסו ובוחן אותו, מהנהן לעצמו לאחר רגע.
"הזמן קצר והמלאכה מרובה. אני אענה לשאלה שלך לפני שאלך, קארים.
מה הייתי עושה במקרה כזה שתיארת? בדיוק את מה שהיו אומרים לי. אתה חושב שיש לי ערכים אחרים מעל הסדר והעליונות האימפריאלית, אבל אתה טועה, בן. אלו הערכים החשובים לי, שלמענם אני נלחם, ולמענם לא הייתי מהסס להילחם תחת הפראים העלובים שאתה מחשיב יותר מהמדינה שבה גדלת. לא הייתי מהסס אפילו לא לרגע" אומר גנרל חליפה ועולה על כן השיגור.
"תדאגו לתפוס את האחרים לפני שאתם מוציאים אותו להורג. כולם צריכים לקבל את העונש הזה ביחד" הוא אומר לחיילים, שמהנהנים ומתחילים להכין את כן השיגור לשיגור נוסף.

"וכאן אתה מפספס משהו אבא." אומר קארים וחוזר לנימת הדיבור הרגילה שלו, חוזר לדבר בצורה בה הוא מדבר עם האנשים שסובבים אותו ואם האחים לנשק. "אתה חייב לשאול את עצמך שאלה אחת, ומאחר ואתה תמיד תשכח לשאול אותה, אתה תמיד תפסיד ל"ברברים" שאתה כל כך שונא ולבן הכל כך כשלון שלך." הוא מביט לאביו במבט ישיר בעיניים. "אחרי כל הזמן שאתה צד אותי, ואחרי כל הזמן שאתה מחפש אחריי, לא היה מוזר לך אפילו לרגע אחד בודד שנתפסתי על כזה דבר פעוט? "הוא מרים ידיים לרגע, "אתה מודע לעובדה שאני כאן כי אני רוצה להיות כאן?" הוא מצביע על אביו, "אתה האחד שנפל במלכודת." הוא מחייך באופן ממזרי, "שח-מט."

אוזניו של נואל מזדקפות למשמע קולו של קארים, והאינסטינקטים שלו פועלים מיד- הוא מסתובב תוך כדי שהוא משתגר פנימה- זורק לקארים את הנשק שלו ונוטע את נס הקרב.
META
פעולת תנועה- שריון פירצה. משתגר עד 3 משבצות לצד השני של הקיר.
פעולה חופשית- זורק את הנשק של קארים אליו. (להפיל נשק זו פעולה חופשית, אז אני מניח שלזרוק אליו זו אותה פעולה)
פעולה משנית- נס קרב של כבוד.

יוזמה- 21.

קארים נראה כמעט מופתע ברגע שנואל מגיע, אבל כל תוכנית טובה צריכה אלתורים. הוא תופס את החרב שלו בעודה נזרקת אליו, נכנס לעמדת לחימה. "תמנע מאבא שלי לעזוב." הוא אומר לנאול.
META
מניח שאין לי סיבוב הפתעה או משהו, אם כן אעורך.
יוזמה
8+7=15

"מניח הנחות שגויות, קארים? לימדו אותך יותר טוב מזה" אומר הגנרל, כשלפתע נואל מופיע מתוך הקיר ומוסר לקארים את נשקו. לאחר שהנס של נואל ננעץ ברצפה, וגנרל חליפה נראה לפתע חלש יותר, גם אם רק במעט.
הוא מרים את ידיו בדרמטיות, מביט אל החיילים שעומדים מאחוריו.
"הכו בבוגדים ללא רחם!" הוא צועק. "השמידו את שניהם, והראו להם את עוצמת האימפריה האלפית!". החיילים נראים מחוזקים ממילותיו, והם מתקדמים לעבר השניים.

META
גנרל חליפה:
פעולה רגילה
קריאת קרב - כל בעל ברית שנמצא בפרץ 5 מהגנרל מקבל תוסף +2 לגלגולי התקפה ונזק עד תחילת תורו הבא (של הגנרל), ופוסע שני צעדים קדימה.

תור נואל.

OUT
נואל ניצל את סיבוב ההפתעה שלו.

