• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

פאת'פיינדר 1 דרקונים ונתונים [דו"נ 114][PF1] תלמיד האביב- מקצוע יוקרה המבוסס על שפת הפרחים

העוג הברברי

פונדקאי ותיק
בצבא של ויני
מקצוע יוקרה: תלמיד האביב

האביב מביא איתו התחדשות, המגיעה לכל הטבע. הוא מניח את נחת רוחו על העצים, השורשים והשיחים, על כל פרי וירק, ויפים מכול- הוא מניח את נחת רוחו על הפרחים, מאפשר להם לפרוח במחזה מרהיב שהוא הסמל המובהק של האביב בעיני רבים. הם מגיעים באינספור צבעים, ותרבויות שונות ראו פרחים שונים בצורות שונות וייחודיות, כל אחת מהן ייחסה לצבעי הפרחים תכונות אופי או הקשרים שונים. רבים מפספסים את זה שהמשמעויות האלו, הטבועות הצבעים, הן חלק ממשהו גדול יותר. בפרחים יש באמת כוח טבעי ייחודי אליו כל פרח קשור מטבעו- וקבוצות מסוימות- שקראו לעצמן תלמידי האביב למדו לנצל את הכוח הזה.

הקבוצות השונות ניצלו את הכוח הזה בצורה שונה. קבוצה אחת, בני הארץ הרחוקה של הוואנגוט- שנקראה גם ארץ הפרחים- למדו כיצד לתת לעצמם תכונות אותם הם ראו בפרחים ולחזק את עצמם. קבוצה שנייה, מאמיניה של שיילין- הידועה גם כורד הנצחי- למדו כיצד להשתמש ביופי של הפרחים על מנת להעניק מתנות וכוח לחבריהם ולהפיץ את בשורת הפריחה. אחרונים, כת מסתורית ואכזרית לפיה העתיקה שמוכרת רק בתור האם הירוקה, למדו כיצד לנצל את הפרחים כדי להוציא את הכוחות הגרועים ביותר מתוכם- ולהחיל את אלו על אויביהם באכזריות. בעבר בו האמנויות הללו נוצרו, הן היו נפרדות, אך כמו צמחים ופרחים הם נדדו ונשזרו זו בזו- כאשר קושי רב הוא להבין מתי המסורות נהיו כה מחוברות זו לזו.

דרישות קדם
הטלת
לחשים: הטלת לחשי קודש מדרג 3 ומעלה (ראה מיוחד מטה).
מיומנויות: הישרדות 1 רמות, ידע (טבע) 5 רמות או משלח יד (סידור פרחים) 5 רמות.
כישרונות: נשמת הטבע.
מיוחד: אומנת באחת ממסורות הפרחים של העולם- הנפוצות על ידי הדת של שיילין, הכת של העתיקה האם הירוקה, או המדינה של הוואנגוט ואנשיה הטיאן-הוואן.
מיוחד: אשף מהמסורת היסודנית של עץ, כושף (Sorcerer) מנתיב הדם הצמחי, מג (Magus) עם הנתיב כבול טבע, מכשף (Witch) עם פטרון האביב, החורש [Woodlands] או הצמח, או פסיון (Psychic) מדיספלינת הסימביוזה מסוגלים לענות על דרישות הטלת הלחשים גם עם הטלת לחשי מאגיה מדרג 3 ומעלה.


דרגה
תה"ב
קשיחות
תגובה
רצון
מיוחד
לחשים ליום
1​
0+​
1+​
0+​
1+​
אמנות פריחה, סידור זר, 2 פרחים לזר​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
2​
1+​
1+​
1+​
1+​
מומחיות צבע (פרח נוסף אחד), מתלמד סידור הפרחים​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
3​
1+​
2+​
1+​
2+​
שריפת עלי כותרת, 3 פרחים לזר​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
4​
2+​
2+​
1+​
2+​
מומחיות צבע,מורגל בקוצים ורעלים​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
5​
2+​
3+​
2+​
3+​
גנן הגינה המקודשת, 4 פרחים לזר​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
6​
3+​
3+​
2+​
3+​
מומחיות צבע, מומחה סידור הפרחים​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
7​
3+​
4+​
2+​
4+​
שזירת גבעולים, 5 פרחים לזר​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
8​
4+​
4+​
3+​
4+​
מומחיות צבע (שני פרחים נוספים), הילת אבקנים​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
9​
4+​
5+​
3+​
5+​
פריחה צבעונית, 6 פרחים לזר​
1+ לדרגת מטיל קיימת​
10​
5+​
5+​
3+​
5+​
אמן סידור פרחים, רזי הגן​
1+ לדרגת מטיל קיימת​יכולות מקצוע
לחשים ביום
: בכל פעם שתלמיד האביב עולה בדרגה במקצוע זה, הוא נחשב בעבור יכולת הטלת הלחשים שלו כאילו עלה דרגה במקצוע הטלת אליו הוא השתייך לפני כן וממלא את דרישת הקדם בעבור מקצוע יוקרה זה- בעבור לחשים ליום, לחשים ידועים (אם הוא מטיל ספונטני) ודרגת מטיל מעשית. במידה וישנם מספר מקצועות כאלו, על תלמיד האביב לבחור איזה מקצוע מהם יקבל את הדרגות הנוספות בעבור הטלת הלחשים.

