• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • עדכון חשוב לגבי דרקוניקון והקורונה
    מסתבר שליקום יש שליט מבוך אכזר, שאוהב להניח מלכודות למארגני כנסים בארץ ובעולם - אחרי שב-2020 המלכודת הזו תפסה את דרקוניקון, השנה אנו נחושים לא ליפול במלכודות והכנס יתקיים השנה! כל הפרטים בנושא

דמעות של אלים (מו"ד 4) [5/5] - עץ משחק

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
נואל מבולבל גם הוא, אבל הוא שכיר חרב- הוא לא בטוח עד כמה מפתיע הדבר, ועל כן- לא אומר דבר. הוא שולח מבט כועס בסומניוס, לא מרוצה שמנפנפים אותו- בטח כשמדובר בנושא שיכול לסכן אותם במהלך קרב.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
נראה שקארים מרגיש מעט לא בנוח מכמות האנשים פה, זה מרגיש לו שיש יותר מידי חיילים ומעט מידי מפקדים. הוא בוחן את הסיפור בשקט כרגע, מקווה שישרור איזה סדר מתישהו.

המגדל הבודד

פונדקאי ותיק
הקצין מועף אל תוך הקנוקנות כשהוא כמעט וקורס על רגלו הפצועה, שואג בכאב ובזעם.
החייל מניף את חרבו בעוצמה לעבר ויז'ינר, משקיע את כל כוחו על מנת לבתר אותו לשניים, אבל ויז'ינר מצליח להדוף אותו בקצה הכידון שלו בקלות.

META
חייל 1:
פעולה רגילה
Brash Strike נגד ויז'ינר - 1 טבעי, פספוס.

קצין 2 מדמם.
חייל 1: 20/24
קצין 1: 32/32
קצין 2: 15/32

"טוב, אי אפשר לנהל את זה ככה!" שואג דורנים.
"תבחרו נציג מכל קבוצה שיתאם איתנו פעולות, ככה נוכל להיות מסודרים קצת, בשם הצעיר!" הוא נובח על שליחי המועצה, שממהרים לגשת אל קבוצותיהם לבחירת הנציג.
"מה איתכם? כדאי שנהיה מוכנים לפני שנאמני הכבוד יגיעו. תבחרו נציגים ותסיימו הכנות" הוא אומר בטון של מפקד, מביט בהם בחוסר סבלנות.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
קארים עושה צעד קדימה בחצי רצון, הוא יודע לנהל יחידה ויש לו ניסיון בסיפור, אבל הוא לא סס להדגיש את עצמו כרגע. מצד שני, הוא כנראה היחידי פה שיודע איך הצבא האלפי עובד.

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
האח יוצא ממאחורי העץ במהירות, מסתער אל עבר הקצין השני. הקצין מרגיש תחושה מוזרה, את הכוח הקדוש של האח סיאון על עצמו. הוא סגור מפניו, וזה כול מה שהאח סיאון הזה זקוק לו. טיפה של פחד, של חוסר היענות לרצון האלוהי, והוא מוכן לחסלו. הוא מזנק עליו קדימה, עם מבט פראי. הקצין מניף את החרב, אך זה חסר סיכוי, האח סיאון נע מהר מידי ופשוט מסתובב מסביבה, ואז הכדורים הקוצניים שעל האלה מכים על ירך על שוק שפצועה כבר ממכתו של ויז'ינר. הוא משנה את כיוון הנשק אל עבר החזה כאשר מלוא העוצמה פוגעת ברגע, אל עבר הלב.

כעת, הוא מסתכל אל עבר החייל שלצידם. "אם תרצה לברוח, זהו הזמן, כופר" הוא אומר לו.

META
האח סיאון מקבל תוסף 5+ לנזק כנגד קצין 2 מכיוון שהוא התרחק ממנו מרצונו.

פעולת תנועה- תזוזה ל-G9
פעולה רגילה- מהירות מלאכית

השפעה: האח סיאון פוסע עד 4 משבצות לפני התנועה. הוא נע ל-G13. הוא מאגף את קצין 2 עם ויז'ינר.
התקפה כנגד קצין 2: 13+10+2=25 נגד דרג"ש.
פגיעה: 1+6+1+6+5+5=24 נזק (מאמין כי הפלתי את קצין 2 לפי הנזק שהפך אותו למדמם).
פעולה משנית- נדר האיבה (אם קצין 2 נפל)
כנגד חייל 2.