עריכה אחרונה:
נואל נוחר כשהוא שומע על כוחה של האימפריה האלפית. "תנסה." הוא אומר לגנרל, מאתגר אותו לנסות ולהשמיד אותם. לרגע אחד הוא רוכן קדימה, וברגע השני הוא כבר מול הגנרל- עומד על משטח השיגור, מונע ממנו להשתמש בו כדי להמלט. הוא מכה בעוצמה ובמהירות, שאגתו מרעידה את הקירות- מעיפה חיילים לאחור.
META
פעולה משנית- בלתי ניתן לעצירה: נואל מקבל 10 נק"פ זמני.
פעולה רגילה- הסתערות: מסתער ל-D9. התקפה: 23 נגד דרג"ש נגד גנרל ח'ליפה, 12 נזק והגנרל מסומן.
נואל חוטף 2 התקפות מזדמנות, מחייל 1 ומחייל 2.
פעולה חופשית- Iron Wolf Charge: גנרל חליפה סופג עוד 2 נזק. בנוסף, התקפה בפרץ 2:
  • חייל 1: 12 נגד רצון.
  • חייל 2: 20 סה"כ נגד רצון.
  • גנרל חליפה: 20 סה"כ נגד רצון.
  • חייל 4: 9 נגד רצון.
בפגיעה, המטרה נדחפת עד 3 משבצות וסופגת מחסר 2- לגלגולי התקפה עד סוף תורי הבא. גנרל חליפה לא נדחף. בנוסף, בין אם פגעתי או לא- כל המטרות מסומנות.

פעולה חופשית- נק' פעולה> פעולה רגילה- Bedeviling Assault: סה"כ 20 לפגיעה. 21 נזק. בין אם פגעתי או לא, עד סוף ההתקלות, פעם בסיבוב כשבן ברית פוגע במטרה עם התקפת קפא"פ, נואל יכול לבצע התקפת קפא"פ בסיסית עם יתרון קרבי נגד המטרה כפעולה חופשית.

תור לוחמי העלווה.

אחד החיילים בקושי מספיק להניף את נשקו לפני שהנול המשתולל מעיף אותו לכל הרוחות בדרכו אל הגנרל.
חברו מצליח אמנם לפגוע בלוחם, אבל מדובר במכה שטחית למדי שכמעט ולא משפיעה על הנול.
הגנרל סופג את הסתערותו של נואל, מתנודד מעט במקומו בתגובה למכת הפטיש, אך לא נראה מושפע במיוחד ממנה. את המכה השנייה הוא מסיט בחרבו, מסרב להתרגש.

השומרים מאחור מתגברים על ההלם הראשוני ומניפים את חרבותיהם לעבר נואל, נחושים להגן על מנהיגם.
גם החיילים מתקדמים קדימה, אבל למעט אחד מהם שמצטרף גם הוא למתקפה על נואל, השאר מתקיפים יחד את קארים, נועלים את מגניהם ומתקדמים כאחד.

META
חייל 1:
מתקפה מזדמנת
מתקפת קפא"פ רגילה נגד נואל - 27 נגד דרג"ש, 7 נזק בפגיעה.
פעולה רגילה
מתקפת קפא"פ רגילה נגד נואל - 29 נגד דרג"ש, 7 נזק בפגיעה.

חייל 2:
מתקפה מזדמנת
מתקפת קפא"פ רגילה נגד נואל - 14 נגד דרג"ש, פספוס.
פעולה רגילה
מתקפת קפא"פ רגילה נגד קארים - 24 נגד דרג"ש, 6 נזק בפגיעה. אם ההתקפה פגעה קארים נדחף משבצת אחת אחורה, וחייל 2 תופס את מקומו.
מעורר מתקפה מזדמנת מנואל.

שומר עלווה 1:
פעולה רגילה
מתקפת קפא"פ רגילה נגד נואל - 16 נגד דרג"ש, מניח שפספוס.

שומר עלווה 2:
פעולה רגילה
מתקפת קפא"פ רגילה נגד נואל - 19 נגד דרג"ש, בפגיעה 10 נזק ונואל מסומן עד סוף תורו הבא של השומר.