סידור זר (י"ד): אתה מסוגל להסתובב באזור מסוים ולאסוף בו פרחים. כול עוד יש במקום פריחה מספקת, אתה יכול לקחת ממנו פרחים בכל הצבעים הזמינים בו. הדבר לוקח רבע שעה, בה אתה אוסף זר פרחים ומשקיע בהם את הקסם שלך, וניתן לבצע את זה כחלק מהכנת הלחשים היומית או כחלק מביצוע טקס המרות לאם הירוקה או שיילין. על האזור בו מתבצע סידור הזר להיות אזור בו יש פרחים מסוגים שונים, לשיקול המנחה. בטקס זה אתה יכול לאסוף עד שני פרחים מהסוגים הידועים לך, בהם אתה מסוגל להשתמש.
בדרגה 3, וכול 2 דרגות לאחר מכן, אתה יכול לאסוף פרח נוסף לזר שלך, עד ל-6 פרחים בדרגה 9.
בפרחים לאחר מכן ניתן להשתמש.

פס צד: פרחים על פי אזור
המקצוע תוכנן כך שיש לתלמיד האביב גישה לכול צבעי הפרחים והוא מרכיב את הזרים שלו. אם המנחה רוצה להניח אתגר נוסף על תלמיד האביב, ולדרוש ממנו להשיג גישה שונה לפרחים לפני שיוכל להשתמש בהם, הוא יכול לדרוש ממנו זאת. כמובן, תמיד ישנם אזורים יוצאי דופן, כמו גנים מטופחים וצבעוניים במיוחד או השדות של נירוואנה ואליסיום בהם כל הפרחים זמינים- אך במרבית המקומות, הגישה היא כך. מקומות כמו שממות או חלקים עמוקים של המדבר עשויים להציע מגוון פרחים הרבה פחות זמין מזה.

בנוסף, בעונת האביב, ניתן להראות את השפעת העונה בכך שפרח נוסף זמין בכל אזור באקראיות. השפעות קסם כמו גידול צמחים על האזור יתנו את אותה השפעה של האביב והן לא מצטברות איתה- כך שמגוון הפרחים נותר זמין.

על המנחה עם זאת לשקול לאפשר לשחקן להקים גינה משלו, אם אפשרי, בה הוא יגדל פרחים ממגוון סוגים, כדי להתגבר על האתגר.

אזורים
ביצה: ירוק, כחול, כתום, סגול, צהוב, שחור.
גבעות ומישורים: אדום, זהב, כחול, כתום, לבן, צהוב.
הרים קרים: ורוד, זהב, ירוק, לבן, סגול, שחור.
הרים ממוזגים או חמים: אדום, ורוד, ירוק, כתום, צהוב, שחור.
יער: אדום, ירוק, כתום, כחול, לבן, סגול.
טונדרה: אדום, ורוד, זהב, לבן, סגול, שחור.
חוף: אדום, זהב, ירוק, כחול, כתום, צהוב.
מדבר: זהב, ירוק, כחול, כתום, צהוב, שחור.
עירוני: אדום, ורוד, זהב, לבן, סגול, צהוב.
קרקעית הים: אדום, ורוד, ירוק, כחול, סגול, שחור.
תת קרקעי: ורוד, כחול, כתום, לבן, סגול, שחור.