אביעד

פונדקאי ותיק
עכשיו כשקארים מנהל את העניינים הפיקודיים, סומניוס יכול ללכת לדבר עם נואל בצד רגע.
"זו הפעם הראשונה שדבר כזה קורה לי..." הוא אומר. "אבל אסור להזניח את זה - כשגיע למקום יישוב אני הולך לחפש רופא, לבדוק שזה היה חד פעמי ולא יחזור."

המגדל הבודד

פונדקאי ותיק
לאחר שהקצין מתמוטט, חזהו משוסע לחלוטין, החייל מביט בסיאון באימה טהורה ונמלט אל העצים, כמה שיותר רחוק מהאח.
הקצין מביט לצדדים כשהוא רואה שהוא נשאר לבד, אבל נראה שהוא מתכוון דווקא לנסות להרוג את הדמות חסרת ההכרה לפני שהוא ימות.

OUT
תורו של ויז'ינר.

"בסדר גמור. קארים, כן? יש לך רקע פיקודי, השתתפת בקרבות שכללו יותר מקבוצת שודדים קטנה?" שואל אותו דורנים.
בינתיים מגיעים עוד שמונה נציגים מהקבוצות השונות, ורק שלושה משיבים בחיוב - שלושה שנראים כבני חמישים לכל הפחות, וכנראה שירתו במהלך מלחמת מחודדי האוזניים בצבאות שונים.
"אוי ואבוי. אם ככה, טוב שאתם רק מפקדי קבוצות. אנחנו נכנסים למבצע מסוכן, שחייבים לתפקד בו בצורה מקצועית ומסודרת. כל פקודה שמגיעה ממני צריכה להתבצע כמו שצריך - אני אחלק לכם יעדים ואתם תבצעו אותם בדרך הטובה ביותר. אם נפעל ביחד נוכל להצליח כאן ולהרוג כמה שיותר ממזרים מחודדי אוזניים" הוא אומר.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"אני קפטן לשעבר בצבא טילניג, אימנתי בעצמי את תושבי האיים וקיבלתי תואר האסקראל מהם," אומר קארים. "יש לי ניסיון פיקוד על פלוגות ועל קבוצות פשיטה, אני מכיר אישית את מי שכתב את דוקטרינית הלחימה האלפית, ואלא אם כן הם שינו אותן בזמן האחרון, אני כנראה גם יודע לפענח את המסרים שלהם." הוא מסיים. "קבוצות שודדים קטנה הן מתחת לדרגת השכר שלי." הוא פשוט מוסיף. זה לא ניסיון להתגאות או לטפס פה בדירוג, קארים פשוט מציין עובודת יבשות בשטח. אם יש צורך להשתמש בניסיון שלו, זה יהיה הזמן בו הוא צריך לפקד על קבוצות שונות אחת מהשנייה.

אביעד

פונדקאי ותיק
"כן" עונה סומניוס, דואג גם הוא. "וזה היה ממש מוזר. ועכשיו כשהגיעו כל ההרפתקנים האלה בטוח יש ביניהם רופא." הוא אומר. "בוא נחפש, אולי מישהו יוכל לבדוק לפני שמתחיל פה הקרב עם האלפים." אומר ועושה - מתחיל לשאול את ההרפתקנים אם מי מהם מבין משהו ברפואה.

המגדל הבודד

פונדקאי ותיק
"אם כך, תוכל לבצע הכל בצורה הטובה ביותר. אני אשמח לחוות דעתך כשהשיירה תגיעה" אומר דורנים.
הוא לוקח ענף קטן ומשרטט על האדמה כמה ריבועים, המסמלים את השיירה, וכמה עיגולים שמסמלים את הקבוצות ואת הפרשים.
"כשהשיירה מגיעה עלינו לחסום את אפשרות ההימלטות שלה. נצטרך להשבית את העגלות הקדמיות והאחוריות, על ידי הריגת הבהמות או הנהגים בחצים וכידונים. לאחר מכן נצטרך למשוך את הפרשים אל הגבעות או העצים, שם הם יאבדו את היתרון של הסוסים שלהם. נעשה זאת על ידי הצבת יחידה קטנה שתפתה את הפרשים לתוך היער, שם ימתין להם כוח גדול יותר, מורכב מהלוחמים בעלי הנשק הארוך. הקשתים והלוחמים האחרים יתקיפו את השיירה משני כיוונים, למנוע כל ניסיון הימלטות שעוד יקרה למרות חסימת הדרך. שאלות או הצעות?" הוא מפרט את התוכנית, משרטט חצים ותוואי שטח על הקרקע.
"אני מציע להשאיר יחידות בעתודה. הן לא חייבות להיות גדולות, אבל הן יאפשרו איגוף ותמיכה בקבוצות המרכזיות במקרה שהתוכנית לא תלך לפי המתוכנן" אומר אחד מהנציגים המבוגרים יותר, חייל לבוש בשריון עור בסגנון דרומי ובעל שיער מאפיר.
דורנים מהנהן, ואז אומר: "אני צריך לדעת מה הציוד של היחידה שלכם, כדי שניכל להתכונן בהתאם".