חייל 3:
פעולה רגילה
מתקפת קפא"פ רגילה נגד קארים - 14 נגד דרג"ש, 6 נזק בפגיעה.

חייל 4:
פעולה רגילה
מתקפת קפא"פ רגילה נגד קארים - 12 נגד דרג"ש, 6 נזק בפגיעה.

גנרל חליפה: 121/135
שומר עלווה 1: 62/62
שומר עלווה 2: 62/62
תור קארים.

עריכה אחרונה:
"עיניים עלי." נואל נוהם כשהוא מבחין בחייל תוקף את קארים, מנסה להתעלם ממנו. לא, הוא נמצא כאן- הוא האיום הגדול. וכדאי מאוד לכולם לדעת את זה.
META
שומר עלווה 2 פספס.

הפרעה מיידית- קריאת תיגר. על חייל 2, שתוקף את קארים למרות שהוא סומן על ידי נואל- 24 נגד דרג"ש, 13 נזק.

"המשימה שלנו היא לא רק האגאיס. אנחנו צריכים להרוג את כל הקצונה הבכירה. נוכל לנסות ולחכות שהם יתכנסו לישיבת מטה, או שנתקוף אותם ביחידות ובמרווחי זמן קצרים" אומר מאמבוקרו, טון הדיבור הרגוע שלו לא משתנה.
"אם נתקוף רק את האגאיס, הפגיעה בדיוויזיה תהיה זמנית בלבד, וכל לוחמי החופש שמתו הקריבו את חייהם לשווא. וג'וואן אדמי יודע שמתו כבר מספיק" הוא מוסיף, נאנח קלות.

החייל מבין באיחור רב את טעותו. רק כשהפטיש הכבד מתקרב לראשו במהירות עיניו נפערות בחרדה, אבל מאוחר מדי.
מכת הפטיש של נואל שוברת את גולגולת החייל ומטילה אותו לאחור, חסר חיים.

META
חייל 2 מת והשפעת המכה דלו על קארים מבוטלת.

"אז נחכה להוצאה להורג." אומר סומניוס. "אם הקצונה הבכירה לא תגיע לשם אז היא לא תגיע לשום מקום." הוא אומר. "או שאולי נזמן אותם לפגישה פיקטיבית ואז נחסל אותם?" הוא מציע

הפקודה של אביו מהדהדת באוזניו של קארים, אביו הורה על הוצאתו להורג.
קארים הרגיש שהוא שילוב של התרבות האליפת והתרבות מהאיים, אסטרגט קר אבל עם יכולת להבין את הרעש והשמחה.
לוחם מחושב שמסוגל לאבד את עצמו לדעת בשדה הקרב.
וכעת צד אחד בו מעוניין במותו.
הצד שהוא בחר לזרוק.

הוא שואג בזעם, מספיק כדי לגרום לכולם להביט לכיוונו, לכיוון רונה חדשה שמתחילה להיות משורטט על העין שלו.
זהו שיר מלחמה אחר.
זוהי אמונת מלחמה אחרת.
ברגע אחד הדם שלו בוער, והוא עושה את מה שתושבי האיים עושים. הוא נותן לזעם שלו להכריע אותו.

וכאשר הרונה האדומה בוקעת בעוצמה בעינו השמאלית, הוא רואה רק דם. הוא שומע רק שירי מלחמה, הוא שומע אותם כל כך חזק שהאויב שלו שומע אותם גם הוא, עד אשר הוא לא יוכל לעמוד בעומס.

