• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

מהדורה 4 דרקונים ונתונים [דו"נ 71][מו"ד 4] דאוס אקס מאכינה- ייעוד אגדי למחושלי קרב

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
דאוס אקס מאכינה- ייעוד אגדי למחושלי קרב
דרישות: דרגה 21, מחושל קרב, מקור כוח קדוש.

לא רבים זוכים בגוף שמסוגל להכיל את המהות האלוהית. היא עשויה לכלות רבים, בצורתה הטהורה, היא יכולה לפרק את גוף הבשר של מרבית בני התמותה. אבל אתה לא כמותם, גופך עשוי מפלדה ועצם, ולכן הכוח שהאל מעניק לך הוא בצורה פראית ועוצמתית הרבה יותר- הוא יודע שאתה מסוגל להחזיק בכוח כה אדיר מבלי להתפרק. אגדות על המאמינים המקודשים של אלים מקרב מחושלי הקרב, הקוראים לעצמם הדאוס אקס מאכינה- האלים שבמכונה- מעצבות את הגורל של מדינות שלמות.

אלמוות?
אף אחד לא יודע מה יהיה הגורל שלך, עם רסיס אלוהי כה טהור במהותו בתוכך. אתה נבחר של האל בעל כוחות שרבים מסוגלים רק לחלום עליהם, ואתה בבירור מסוגל להישאר בחיים ולעשות את רצון האל אותו אתה משרת במשך מאות אם לא אלפי שנים. ייתכן שיום אחד הגוף שלך יתפרק, והרסיס האלוהי יחזור אל האל לו הוא שייך, אבל הרסיס הזה ספג את המהות שלך ואת האישיות שלך, שלתמיד תישאר משהו בתוך האל שנתן לך אותה. במידה ואתה משרת אל מת, או אל שמתקרב להיעלם מן העולם, ייתכן שהסיבה שהוא העניק לך את רסיס הכוח הוא כדרך שלו להיוולד מחדש- ויום יבוא, והרסיס האלוהי שבך יהיה המרכיב שהאל חיכה לו להתעצמותו מחדש.

מאפייני ייעוד אגדי
רסיס מן האל (דרגה 21): אתה מקבל תוסף 2+ לחכמה, ובנוסף כאשר אתה משתמש בכוח הגזע שלך כמחושל קרב, אתה מקבל התנגדות 10 לכול נזק עד סוף תורך הבא.
לעמוד בנוכחות האל (דרגה 24): כאשר אתה פצוע, הרסיס האלוהי מתוכך נראה החוצה בחרונו. כאשר אתה מדמם, כול אויב בטווח 2 משבצות סובל ממחסר 2- לדרג"ש ולכול ההגנות אם הוא מסוגל לראות אותך, ובנוסף הוא סובל מרגישות 10 לנזק קורן.
האל שבתוך המכונה (דרגה 30): אתה כבר לא מכונה, ולא רסיס אלוהי. אתה והרסיס משתלבים יחדיו בצורה אורגנית יותר, והופכים למשהו שהוא יותר מסך הדברים שבו. בכול פעם שאתה אמור לקבל השפעה שניתן לסיים בהצלה, אתה יכול לגלגל הצלה מיד כאשר אתה סופג אותה, ובמידה ואתה מצליח אתה לא מקבל את ההשפעה מלכתחילה (כך שאתה לא מושפע מהשפעות שליליות שנגרמות גם בהצלחה בהצלה).

ברגעים הקשים מכול- תכלית דאוס אקס מאכינה 26
דווקא כשהכול נראה אבוד ולא נראה שישנו פתרון, זה מתי שהאל שלך מטה את הכף.
יומי * ריפוי
תגובה מידית
תנאי
: אתה או בן ברית בטווח 5 משבצות סופגים נזק שמפחית אתכם ל-0 נק"פ או פחות.
השפעה: אתה וכול בן ברית בטווח 5 משבצות מסוגלים לנצל פרץ ריפוי ולחדש נק"פ כערך הפרץ שלהם, ומקבלים נק"פ זמני נוסף בשווי 3+ מחצית הדרגה שלך. בן הברית מעורר התנאי מחדש בנוסף נק"פ בשווי ערך פרץ הריפוי שלו, מבלי לנצל פרץ (והוא מסוגל לנצל פרץ ריפוי כמצוין מקודם גם כן).

עריכה אחרונה:

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אהבתי מאוד את הפלאף, מגניב ביותר- הייתי מנסה להכניס ולחזק את מאפייני הגזע של מחושל המלחמה. אני מרגיש עמידות של 10 לנזק קורן ומוות זה מעט חלש מדי ליכולת דרגה 21, צריך משהו יותר רציני בנוסף לתוסף התכונה. אולי משהו שמאפשר להם להרחיב את מאפיין הגזע warforged resilience שלהם לבני ברית?

השאר נראה ממש מגניב, היכולת דרגה 24 מרגישה לי מעט חלשה, אבל לא מאוד. אפשר לחזק אותה- אבל הייעוד סבבה גם בלי לעשות את זה. נהניתי מאוד לקרוא.

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
[עבר חודש, אבל טיפה שכחתי מלערוך את הנתיב הזה, אז עדיף מאוחר מאף פעם]

בנוגע ללהרחיב את היכולת לבני ברית אחרים, כבר עכשיו לכוח יש דמיון לכוח גזע של מחושל הקרב, בצורה מאוד מכוונת- גם כאן בני ברית מקבלים נק"פ זמני של 3+ מחצית הדרגה. אז דווקא זה פחות הכיוון שלי. במקום זאת, אני חושב שאולי משהו שקורה בכול פעם שאתה משתמש בכוח הגזע שלך זה כיוון טוב, ולכן שיניתי למשהו כזה. התנגדות 10 לכול נזק לאחר שימוש בכוח הגזע.

אני כן חושב שכוח הנתיב חזק מספיק. ריפוי לכוח החבורה כתגובה מידית, עם נק"פ זמני, ולדמות שנפלה ריפוי כפול- זה די והותר בעיני ובהחלט יכול להפוך לחלוטין קרב.

Top Bottom