בינתיים, סומניוס מסתובב בין ההרפתקנים, הגמדים ושכירי החרב, מחפש מישהו שמבין ברפואה.
"התעלפות סתם ככה? אתה שותה מספיק? יכול להיות שזו התייבשות" עונה אחד מהם.
"אולי זה בכלל חוסר במזון איכותי. קשה למצוא אוכל טוב כשאתה במסע" אומר אחד אחר.
"אולי הכעסת את רוחות הטבע? הן חזקות באזור האלפי" אומר אחד הלוחמים, שלבוש בבגדי צמר ועור, האופייניים לנוודים בצפון אורקיל.
"נלחמת באלפים לאחרונה? יש להם לא מעט אמצעים קסומים שיכולים לגרום לתופעות כאלו" אומר אדם כהה עור, שניתן לראות כמה בקבוקונים מלאים בנוזל אדום בוהק* חגורים על חגורתו.

OUT
*דם האדמה, הקסם הנוזלי, הוא באותו הצבע של הנוזל.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"לאלפים יש 2 חסרונות, הראשנה שהם בטוחים בעצמם, השנייה שהם ממעיטים באויב שלהם." אומר קארים. "אם הם יחשבו שהאויב לא מסוכן מספיק, הם לא ינסו להימלט." הוא מסביר, "ככל שניתן להם תחושת ביטחון עצמי גבוהה יותר, ככה הם יהיו יותר פתוחים לטועיות." הוא מצייר קווים על החול, "אנחנו צריכים לפעול עם יחידות קטנות, שכל התקפה תגרום להם להרגיש כאילו אפשר לשלוח צוות קטן לחסל אותה בזמן שהיא גוררת אותם למלכדות מוות בתוך היער, אחרי שנגרום להם לדמם מספיק, עיקר הכוח שלהם לבטח ינסה להקים מעגל הגנה סביב לעגלות, בשלב הזה נשק טווח אמור לשבור את הרוח שלהם, אם הם יבינו שהם איבדו את הפשרים שלהם ושאין להם דרך לאתר את האויב, יכול להיות שנוכל לגרום להם להיכנע."

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
"להיכנע? למה שנרצה שהם יכנעו? זה יפסיק את הקרב." נואל שואל לאחר שהוא רואה את סומניוס מחפש מרפאים. הוא הצטרף למשימה הזו כדי לפגוע באלפים חזק מספיק כדי שהם לא יוכלו לפגוע באיים, אם הם נכנעים- הם הרי לא נפגעים.

liorgonen3

פונדקאי ותיק
"כי אלפים מתים גוררים פעולות תגמול, ואלפים חיים הם קלף טוב למו"מ עתידי ולמנוע פעולות לא רצינואלית מצד האלפים, אם סתם נהרוג פה את כולם הם יכולים לשרוף כפר, אם ניקח אותם בשבי הם יצטרכו להיזהר כדי למנוע מאיתנו לפוגע בבני הערובה, או אפילו להציע כופר על מנת שנשחרר אותם." מסביר קארים. "חייל מת לא יעיל לאף אחד מהצדדים, יש הרבה תועלת בחייל אויב חי אם הוא לא מסוגל להילחם או להרע לך."