קארים עומד במלו הדרו, רואה אדום ורואה מטרה ברורה לפניו. הוא רץ קדימה, מכתו מכוונת לאביו, מזמרת שיר חדש בעודו מניף את הלב בקשת מהירה כלפי מעלה, מכתו כל כך חזקה עד שגופו נעלם לרגע ומופיע מצידו השני של אביו, לוקחת ממנו כוח לחימה יקר.
META
כפעולה משנית מפעיל את התמרה שטנית- עד לסוף ההתקלות קארים משנה צורה לבריון שטני, הוא מקבל התחדשות 2, ההתנגדות שלו לאש עולה ב5, הוא מוסיף עוד 2 2 להתקפות שלו ואיובים מדממים מעניקים לו תוסף 2 להתקפה במקום 1.
ממיר תנועה למשנית - מפעיל הילת סקאלד - הילה 5 כשהמוקד הוא קארים
ממיר רגילה למשנית- מנגינה רודפת- עד לסוף ההתקלות אויבים אשר מסיימים את תורם בתוך ההילה סופגים 3 נזק תודעה. אויב לא יכול לרדת מתחת ל1 נק"פ כתוצאה מנזק התודעה. במידה ואויב עם 1 נק"פ מסיים את תורו בהילה, הוא מקבל פעולה חופשית במסגרתה הוא צריך לנוע את המהירות שלו ולסיים אותה רחוק ככל הניתן מקארים.

נקודת פעולה- הסתערות על הגנרל- 20 טבעי. אני מניח שזה פגיעה
ללא פעולה- צעד ממדים פחות, התנאי (לפגוע באויב בהתקפת בסיסית עם נשק) התמלא, ההתקפה גורמת עוד 1(נ) נזק, ואני יכול להשתגר חמש משבצות. משתגר לD7.
פעולה חושפית- הזעם השחור של הגהנום- מאחר ופגעתי בהתקפה ואני נמצא התמרה שטנית, ההתקפה גורמת לעוד 1ק10 נזק נוסף, והמטרה סובלת ממחסר 4 להתקפות כנגדי (הצלה לסיום).

נזק (מקסימלאי כי קריט) 43 סה"כ. והגנרל סובל מחסר 4 להתקפות נגדי (הצלה לסיום)

עריכה אחרונה:
עוקב אחרי התקפתו של קארים, נואל מכה בעוצמה עם פטישו- אך הגנרל מצליח לחמוק מהמכה בקושי רב.
META
פעולה חופשית- Bedeviling assault-
מקבל התקפה בסיסית עם יתרון קרבי נגד גנרל חליפה בגלל שקארים פגע בו.
22 לפגיעה, פספוס.

גנרל חליפה מעיף מבט בבנו ובחרב שהוא מחזיק, ואז מביט בפציעותיו.
הוא מרים את מבטו פעם נוספת, וקארים, שניחן בחוש מעולה לזיהוי המבטים של אביו, מתבלבל לרגע לנוכח המבט המעורפל של אביו. האם אביו חש... פגוע?
הגנרל מרים את חרבו, מתכונן להנחית מכה על בנו, אבל אז מסתובב ומכה את נואל, מבקע את השריון של הנול ללא בעיה.
בתגובה למכה המוצלחת של הגנרל והדם הניתז מהפצע, כל החיילים מריעים בקול כשהם נוכחים לראות שהנול פגיע, וממהרים להתמקד בנול.

META
גנרל חליפה:
פעולה רגילה
התקפת קפא"פ רגילה נגד נואל - 27 נגד דרג"ש, בפגיעה 15 נזק.
פעולה משנית
הניצחון הוא שלנו - במידה והתקפת קפא"פ רגילה של גנרל חליפה פוגעת באויב, כל בעלי הברית של הגנרל זוכים ל+2 לנזק נגד אותו אויב עד סוף תורו הבא (של הגנרל).

הצלה נגד ההשפעה של קארים - 9, כישלון.

גנרל חליפה: 75/135
תור נואל.

"אפשר לנסות ולגנוב את חותם האגאיס בשביל לתפוס את כולם בפגישה פיקטיבית, אבל אני לא בטוח שיש לנו זמן" אומר מאמבוקרו, כשחלק מהחיילים מתחילים לרוץ במסדרונות.
"נראה שיש מהומה כלשהי. אני רק מקווה שחברינו בכלא לא התחילו אותה, אחרת יהיה קשה לצאת מכאן. אבל אני בטוח שהגלגל הקדוש יוציא אותנו מהאן בחסדו, לא משנה עד כמה המצב נואש" הוא אומר בשלווה. שני הנזירים שולפים את נשקי המוט המוזרים שלהם, ומביטים בשלושת האחרים, מחכים להחלטתם.