אמנות פריחה (ע"ט): אתה בוחר אחד משלוש הנתיבים של סידור הפרחים (הנקראים אומנויות פריחה): פרח הנפש (האמנות של הוואנגוט), פרח העולם (האמנות של שיילין) או פרח העוצמה (האמנות של האם הירוקה). כול אמנות פריחה קובעת השפעות מסוג שונה ללחשיך, וכול השפעה ספציפית הקשורה לאמנות מסוימת ולצבע פרח מסוים נקראת טכניקה. אתה יכול להשתמש בכול הטכניקות הקשורות לאמנות הפרח שבחרת החל מדרגה 1.

ניצול של פרח מהזר ושימוש באמנות הפרח זוהי פעולה חופשית המתבצעת כחלק מהטלת הלחש. על הלחש להיות לחש המתאים לסוג הלחשים התואם לפרח (על פי הטבלה) אלא אם למטיל יש יכולת שאומרת אחרת, וניצול הפרח מוסיף השפעה נוספת ללחש על פי האמור בטבלה ועל פי הטכניקה הספציפית המשומשת.

אמנות פרח הנפש מעניקה כוח למטיל- מבלי קשר להשפעת הלחש עצמו. כל הטלת לחש מעניקה יתרון למטיל, הנמשך למשך דקה אלא אם צוין אחרת. ניתן להיות תחת השפעת פרח הנפש אחת בכול פעם, והמטיל בוחר אם להחליף את ההשפעה כאשר הוא משתמש בפרח אחר.
אמנות פרח העולם מעניקה יתרונות לבן ברית אחד לבחירתך שהושפע בידי הלחש. במידה והלחש אינו משפיע על בני ברית אלא על אזור, הדבר משפיע על בן ברית באזור הלחש. במידה והלחש משפיע על אויבים, הלחש משפיע על בן ברית סמוך לאחד מן האויבים. אם הלחש משפיע על "יצור/ים"- מטיל הלחש בוחר אם הוא מגדיר את מטרת הלחש כבן ברית או אויב. היתרון נמשך למשך דקה אלא אם צוין אחרת. בן ברית יכול להיות מושפע רק מהשפעת פרח העולם אחת.
אמנות פרח העוצמה מחזקת לחשים ישירות או מוסיפה השפעות מזיקות על אויב שהושפע מן הלחש או היה בשטח הלחש, והאויב סובל מן ההשפעה אם הוא נכשל בהצלה כנגד הלחש. אם הלחש אינו מעניק גלגול הצלה, האויב יכול לגלגל הצלת רצון כנגד השפעת פרח העוצמה והשפעה זאת בלבד. כול אויב יכול להיות מושפע מהשפעת פרח העוצמה אחת בלבד, למרות שהשפעות מיידיות (כמו נזק לתכונות או נזק שכבר נגרם) לא נחשבות כ"השפעה פעילה".

