• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

דרקונים ונתונים דו"נ 45 (פאת'פיינדר) מכשף מזלות

אביעד

פונדקאי ותיק
אוי, זה נורא. זה פשוט נורא. אבל שו"ש נגמר בשבת ואיאלץ לערוך את זה במוצ"ש.

מכשף מזלות – מורשת.
אתה שייך למשפחה של אסטרונומים, או של סוגדים למזלות, או שאולי סתם בורכת על ידי המזל בו נולדת. אמנם האמונה הזו כבר לא קיימת יותר, אבל הכוח של המזלות זורם בעורקיך.

מיומנות מקצוע: ידע (מישורים)
לחשי מורשת: בדרגות 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, ו-19, המכשף מקבל לחש מרשימת לחשי תחום ההשפעה של המזל, בדרג הנמוך ביותר שעוד לא קיבל.
כשרונות נוספים: ירי לטווח רחוק, ירי לטווח אפס, הגברת לחש, מיקוד מיומנות (תפיסה), רצון ברזל, חמיקה, יוזמה משופרת, מכה מאגית.
כשף מורשת: כל מכשף בוחר מזל אחד – הבחירה אינה ניתנת לשינוי מאוחר יותר. המזל משפיע על מאפייני המכשף.
אחת ליום, אתה יכול להטיל לחש מתחום השפעה של מזל אחר. לשם כך נדרש רכיב חומרי (אבקת יהלומים) בשווי 100 מ"ז ועוד 100 מ"ז כפול דרג הלחש.
כוחות מורשת: מורשת המזלות מעניקה לך כוחות רבים, הדומים ממזל למזל, אך למרות שלמזלות יש השפעה עליך, הדרך שתשתמש בהם ומטרותיך בחיים מסורות בידך בלבד.
דרגה 1 – אתה מקבל את היכולת של דרגה 1 של תחום ההשפעה שלך, כאשר אתה משתמש ברמת המכשף שלך כדי לקבוע את רמת הכהן האפקטיבית לתכונה זו, ובמתאם הכריזמה שלך במקום מתאם החכמה שלך.
דרגה 3 – יעוד (ע"ט) יכולת זו זהה ליכולת ייעוד של מורשת המכשף ייעוד נעלה.
דרגה 9 – אתה מקבל את היכולת המתקדמת של תחום ההשפעה שלך, כאשר אתה משתמש ברמת המכשף שלך כדי לקבוע את רמת הכהן האפקטיבית לתכונה זו, ובמתאם הכריזמה שלך במקום מתאם החכמה שלך.
דרגה 15 – מזל נוסף – אתה מקבל את לחשים של תחום השפעה נוסף מרשימת המזלות שלך כלחשים ידועים. הטלת הלחשים האלה דורשת מהמכשף 2 יחידות לחש מהדרג המתאים, במקום יחידה אחת. אתה לא מקבל יכולת נוספת מהמזל שבחרת.
דרגה 20 – גבוה מעל המזלות – אתה רשאי להחליף את המזל שקיבלת מכשף המורשת שלך ומהיכולת מזל נוסף בכל פעם שאתה מחדש את הלחשים היומיים שלך, ומחליף בהתאם את יכולות תחום ההשפעה של דרגות 1 ו-9. לחשים שאתה מטיל מתחום ההשפעה של המזל הנוכחי בפועל (לפי לוח השנה) מקבלים תוסף 2+ לד"ק ואתה מקבל איתם תוסף 2+ לדרגת המטיל למטרת התגברות על התנגדות לחשים.
רשימת המזלות ותחומי ההשפעה:
הקיכלי –אוויר -.
נושא הפנס –הגנה -
הזוג – חברה (משפחה)
הגשר – מזג האוויר (עונות)
הבת – שמש -
הרוכב – כוח -
הפטריארך – הגנה או משפחה קסם (קדוש)
העגלה – מסע -
הלהק – חיות (פרווה)
האם –אש -
הצופה בכוכבים –מזל (גורל)
הזר – ריק -
העוקב – מוות -
 
Top Bottom