• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • דרקוניקון 2022 מגיע בסוף אוגוסט
    הכנס חוזר ב 25-26 באוגוסט, לאחר הקורונה ועם המון משחקים והפתעות. פרטים נוספים באתר הכנס.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

גרסה מחודשת לספר המערכה Tal'dorei (קריטקל רול)

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
D7595EA3-56ED-4A60-A28A-42743313C930.jpg
רפרפתי בספר המקורי שיצא תחת הרונין הירוק, והוא לא הרשים אותי אז, אז גם בגרסה המחודשת שלו אני לא מתעניין במיוחד.
אבל זה בשורות טובות בהחלט למעריצי קריטקל רול, אני מבין שהספר המקורי מבוקש מאוד ביד-2 עם מחירים לא ממש הגיוניים.
הספר החדש גם מוסיף עוד תוכן וכמעט מכפיל את הגודל אבל המחיר דומה:
This book totals 138 pages above the original Tal’Dorei Campaign Setting, published in 2017 by our friends at Green Ronin. It applies updates and improvements throughout, in addition to advancing the setting two decades into the future, up to the time of Campaign 2 of Critical Role featuring the Mighty Nein.

Existing owners of the book can look forward to all manner of new content in Tal’Dorei Campaign Setting Reborn:
  • Over a hundred new illustrations and maps
  • Over a dozen new magic items
  • Four all new subclasses, and a slew of updated subclasses for play in Exandria and beyond
  • Dozens of new creatures and adversaries, amounting to 18 new stat blocks
  • All members of Vox Machina (and some companions!) have been given full stat blocks as well, perfect for bringing these adventurers directly into your games
  • Oodles of updated lore and setting information, including information about who sits on the Tal’Dorei Council and what has happened in the two decades following the end of the Vox Machina campaign
Both the original book and Tal’Dorei Campaign Setting Reborn use the 5th edition ruleset, so content across both sourcebooks remain compatible at the same table.

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
והנה הוא מגיע ב-18 בינואר:
זה תתי המקצועות החדשים:
  • Barbarian: Path of the Juggernaut
  • Bard: College of Tragedy
  • Cleric: Blood Domain
  • Cleric: Moon Domain
  • Druid: Circle of the Blighted
  • Monk: Way of the Cobalt Soul
  • Sorcerer: Runechild
  • Paladin: Oath of the Open Sea
  • Wizard: Blood Magic
וכמה תמונות:
TDR-Lifestyle-Book-and-Map-watermarked.jpgTDR-Open-Druid-Subclass-watermarked.jpg

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
וה PDF זמין עכשיו לרכישה:

Hugh

פונדקאי ותיק
גרסה מחודשת של אותו החומר או שזה חומר חדש ?
אז זה בעצם מוצר משחקי התפקידים הראשון של חברת ההוצאה לאור שלהם, מעניין איפה הם יהיו כמה שנים קדימה.
עריכה: לא משנה אני רואה שרשמת מה התווסף ושהוא הוכפל בגודל.

עריכה אחרונה:
Top Bottom