אם לחשים מעניקים תוסף קדושה או טומאה ליכולת, יש לבחור בעת קבלת היכולת מהו התוסף הניתן. אם לדמות יש נטייה טובה או שהיא סוגדת לשיילין, התוספים הם תוספי קדושה, ואם לדמות יש נטייה רעה או שהיא סוגדת לאם הירוקה התוספים הם תוספי טומאה. אם הדמות היא ניטרלית ולא סוגדת לשיילין או לאם הירוקה, הדמות בוחרת בדרגתה הראשונה כתלמידת האביב מה יהיה התוסף.
צבע
סוגי לחשים
פרח הנפש
פרח העולם
פרח העוצמה
אדום
גורמים נזק חודר או דימום; מעוררים רגשות אהבה; המעוררים זעם​
סכנה: אתה זוכה בעמידות 5 לנזק דימום, בתוסף קדושה 1+ להצלות תגובה, ואתה יכול ליהנות ממחצית מתאם הזריזות שלך לדרג"ש כאשר אתה נטוע.​
אהבה: בן הברית זוכה בתוסף קדושה או טומאה 2+ להצלות כנגד השפעות הקסמה, ובכל פעם שמוטלת עליו השפעת כפייה הוא מסוגל לגלגל פעמיים ולהשתמש בתוצאה הגבוהה מבין שתי הגלגולים.​
תשוקה: האויב סובל ממחסר 2- להצלות רצון ובנוסף ממחסר 2- לגלגולי התקפה ולדרג"ש כול עוד הוא מסוגל לראות אותך, למשך 1ק4 סיבובים.​
ורוד
מעניקים תוסף מורל; מעניקים תוסף לזריזות; מבלבלים; מסורת אשליה (תבנית).​
גבורה: אתה זוכה בתוסף מורל 2+ להצלות רצון כנגד פחד. כאשר אתה רואה יצור משתמש ביכולת הגורמת להשפעת פחד, אתה זוכה בתוסף קדושה או טומאה 2+ לגלגולי התקפה ובתוסף 1+ לד"ק נגדו עד סוף תורך הבא.​
עדינות: בן הברית זוכה בתוסף קדושה או טומאה 4+ לדרג"ש כנגד התקפות מזדמנות, וגם להטלות אקרובטיקה, זריזות ידיים ופירוק מתקנים.​
שובבות: האויב סובל ממחסר 2- לדרג"ש כנגד התקפות מזדמנות ומעורר התקפות מזדמנות בצעד 1.5 מטר עד סוף תורו הבא.​
זהב
מוסיפים לכריזמה או למיומנות מבוססת עליה; מסורת הקסמה (כפייה); משתמשים במרכיבים בעלות 10 מ"ז ומעלה​
כבוד: אחת לסיבוב, כאשר אויב נכשל בהצלה או נפגע בידי התקפה שלך, אתה זוכה בתוסף קדושה או טומאה 2+ לדרג"ש למולו.​
מלכותיות: בן הברית זוכה בתוסף קדושה או טומאה 4+ לגלגולי דיפלומטיה, ובתוסף קדושה או טומאה 2+ לדרג"ש כאשר אין לצידו אף בן ברית אחר.​
צרות עין: האויב אינו מחשיב אף יצור כבן ברית עד סוף תורו הבא. הוא אינו מסוגל להיות מושפע מהשפעות לא מזיקות שהם מפעילים, וכול השפעה כזו מתכבה זמנית, ואינו יכול לאגף.​
ירוק
עם המילה קהילתי (Communal) בשם; משפיעים על צמחיה; מרעילים​
משפחה: כאשר אתה סמוך לבן ברית, אתה זוכה בתוסף 2+ לדרג"ש ולריכוז.​
צמיחה: בן הברית זוכה בתוסף שריון טבעי 2+.​
רעל: האויב סומך ממחסר 4- לגלגולי הצלה כנגד רעלים למשך דקה. אם הוא מושפע בידי רעל שיש לו תדירות הגבוהה מדקה, הלחש משפיע עליו פעם נוספת בסיבוב הבא.​
כחול
מעניקים תוסף לתבונה או לגלגולי ידע; משחררים מהשפעות רגש או הקסמות; גורמים למחסרים ומשפיעים על התודעה​
ידע: אתה זוכה בתוסף תובנה 2+ לגלגולי הצלה כנגד לחשים ויכולות דמויות לחש, ובתוסף קדושה או טומאה 2+ לכול גלגולי הידע.​
שלווה: בן הברית זוכה בתוסף חיזוי 1+ לגלגולי התקפה ובתוסף 2+ להצלות רצון כנגד השפעות חיזוי.​
עצב: האויב סובל ממחסר 2- לגלגולי התקפה, בדיקות מיומנות וריכוז למשך 1ק4 סיבובים.​
כתום
מחזקים חושים או מעניקים חושים נוספים; מעניקים תוסף למהירות; לחשי [אש]​
סקרנות: הטווח של כל החושים שלך מוכפל ואתה זוכה בתוסף קדושה או טומאה 4+ לבדיקות הבחנה.​
מרץ: בן הברית זוכה בתוסף קדושה או טומאה 10+ רגל לכל המהירויות שלו. הוא זוכה בתוסף חמיקה 2+ לדרג"ש כאשר הוא מסתער, נסוג או רץ.​
שריפה: האויב מתחיל לבעור פנימית. למשך 1ק4 סיבובים, הוא סופג 5 נזק אש בתחילת תורו.​
לבן
מכריחים יצורים לומר את האמת; מרפאים ממצבים מחלות ורעלים; משפיעים על יצורים גוססים או שמתו עד דקה מהטלת הלחש​
כנות: אתה זוכה בתוסף קדושה או טומאה 4+ לגלגולי דיפלומטיה וזיהוי מניע כל עוד לא אמרת שקר בדקה האחרונה, ובתוסף זהה להצלות כנגד השפעות אשליה.​
טוהר: בן הברית זוכה בתוסף קדושה או טומאה 2+ להצלות כנגד רעלים, מחלות, השפעות מוות והשפעות קללה.​
אשכבה: האויב סובל ממחסר 2- לגלגולי הצלה כנגד השפעות מוות והשפעות הגורמות נזק אנרגיה שלילית (או נזק אנרגיה חיובית אם הוא אלמת) והוא סופג 5 נזק נוסף מכול השפעת נזק אנרגיה שכזו למשך סיבוב.​
סגול
מעניקים תוסף לתכונה; מחזקים הטלת לחשים; לחשי תהפוכה (התמרה)​
כוח: אתה זוכה בתוסף קדושה או טומאה 2+ להת"ק ולתת"ק שלך.​
שאפתנות: בן הברית יכול להוסיף 1ק6 לגלגול ק20 אחד לבחירתו כפעולה מהירה.​
שינוי: האויב סובל מ-1ק4 נזק תכונה לתכונה לבחירתך. האויב לא יכול לספוג נזק תכונה נוסף מניצול פרחים למשך 24 שעות.​
צהוב
מעניקים תוסף להצלות רצון; מרפאים נק"פ; יוצרים השפעות קללה (שניתנות להסרה רק בידי הסרת קללה או לחש חזק יותר)​
הגנה רוחנית: אתה זוכה בהשפעת הגנה מטוב, סדר, רוע או תוהו לבחירתך.​
שמחה: בן הברית מרפא 1ק8 נק"פ נוסף מכול לחש [ריפוי] המוטל עליו.​
קנאה: אתה בוחר את עצמך או בן ברית אחד בטווח 30 רגל. האויב סובל ממחסר 2- לגלגולי התקפה כאשר הוא אינו מתקיף את אותו האויב למשך 1ק4 סיבובים.​
שחור
יוצרים או משפיעים על אלמתים; יוצרים או משפיעים על חשכה (אך לא מפחיתים ממנה); לחשי אשליה (בידיון או מעטה)​
אלמוות: אתה זוכה בנק"פ זמני השווה לכפול דרגת תלמיד האביב שלך. אתה נחשב לאלמת למטרות ריפוי ופגיעה בידי אנרגיה שלילית, אם כבר הייתה לך את היכולת הזו אתה זוכה בעמידות לתיעול 4+.​
חשכה: בן הברית זוכה בראיית חושך ל-60 רגל. במידה ויש לו כבר ראיית חושך, הוא מקבל את היכולת לראות בחשכה קסומה.​
שקר: האויב סובל ממחסר 2- לגלגולי הצלה כנגד השפעות אשליה והקסמה ולבדיקות זיהוי מניע למשך 1ק4 סיבובים.​


