• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

הנשגבים דייקלהב סופת הזמן

muzar

פונדקאי ותיק
דייקלהב סופת הזמן (עתק 4)
קטאנה ארוכה ודקה זו היא אחת מן כלי הנשק הקטלניים והמיהירים ביותר בבריאה, אם לא המהירה ביותר. הקטאנה באורך 1.40, ודקה כל כך עד שניתן להשתמש בה ביד אחת, וקסמה גורם לה לא להשבר למרות דקותה. היא מחושלת מסגסוגת כסף לבנה ואורכילקום ובקרב מתפקדת כדייקלהב עשוי מאחת המתכות האלו, לבחירת הנשגב. הקטאנה בעלת ניצב שחור ופשוט בסגנון של קטאנות יפניות קלאסיות (אני יודע שיפן לא קיימת בבריאה, כתבתי יפניות כדי להגדיר את מראה הניצב) הלהב הארוך דק בצורה שלא תאמן, החלקים המוצלים שלו כסופים ככסף לבנה, לעומת החלקים שבאור שזהובים כאורכילקום. הלהב מעוקל מעט, ולאורכו זוהרות רונות בצבעים כחול, סגול, כסוף וזהוב. החרב תמיד נמצאת עם נדן שחור המתאים לה, הוא מאפשר שליפה מהירה למרות האורך והעיקול הקל. דקותה של הקטאנה נותנת לה חדות על טבעית כמעט, שמועצמת על ידי קסמה לרמה שלא תאומן. מספיק לגעת בדייקלהב אלף חתכי הזמן כדי להחתך ממנו. קסמו של דייקלהב סופת הזמן מעוות את הזמן, מה שנותן לו קצב אין סופי. קסם עיוות הזמן של הקטאנה גורם לכך שנשגב המשתמש בה יכול להשקיע חלק ממהותו כדי להחזיר את הזמן לאחור לכמה שניות, כדי להמנע מפציעה או כדי להצליח בהתקפה, כי אחרי שהפעיל את יכולת זו הוא יודע בדיוק את מהלכיו הבאים של יריבו. על מנת להשתמש ביכולת זו על הנשגב להשקיע 10 מאנות מהות, הוא מחזיר את הקרב טיק אחד אחורה, והוא זוכה לתוסף השווה לערך המהות שלו לד"מ החסימה\חמיקה או למאגר הקוביות, תלוי בטיק(אם בטיק התרחשה התקפה של הנשגב התוסף הוא למאגר הקוביות, אם התרחשה התקפה של יריב התוסף הוא לד"מ החסימה) הערה: ניתן להשתמש ביכולת זו לא רק בקרב, ניתן להשתמש בה בכל סיטואציה כדי להחזיר 5-1 שניות לאחור, הנשגב עדיין צריך לשלם מאנות מהות על שימוש ביכולת אם הוא משתמש בה מחוץ לקרב. על מנת לכוונן את דייקלהב סופת הזמן על הנשגב להשקיע 10 מאנות מהות.
מהירות
3

דיוק
4+

נזק
ק+4

הגנה
1+

קצב
אין סוף

מינימום
זרז 5

כוונון
10

סימון
-

מה דעתכם? חזק מדי?
 

muzar

פונדקאי ותיק
מה לעשות כדי להפוך אותו למעניין? וחוץ מזה, התעצומה "חרב השמש המהוללת" יוצרת חרב עם קצב אין סופי והדרישות שלה לא גבוהות בכלל.
 

muzar

פונדקאי ותיק
אתם לא עונים על השאלה שלי: מה לעשות בשביל להפוך אותו למעניין? איזה עוד יכולות אפשר להוסיף לו? איזה לשנות? זאת פשוט ביקורת לא בונה, אתם לא נותנים לי עצות למה לעשות כדי שהוא יהיה מעניין, אלא פשוט אומרים שהוא משעמם.
 

PeskyTiger

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
זה לגמרי תלוי מה אתה רוצה לעשות איתו. עתק 5 אמור לשנות את שדה הקרב לגמרי, בדרך שקשה לנגוד אותה גם עם עתק 5 אחר. תן לו איזה אפקט מיוחד, לא רק "עוד נזק, עוד קצב".
 

muzar

פונדקאי ותיק
אין אף דייקלהב חזק שמבוסס על מהירות, אז רציתי ליצור אחד כזה. בזמן היצירה גם עלה לי רעיון של דייקלהב שמעוות את הזמן, אז זה בערך הקונספט, דייקלהב חזק מבוסס מהירות שמעוות את הזמן.
 

muzar

פונדקאי ותיק
לא כל כך מסובך, הנשגב פשוט מבטל את הטיק הקודם, מגלגלים הכל מחדש, עם התוספים המתאימים לנשגב. חוץ מזה, עיוות זמן זה לא קצת חזק מדי בשביל עתק 4?
 

PeskyTiger

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
זה עתק "4.5" מקסימום. קצב אינסופי זה לחקות צ'ארם 3 אל תוך העץ, לא כזה מרשים. החזרה בזמן היא מינורית - כמה שניות. שוב, צארם סידרילי\אוטוקוני 3-4 אל תוך העץ. לא בדיוק הכוחות משני החוקים שאמורים להיות לעתקים מעוצמה 5.
 

super sorcerer

פונדקאי ותיק
ב"ה
זה בטוח יותר חזק מעתק 4.
שים לב שיש כאן כמה כוחות בינוניית שמצטברים לכח גדול. גם קצב אינסופי, גם מהירות 3 וגם חזרה בזמן. שים לב שזה חוזר בזמן טיק אחורה, וזה יכול להועיל מול כל ההתקפות באותו הטיק.
מתתי? לא נורא, נחזור אחורה בזמן ונתקן זה :)
 

plasmid

פונדקאי ותיק
אני הייתי ממליץ לוותר על השריטות ולהוסיף לזה השפעות של חזיית העתיד (אולי דומה לצ'ארמים סיידראלים?) כמו הורדת מספר המטרה.
 

PeskyTiger

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
@סופר סורסרר: לא לפי הכללים באורדונל'ס קודקס. המחירים של העתקים הם לוגריתמים, לא לינארים, ועתק שבסה"כ מחקה כמה צארמים לא זכאי להיות עתק 5.

@מוזר: הפתרון הקל יהיה פשוט להוריד את העתק ל4. אם אתה מתעקש על עתק 5, תוסיף לו איזה יכולת דראסטית שאי אפשר לחקות או לסתור בקלות עם צארמים. נגיד, עיוות של הזמן שיאפשר לך להיות בכמה מקומות ביחד, להאיץ את הזמן על משהו (כדי לגרום לו לגדול, או להזדקן), "לשאול זמן" ממישהו אחד ולהעביר אותו למישהו אחר.
 
Top Bottom