• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 5 דמויות מוכנות של מבוכים ודרקונים 5 - מה אתם רוצים/מכינים

טוב, אלפית פאלאדינית מוכנה (דרגה 2+ 4)
לקח לי 45 דקות, ועוד כמה דקות להתקשקש עם ה PDF, קצת יותר זמן ממה שחשבתי.
אם יש טעויות או משהו, אשמח להערות והארות :)

בחרתי לעשות בעברית, כי זה יותר נכון לצוות הסערה, אפילו שזה לא מתואם עדיין מול מילון המונחים ואין תרגום רשמי.
וכן, אני יודע שה PDF עדיין לא מושלם.

קבצים מצורפים

• Elf-paladin.pdf
    278.2 KB · צפיות: 51
אז היה דרקוניקון, וחמש מתוך הדמויות המוכנות של צוות הסערה / איי הסערה היו בכנס.
אני מצרף כאן גרסאות מעודכנות של דפי הדמות שלהם, וגם אשמח לשמוח ממי שאשכרה שיחק את הדמויות בכנס, מה דעתו - איפה לשפר וכך הלאה. וכן, הבאג המעצבן שהיה בדף של הלחשים, תוקן. כמו קודם, לכל דמות יש גרסה בדרגה 2, וגרסה בדרגה 4.
אם גם יש לכם עצות כלליות לשיפור הדמויות, בכיף.

המטרה זה להעלות אותם מתישהו לפורטל בקרוב, וכמובן להתכונן למשחקי צוות הסערה באייקון :)

קבצים מצורפים

• Elf-paladin.pdf
    251.2 KB · צפיות: 29
  • Halfing-fighter.pdf
    160.3 KB · צפיות: 27
  • human-barb.pdf
    160 KB · צפיות: 29
  • human-rogue.pdf
    160.5 KB · צפיות: 33
  • orc-druid.pdf
    251.4 KB · צפיות: 32
לאחר מחשבה, אני שוקל להפוך או את הלטא או את הננס לכושף (Warlock) - פשוט ההבדל בין Wizard ל Sorcerer הוא די זניח לדעתי.
אז את מי מהם להשאיר, ואת מי מהם להפוך?

וגם חשבתי שיהיה מגניב ביותר אם לכל אחד מההרפתקנים לדוגמא יהיה גם איור ייעודי - יש כאן מאייר עם כשרון שרוצה להתנדב?

נ.ב. ומצורף גם הכוהן גמד

קבצים מצורפים

• dwarf-cleric.pdf
    265.1 KB · צפיות: 29
כן, בפעם שעברה בדרקוניקון אני וויקינג היינו בקבוצה של דרגה 4 ולא היו מספיק דמויות ונתנו לוויקינג דמות בדרגה 2, כמובן שזה דבר שצריך למנוע.

אתה מתכוון להבדל במכאניקה של המכשף והאשף (במכשף אתה מתכוון לסורסרר או וורלוק?) או בהבדל העלילתי?
לדעתי לטא אשף מאוד מתאים להבנת העולם, אז אם אתה משנה תשנה את הננס.

חזרה