מומחיות צבע (י"ד): בדרגה 2 וכול 2 דרגות לאחר מכן עד דרגה 8, אתה זוכה במומחיות בצבע אחד (שאין לך בו כבר מומחיות צבע). כאשר אתה בוחר במומחיות צבע, אתה יכול להשתמש בכל הטכניקות של כל שלוש אמנויות הפריחה לצבע האמור, לבחירתך, בעת הטלת לחש, למרות שכול שימוש בכול טכניקה דורש ממך פרח מהזר.

בנוסף, כאשר אתה בונה זר, אתה יכול להוסיף פרח נוסף מאחד מהפרחים שיש לך מומחיות צבע בהם, מבלי שהוא יספר כנגד כמות הפרחים בזר. החל מדרגה 6, אתה יכול להוסיף 2 פרחים שיש לך מומחיות צבע בהם כך.

מתלמד סידור הפרחים (ע"ט): בדרגה 2, אתה מקבל יכולת על פי אמנות הפריחה שבחרת:
אמנות פרח הנפש: אתה זוכה בתוסף 2+ לבדיקות ריכוז.
אמנות פרח העולם: דרגת המטיל שלך נחשבת כגבוהה ב-4 לצורך חישוב טווח לחשים.
אמנות פרח העוצמה: אתה זוכה בתוסף 2+ לבדיקות דרגת מטיל להתגברות על התנגדות לחשים.
אם יש לך מלווה צמחי, אתה יכול לוותר על היתרון של מתלמד סידור הפרחים ולקבל במקום זאת את הכישרון מעלת המלווה בעבורו.

שריפת עלי כותרת (ע"ט): החל מדרגה 3, אתה מסוגל לנצל פרח בעת הטלת לחש התואם לפרח ובמקום להעניק לו השפעה התואמת לטכניקה, אתה יכול להוסיף לו תוסף 1+ לדרגת המטיל לצורך כול ההשפעות.

מורגל בקוצים ורעלים (י"ד): החל מדרגה 4, אתה זוכה בחסינות לרעלים, ובנוסף בעמידות השווה לחצי מדרגת תלמיד האביב שלך לנזק חודר.