המגדל הבודד

פונדקאי ותיק
"קארים צודק. בדרך כלל עדיף לנו לגרום לאויב להיכנע מאשר לדחוף אותו למתקפות נואשות שיגרמו לנו לנזק מיותר, אבל עכשיו זה שונה. אנחנו בלב שטח האויב, ללא שום תשתית לוגיסטית להחזיק שבויים - אין לנו אנשים מיותרים, מזון ומתקני כליאה מתאימים, במיוחד שאנחנו מתכוונים לצאת להתקפה. לא נוכל להשאיר אף חייל מאחור בכדי לשמור על השבויים, לכן אני נוטה להציע שנעשה כמו שאני הצעתי, עם שינויים מהתוכנית שלך - נוציא כמה יחידות פיתוי שימשכו את האויב פנימה למארב, על חשבון יחידות העתודה. זה אמנם הימור, אבל אנחנו צריכים לסיים את הקרב כמה שיותר מהר. אחרי שנפגע בחלק גדול מהפרשים נצא למתקפה מוחצת משני כיוונים על העגלות" אומר דורנים.
הוא פונה לשאר, מוודא שהם הבינו: "עלינו לנצל את העובדה שהאלפים, כמו שקארים אמר, בטוחים בעליונותם. נצטרך לפעול במהירות ובהחלטיות, לכן אני אחלק אתכם למשימות שונות ומשם זה כבר בידיים שלכם. מובן?". כל שאר הנציגים מהנהנים ומתפזרים לקבוצותיהם.
"אמרתם שיש לכם חברים שיצאו לסייר? כדאי שהם יחזרו כמה שיותר מהר. גם ככה חסרים לנו האנשים מנאמני הכבוד ואת הנזירים הארורים האלו מ'התנועה לשחזור הגלגל'. היעדרות של שניהם לא מסמנת שום דבר טוב" מביע דורנים את חששותיו בקול.

yds

פונדקאי ותיק
סיאון מפנה את מבטו אל האלף שמנסה לברוח ומניף מעלה את הכידון שלו. אחרי שנים של שתיקה, שיר מלחמה עתיק עולה מגרונו הצרוד. שיר שמשמעותו היא מרד, שאם חייל אלפי היה שומע אותו שר אותו, פירושו היה מוות במקום.
אבל לא ויז'ינר הוא זה שיקרוס ללא רוח חיים היום.
''את הקשת שיברתם, אך אנו עומדים"
הוא משליך את הכידון בתנועה חיננית לעבר חזהו של הקצין התוקף ומתחיל לרוץ לעברו מבלי להמתין לרגע
''חץ יחיד הותרתם, לזאבים בודדים''
הכידון מתחיל בתנועה קשתית כלפי מטה, לעבר הקצין, וויז'ינר מזנק מעלה מעלה
''עוד תבינו ותראו, ביום השילם''
הכידון צולל לעבר גופו של הקצין, מלווה במכת אגרוף של ויז'ינר שמסייעת לו לחדור עמוק יותר
''כשבידינו רק עוזנו, ישפך שוב הדם''
שני צלילי חבטה מחליאים מהדהדים בקרחת היער, ווי'זינר מרכין את ראשו ומחייך, נאבק בשיעול שעומד להחניק את חיוכו.
Meta
משתמש בפסיעה מרעננת כפעולת תנועה, נע לB10 בלי לעורר מזדמנות ומנצל משב מרענן.
כפעולה רגילה, משתמש בhurling charge
- הקצין הוא מטרת הצייד שלי
התקפת טווח נגד דרג''ש -
18+8=26
נזק (ועוד מטרת צייד) - 5+6+5=16
מסתער על הקצין - התקפת קפא''פ עם +1
10+8=18
נזק - 4+5=9

המגדל הבודד

פונדקאי ותיק
הקצין מנסה לצלוע אל עבר הדמות המעולפת, אבל צונח מת לחלוטין בעקבות התקפתו של ויז'ינר. ארבע גופות מרוטשות שוכבות בין העצים, ולצידן הדמות המסתורית, הבנדנה האדומה שלה מהווה את הצבע העז ביותר ביער.

אביעד

פונדקאי ותיק
"אכן, נלחמתי לאחרונה באלפים. עונה סומניוס לאיש הכהה עם בקבוקי דם האדמה. "שמי סומניוס, מה שמך? אתה נראה לי מבין בקסם, ואם אני מושפע מאחד אז קוסם זה בדיוק מה שאני צריך.מוכן ללכת רגע לצד ולדבר?" הוא שואל.

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
IN
האח סיאון בודק שכול האנשים מתים, מוודא זאת בבדיקת הדופק שלהם. שהוא בטוח שכולם מתים, הוא הולך אל האיש עם הבנדנה שמכסה את פניו, ומושך את הבנדנה ממנו. "אני מאמין שאתה חייב לנו תודה, אחינו למאבק" הוא אומר בקול הנעים והמזויף להחריד שלו, עיניו המאיימות לא תואמות כלל לקולו וכך גם נשקו המכוסה בדם.

Top Bottom