• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
    הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

דיסני פלוס מגיעה לישראל בעוד חודש, ואפילו יש מבצע

האם אתם מתכננים להירשם לדיסני פלוס?

• כן

הצבעות: 2 15.4%
  • לתקופת ניסיון ואז אחליט

הצבעות: 2 15.4%
  • כרגע לא, אולי בהמשך

הצבעות: 4 30.8%
  • לא, מספיק לי נטפליקס וחברים

הצבעות: 4 30.8%
  • לא, אני לא משתמש בכלל בסטרימינג

הצבעות: 1 7.7%

• סה"כ מצביעים
    13

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אז דיסני פלוס נוחתים עוד קצת פחות מחודש בישראל, וגיליתי שיש מבצע לא רע של רישום לשנה הראשונה ב-319 ש"ח.
זה מחיר די טוב של משהו כמו 25 ש"ח בחודש, ובניגוד לנטפליקס אין כל מיני חבילות - אלא חבילה אחת שנותנת הכל.
כרגע נרשמתי למבצע, אם כי אני מתלבט אם גם לממש אותו - פשוט מחוסר זמן... נרשמתי למשל למבצע היכרות של Apple TV ולא עשיתי איתו דבר...

מידע על המבצע בקישור:

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אז דיסני פלוס הגיע לישראל וזמין, כשהיום רכשתי מנוי. מסתבר שלמי שיש Yes או StingTV יש חצי שנה בחינם ללא התחייבות, ממש אחלה :)
בינתיים הילדים צופים בזה נונ-סטופ מהצהריים ולמרות כמה בעיות באפליקציה, זה בינתיים עובד ונראה מצוין.

Hugh

פונדקאי ותיק
כן אני גם מנצל כרגע את החצי שנה חינם של YES.
האפליקציה אכן לא שוס והבנתי שהאיכות היא גם לא אחידה ומשתנה, צפיתי קצת ב קפטן מארוול והכתוביות שם היו לא אחידות בגודלן.

אבל בסה"כ יש לא מעט תכנים ובשביל הסכום המבוקש זה נראה לי שווה את זה. נראה כמה זמן זה ישאר בסכום הזה. אני זוכר שנטפליקס עלה לי 7.9 דולר ועכשיו זה כמעט 20.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
מה שרשמת, אבל יש גם הרבה תוכניות מקור של דיסני, פיקסאר, תוכניות ילדים, National Geographic ועוד כמה.
בינתיים מגניב. נראה אם עוד כמה חודשים עדיין יהיה תוכן מעניין.

BadBug

פונדקאי ותיק
איך האפליקציה שבאמצעותה רואים את התוכן? אני שואל כי שמעתי שהיא מלאה באגים ולגבי התוכן שמעתי שהוא משמעותית מצומצם יותר ממה שמקבלים באירופה, זה נכון?
שוב, הכל שמועות, לא בדקתי בעצמי.

nav566

פונדקאי ותיק
האפליקצייה עובדת בסדר לטלפונים, אם כי פחות טוב מאשר בחו"ל. כרגע היא עושה בעיות מאוד גדולות על טלוויזיות חכמות. ממליץ להימנע מקנייה עד שיסדרו את זה אם תכננתם לשים על הטלוויזיה.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
האפליקציה עובדת אצלי בסדר גמור בסטרימר, אבל לא חפה מבאגים - יצא לי פעמיים-שלושה שהתוכנית התחילה מחדש בעצמה והייתי צריך לעשות Fast forward לבד.
בנוגע למבחר, אין לי ממש יכולת השוואה למה קיים בחו"ל, אבל כמו בנטפליקס אני משער שזה מאוד תלוי בחוזי הפצה מקומיים. אבל לפחות לכרגע, המבחר אחלה. נראה שוב עוד כמה חודשים...

Hugh

פונדקאי ותיק
במחשב זה עובד סבבה, בטלוויזיה חכמה זה זוועה.
לגבי התוכן המצומצם - זו אפליקציה שונה ושירות שונה מזו שבארה"ב שנקראת DISNEY+HotStar ויש הבדלים בתכנים שזה משהו שאני יכול לקבל,
אבל העובדה שאיכות השידור היא רק 1080p (ותכלס ממה שצפיתי בהרבה מקרים זה היה נראה כמו איכות נמוכה יותר) זה כבר ממש מבאס.
יש סדרות שחסר בהן פרקים, סדרות עם עונות שלמות שמתוכן זמינים פרק 1 או 2 וכו'. אני רוצה להאמין שזה משהו שיסתדר בהמשך.
כרגע לא הייתי ממליץ על תשלום לשירות הזה, אבל מכיוון שאני מקבל את זה בחינם דרך YES אני לא יכול להתלונן.

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
זה שזו אפליקציה שונה מאוד מבלבל, אבא שלי השתגע מלנסות להבין למה האפליקציה לא עובדת על הטלוויזיה החכמה וניסה דרך APK, בסוף מתגלה שאין לאפליקציה של הוסטאר אפילו תמונה בחנות האפליקציות שם.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
באמת שמתי לב שזה משדר רק ב - 1080p ולא ב 4K. מכיוון שהמקרן שלי הוא כרגע 1080P זה פחות מפריע לי - אבל חשבתי שהוא פשוט מזהה את הרזולוציה ומתאים את עצמו.
זה מגבלה של האפליקציה הישראלית (הודית במקור) שהיא לא יודעת לשדר 4K? כי אם זה נכון, זה ממש גרוע.