גנן הגינה המקודשת (ע"ט): החל מדרגה 5, אתה מסוגל לדבר עם צמחים כשם שיש עליך השפעת דיבור עם צמחים מתמשכת, ופרחים תמיד מתחילים עם גישה טובה במידה אחת יותר כלפיך. בנוסף, אתה לומד 2 מהשפות הבאות: דיבור ראשון (First Speech/Feycommon), חורש, סנזר, שפת הווגיפיגמי, שפת העצנעים (Arboreal/Treant).

מומחה סידור הפרחים (ע"ט): בדרגה 6, אתה זוכה ביכולת על פי אמנות הפריחה שבחרת:
אמנות פרח הנפש: אתה יכול להיות מושפע משתי השפעות אמנות פרח הנפש. כאשר השפעה שלישית אמורה להשפיע עליך, אתה יכול לבחור איזו מההשפעות תישאר.
אמנות פרח העולם: אתה יכול להשפיע על עד 3 בני ברית כאשר אתה מנצל פרח כדי להעניק השפעת אמנות פרח העולם. בנוסף, אתה יכול להשפיע על בני ברית הסמוכים אליך בנוסף לאלו שאתה יכול להשפיע עליהם כרגיל. אם יש לך יציר סוד, בני ברית הסמוכים אליו נחשבים גם כן.
אמנות פרח העוצמה: כאשר אתה משפיע על אויב עם טכניקת אמנות פרח העוצמה, אם המשך של ההשפעה הוא סיבוב אחד הוא מתארך לשני סיבובים (עד סוף תור האויב השני). אם המשך של ההשפעה הוא 1ק4 סיבובים, אין צורך לגלגל וההשפעה תמיד משפיעה למשך 4 סיבובים. השפעות מידיות לא מושפעות.

שזירת גבעולים (ע"ט): החל מדרגה 7, אתה יכול לנצל 2 פרחים מאותו הסוג על מנת לגרום להשפעה מהטכניקות בהן אתה מסוגל להשתמש גם אם הלחש הראשוני אינו לחש הקשור לאחד מהפרחים.

הילת אבקנים (ע"ט): החל מדרגה 8, אתה זוכה מפיץ הילת אבקנים מסביבך המאפשרת לך להרגיש את העולם מסביבך. אתה זוכה בחוש עיוורון לטווח 15 רגל.

פריחה צבעונית (ע"ט): החל מדרגה 9, אתה לא צריך יותר לנצל פרחים מאותו הסוג כאשר אתה מנצל פרח. אתה יכול לנצל פרחים מסוגים שונים ולבחור איזה מהצבעים יהיה הצבע המשפיע על הטכניקה.

רזי הגן (י"ד): החל מדרגה 10, אתה יכול להשתמש בכול הטכניקות של כול אמנויות הפרחים כאשר אתה מנצל פרחים.

אמן סידור פרחים (ע"ט): בדרגה 10, אתה זוכה בהשפעה על פי אמנות הפרחים אחריה אתה עוקב:
אמנות פרח הנפש: כאשר אתה משתמש בכוח של פרח שיש לך מומחיות פרח בו, ההשפעה נותרת למשך 10 דקות ואינה נחשבת כנגד 2 השפעות אמנות פרח הנפש שיכולות להשפיע עליך- כך שאתה בעצם מקבל השפעה שלישית מהפרחים שיש לך מומחיות פרח בהן הנמשכת ל-10 דקות במקום לדקה.
אמנות פרח העולם: כאשר בני בריתך מושפעים בידי השפעות אמנות פרח העולם, אתה יכול להשתמש בפעולה רגילה בתורך על מנת להחליף את ההשפעות שיש על כול בן ברית שאתה בוחר להשפעת פרח אחר שיש לך מומחיות פרח בו. אתה יכול לעשות זאת גם כפעולה מהירה בתורך, אך רק על בן ברית אחד. המשך של ההשפעה נותר זהה למתי שהם קיבלו את השפעת פרח העולם הראשונה.
אמנות פרח העוצמה: אחת לסיבוב כפעולת תנועה, אתה יכול לבחור באויב הנמצא בהילת האבקנים שלך. האויב צריך להצליח בהצלה כנגד ד"ק 10+ דרגת תלמיד האביב שלך+ מתאם הכריזמה שלך או לסבול מאחת מההשפעות של טכניקת פרח העוצמה בהן יש לך מומחיות פרח.
 
עריכה אחרונה:
Top Bottom