עריכה אחרונה:
IN
האח סיאון נראה כועס.
"לא, אם כבר עכשיו קורות פה מהומות- נחסל אותם אחד אחרי השני במרווחי זמן קצרים. זה בטוח יותר ויעיל יותר. כול גרון שלא נגיע אליו ישוסף מחר, אבל פגישת קצונה זה להפיל את עצמנו בפח. בואו נתחיל מהאחד הקרוב ביותר, ונחסל אותם אחד אחר השני" אומר האח סיאון.

נואל סופג את המכה ומחייך, הם רוצים לתקוף אותו? ובכן, הם יצטרכו להתאמץ בשביל זה. הוא מסתחרר במהירות עם הפטיש שלו, מכה בחיילים שמסביבו- מעיף את הגנרל על בנו ואת חייליו על הקיר- וכפפת הגרזן שלו משספת את חזהו של הגנרל האלפי, מתיזה את דמו על משטח השיגור.
META
פעולה רגילה- Sweeping Slash. פרץ 1, כל אויב בפרץ:
  • שומר עלווה 2- 27 נגד תגובה, בפגיעה הוא נדחף 2 משבצות.
  • גנרל חליפה- 22 נגד תגובה, בפגיעה הוא נדחף 0 משבצות.
  • שומר עלווה 1- 13 נגד תגובה, בפגיעה הוא נדחף 2 משבצות.
  • חייל 1- 17 נגד תגובה, בפגיעה הוא נדחף 2 משבצות.
  • חייל 3- 23 נגד תגובה, בפגיעה הוא נדחף 2 משבצות.
אם פגעתי בחייל 1, פוסע אל המשבצת שהוא עזב. אם לא, פוסע לC8.
התקפה משנית: נגד גנרל ח'ליפה עם נשק היד החלשה שלי.
  • 28 נגד דרג"ש, 17 נזק.
פעולה משנית- הילת סקאלד. מנצל שימוש בהילת הסקאלד של קארים כדי לנצל פרץ ריפוי ולרפא 18 נק"פ.

הגנרל סופג את המכה של נואל בחישוק שיניים, והחיילים ממהרים לנקום את עלבונו ועלבונם - הם רצים אל נואל, מאגפים אותו ומכים אותו ללא רחם, מכוונים לרגליו בכדי להאט אותו ולמנוע ממנו להתנועע בחופשיות.
שני לוחמים נעים אל קארים, תוקפים אותו בריכוז ובזמן שהם שולחים אליו מבטי שנאה, שכבר מזמן לא זרים לזד.

META
חייל 1:
מתקפת קפא"פ רגילה נגד קארים - 25 נגד דרג"ש, בפגיעה 7 נזק.

חייל 3:
מתקפת קפא"פ רגילה נגד נואל - 29 נגד דרג"ש, בפגיעה 9 נזק.

חייל 4:
מתקפת קפא"פ רגילה נגד נואל - 23 נגד דרג"ש, בפגיעה 9 נזק.

שומר עלווה 1:
Hobbling Strike נגד קארים - 23 נגד דרג"ש, בפגיעה 16 נזק וקארים נטוע עד סוף תורו הבא של השומר. בהחטאה קארים סופג חצי נזק והוא מואט עד לסוף תורו הבא של השומר.

שומר עלווה 2:
Hobbling Strike נגד נואל - 21 נגד דרג"ש, בפגיעה 17 נזק ונואל נטוע עד סוף תורו הבא של השומר. בהחטאה נואל סופג חצי נזק והוא מואט עד סוף תורו הבא של השומר.
גנרל חליפה: 57/135

"אז קדימה. נתקדם אל הסיבאק שהיינו במשרד שלו מקודם. נחסל אותו יחד ונתקדם אל הקצין הבא" אומר מאמבוקרו, והחבורה רצה לעבר הלשכה של הקצין.
לאחר כמה דקות הם מגיעים לדלתות המשרד. הפעם אין שומרים ליד הדלתות, והדלת פתוחה מעט.

עריכה אחרונה:
חזרה