• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

פאת'פיינדר 2 דרקונים ונתונים [דו"נ 119] ילד הליקוי- רקע חדש לפאת'פיינדר 2

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
ילד הליקוי [נדיר]
נולדת במהלך ליקוי חמה, כשהאנרגיות הקסומות שלו שטפו את הארץ- והשפיעו על גופך התינוק. עורך נהיה בהיר יותר, עיניך שחורות וחסרות אישונים, ויש לך כשרון טבעי לקסם.

יש לך 2 תוספי תכונות לבחירתך- אחד חייב להיות לכריזמה או לחוכמה, בעוד השני יכול להיות לכל תכונה.
בנוסף, יש לך ראיית אור-מועט. אם כבר יש לך ראיית אור-מועט, אתה מקבל ראיית חושך במקום. אם כבר יש לך ראיית חושך, אתה יכול לראות צבעים כרגיל איתה.

כמו כן, אתה מאומן במיומנות תורת-הנסתר (occultism), ומקבל את כשרון המיומנות Oddity Identification.

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
מגניב מאוד! אני קצת מופתע שלא הלכת כאן על מורשת קסומה אלא על רקע - מצד שני זה אומר שדמויות מכל המקצועות יכולות להתחיל את המשחק עם הרקע הזה...

אכפת לך שאעשה לזה גם גרסת פאת'פיינדר פראי, בתור יתרון רקע?

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
הסיבה שלא הלכתי על מורשת קסומה זה בדיוק כיוון שרציתי שכל דמות תוכל להתחיל את המשחק עם הרקע הזה. זה לא צריך להיות משהו שרק מורשות מסוימות מקבלות- אחרי הכל, ליקוי חמה יש בכל מקום (גם אם אני מניח שיהיה יותר נדיר שגמד לדוגמה, שחי מתחת לאדמה, או כל גזע אחר מהארצות שמתחת, יקבל את הרקע הזה).

תרגיש חופשי להמיר את זה לכל שיטה שתרצה, בין אם פאת'פיינדר פראי או GURPS :)

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
ההיכרות שלי עם גארפס שטחית מאוד, ודווקא בשיטה אחרת שאני מחבב - עולם המבוך - אין מקבילה טובה לשלב רקע כזה, מלבד בשאלות הרקע והקשרים של הדמויות. :)

הסיבה שלא הלכתי על מורשת קסומה זה בדיוק כיוון שרציתי שכל דמות תוכל להתחיל את המשחק עם הרקע הזה.
כמובן!

Top Bottom