• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות גלגול גורלי פרק 10, הלהב של ארוניוס

במקדש של ארוניוס הסכנה אורבת וכך גם האמת - לפחות כך מאמינים הגיבורים במקדש. האם הם יצליחו לנצח בקרב המסוכן ולחשוף מי, או מה, מושך בחוטים במקדש ארוניוס?

גלגול גורלי היא תוכנית הרשת הראשונה בעברית של מבוכים ודרקונים עם שליט המבוך מיכאל גורודין, וחברי גלגול גורלי: איתמר קרביאן, דניאל רוזנברג, טליה נירגד חסון ויובל סול בוקר.

עקבו אחרי ערוץ היוטיוב שלנו ועשו מנוי: http://bit.ly/2vKl3xr

The oldman [SIZE=4]The oldman[/SIZE] שאלה קטנה: בתחילת הקרב הטלת ספיריטואל גארדיאן כפעולה, ואז נשק רוחני כפעולה נוספת. אני לא בקי גדול במהדורה 5, אבל הבנתי שלא ניתן להטיל שתי לחשים בתור אחד, אלא רק לחש ולחשון.

The oldman [SIZE=4]The oldman[/SIZE] שאלה קטנה: בתחילת הקרב הטלת ספיריטואל גארדיאן כפעולה, ואז נשק רוחני כפעולה נוספת. אני לא בקי גדול במהדורה 5, אבל הבנתי שלא ניתן להטיל שתי לחשים בתור אחד, אלא רק לחש ולחשון.

אבחנה יפה, אתה צודק, זה לא אפשרי, אמנם Spirit Guardian + Spiritual זה פעולה+פעולת בונוס, אבל כפי שאמרת נכון, זה אפשרי רק אם אחד הלחשים הוא לחשון.
אני מניח שבלהט הקרב זה לא הורגש.

חזרה