• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • משוב על הבטא של פאת'פיינדר פראי
  בשעה טובה התחלנו לשלוח לתומכים את קבצי הבטא של ספר הבסיס של פאת'פיינדר בעולמות פראיים. זה הזמן שלכם לקרוא את הספר, ולתת לנו משוב על טעויות שגיליתם או הערות כלליות כדי שהספר המודפס יהיה מושלם.
  פתחנו לשם כך פורום ייעודי למשוב.

מהדורה 5 [דו"נ 74] שר (או שרת) החתולים, פטרון למכשף

המפקד האלמוני

פונדקאי ותיק
בכמה מהעולמות, לחתולים יש אלילים משלהם - ישויות כגון מירקלר מהממלכות הצעירות, בסתת ממצרים העתיקה, השד בדמות חתול שבסגידה לו הואשמו הקתרים או בריות פרוותיות ומשופמות עם כינויים כמו אדונימיאו, חתואלה וכו'. אוהבי החתולים זוכים לעיתים לחסדן של ישויות מסתוריות וגחמניות אלו, הנגלות אליהם בדמות חתול ומעתירות עליהם כוחות חתוליים בדמות חמקנות, חשאיות והיכולת לתעתע במוות ובסכנה.

רשימת לחשים מורחבת
עוצמה 1: מארה, מפלט
עוצמה 2: סיוע, שקט
עוצמה 3: זיוף מוות, הבהוב
עוצמה 4: משמר מוות, היעלמות דגולה מעין
עוצמה 5: הולכת שולל, הזזה מרחוק

חתוליות
בדרגה 1, מכשף שרי החתולים זוכה למהירות טיפוס הזהה למהירות ההליכה שלו, למיומנות בהתגנבות ולראיית חושך לטווח 18 מ' (60 רגל) - אם כבר יש לו ראיית חושך, הטווח שלה מוארך ב-6 מטרים (20 רגל). כמו כן הוא מסוגל לשוחח עם יצורים ממשפחת החתוליים. כמו כן, אם הוא רוצה בכך הוא יכול לגרום לאוזניו להיראות כמו אוזני חתול במידה ואין לו כבר כאלה כתוצאה מהגזע שלו.

נוחת תמיד על הרגליים
בדרגה 6, אם מכשף שרי החתולים יורד ל-0 נק"פ, הוא יכול לנצל תגובה כדי לקרוא לחסדו של שר החתולים - יכולת זו מנצלת את כל יחידות הלחש שעדיין ברשותו של המכשף (לפחות יחידת לחש אחת) ובתמורה הוא נותר עם נק"פ 1. השימוש ביכולת הזו, או חידוש יחידות הלחש המנוצלות מתחדש לאחר מנוחה ארוכה. כמו כן, אם המכשף סופג נזק נפילה, הוא יכול להפחית ממנו מספר נקודות פגיעה הזהה לפי ארבע מדרגתו כמכשף.

זה היה קרוב! (ונחרך לי השפם)
בדרגה 10, כאשר מכשף שרי החתולים מגלגל גלגול הצלה זריזות מפני התקפה שהייתה עשויה לגרום לו נזק, הוא לא סופג כל נזק אם הוא מצליח ורק חצי מהנזק במקרה של כישלון.

תשע נשמות
בדרגה 14, כאשר המכשף מנצל את יכולת "נוחת תמיד על הרגליים" הוא מחדש בנוסף גם מס' נקודות פגיעה הזהה ל1ק8 + דרגתו כמכשף. כמו כן, אם הוא מגלגל גלגולי הצלה מפני מוות, הראשון שבהם נחשב תמיד למוצלח. כמו כן, הוא אינו סופג כל נזק מנפילות ויכול להשתמש ביכולת "זה היה קרוב!" גם בגלגולי הצלה כושר מפני השפעות נזק.
 
עריכה אחרונה:

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
מגניב ביותר.

היכולת של דרגה 10 דומה ליכולת שנוכל מקבל בדרגה 5. לכן נראה לי שהייתי מחליף בין היכולות של דרגה 6 ושל דרגה 10, ומפחית קצת את העונש על השימוש ביכולת הנחיתה על הרגליים.
 
Top Bottom