• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

גיוס המונים עבור ספר פנטזיה באנגלית!

ענת אלירז

פונדקאי חדש
שלום חברים!
רציתי לשתף אתכם במסע מופלא שהתחלתי- כתבתי ספר פנטזיה באנגלית למבוגרים!
הוא מספר על אישה שהיא אחות במקצועה שגם מתאמנת באומנויות לחימה ויום אחד מוצאת את עצמה בעולם אחר.
התחלתי פרוייקט 'גיוס המונים', ואשמח אם תיכנסו ותתמכו!
יש תשורות של ספר עם חתימה והקדשה, יש סימניות שצויירו בהשראת הסיפור, במיוחד עבור הגיוס, ויש גם אפשרות לתמיכה 'קבוצתית' של 3-5 חברים יחד.
בואו ותהיו חלק ביציאה לאור של ספר מיוחד וייחודי!

שלום והמון בהצלחה בפרויקט המגניב.
הייתי שמח אם היה פרק לדוגמא שאפשר היה להתרשם מהכתיבה, כרגע זה מרגיש קצת "על הקרח"
ומסקרנות, האם יצרת קשר עם הפצה בחו"ל לספר או שהכוונה להדפיס בישראל באנגלית ולחפש הזדמנות?

תודה רבה!
כרגע פרק אני לא יכולה להוסיף, אבל אוסיף את הקטע שיופיע בכריכה האחורית.
לגבי ההוצאה לאור- יש שתי הוצאות לאור ישראליות שמעורבות בהוצאת הספר ומכיוון שהוא באנגלית- הוא בעיקר מיועד לקהל בחו''ל. הוא יופיע באמזון ויהיה זמין גם כספר אלקטרוני (קינדל וכדומה) וגם כמודפס (print on demand).
מוסיפה את הקטע-

A world ruled by force and magic. A game which could have a fatal ending.

She is just an ordinary woman - an emergency room nurse who practices martial arts in her free time.
Teleported into a harsh, strange world and sold into slavery to the fighters' ring of Tur'an, she must use her wit and skills to survive.

On the brink of death, she wakes up in a strange room - only to meet one of her captors. Now, he acts as her protector.
Together they leave the city, but their journey will confront them with their own fears and deepest secrets.

And through it all, she finds solace in an old tune. Not knowing yet how it will impact her life - and the lives of everyone else.

בהצלחה!

עד לפני כמה שנים הייתי בטח אומר "נו, עוד ספר על מעבר עולמות" אבל מאז יצא לי לקרוא כמה דברים ממש נחמדים בסגנון, אז אולי גם פה יהיה איזה טוויסט מקורי או סתם כתיבה טובה.

נשמע מעניין מאוד, בהצלחה גם ממני!

אם אפשר לשאול, למה החלטת לכתוב דווקא באנגלית? במיוחד אם שתי ההוצאות ישראליות, למה בחרת לפנות לשוק הבינלאומי?

בהצלחה!

עד לפני כמה שנים הייתי בטח אומר "נו, עוד ספר על מעבר עולמות" אבל מאז יצא לי לקרוא כמה דברים ממש נחמדים בסגנון, אז אולי גם פה יהיה איזה טוויסט מקורי או סתם כתיבה טובה.
תודה רבה!
אני חושבת (ואני כמובן מאד אובייקטיבית כאן...!) שיש בספר הזה טוויסט מאד מקורי.
שלושה אנשים קראו אותו עוד לפני עריכה ולכולם היתה אותה תגובה- זה בא להם בהפתעה ורק לקראת הסוף הם הבינו כמה רמזים היו לאורך הדרך ואיך שהוא הם היו 'מוסווים' מספיק כדי לא למשוך מיד את תשומת הלב.
מקווה שתצטרפו למסע שלי!

נשמע מעניין מאוד, בהצלחה גם ממני!

אם אפשר לשאול, למה החלטת לכתוב דווקא באנגלית? במיוחד אם שתי ההוצאות ישראליות, למה בחרת לפנות לשוק הבינלאומי?
תודה רבה רבה!
האמת שכתבתי באנגלית כי אנגלית היא השפה הכתובה הראשונה שלי.
נולדתי בישראל אך היינו בשליחות כמה שנים ולמדתי לכתוב אנגלית מחוברת לפני שאמא שלי לימדה אותי 'כתב' בעברית.
תמיד הרגשתי שקל לי להתבטא באנגלית. גם בתור נערה כתבתי שירים וסיפורים קצרים באנגלית.
העובדה שזה יכול לפנות לקהל בינלאומי זה 'בונוס' כי בכל זאת זה ז'אנר מאד ספציפי.
אני גרה בישראל ומנהלת את חיי כאן, לכן מראש פניתי להוצאות ישראליות כי ההתנהלות מולן קלה לי יותר מאשר חברה בחו''ל ולהבין איך החוקים הבינלאומיים עובדים בנושא. (תוצרת כחול לבן משווקת בארץ ובחו''ל!) 😁

שלום אייל,
האמת, התגובות הן בערך 50-50 בין הארץ וחו''ל.
יש לי קבוצת חברים גדולה מתחום הבריאות- חברים לצוות, למחלקות שאני עובדת בהן... והם רובם בארץ.
יש לי קבוצת חברים מעולם אומנויות הלחימה. קבוצה זו מחלוקת בין הארץ וחו''ל, אפילו יותר מחו''ל.
יש קבוצת כותבים וקוראים של פנטזיה וגם הם מחולקים בין הארץ וחו''ל.
וקבוצה של חברים אישיים/ כלליים מהחיים והם רובם בארץ.
אז זה באמת מתחלק.
מבחינת תמיכה- יש תומכים מחו''ל אבל הרוב מהארץ ולדעתי זה יותר קשור להמרת מטבע/ חשש כללי לתת פרטי כרטיס אשראי למדינה אחרת. כי יש הרבה ששואלים מתי ניתן יהיה לקנות באמזון. כך שייתכן (ובתקווה) שכאשר הספר יצא באופן סופי- תהיה התעניינות מחו''ל כי כמובן זה מגדיל משמעותית את קהל היעד.

יש תשורות חדשות לקראת סוף הגיוס אם זה יכול לעניין אותך!
שבת שלום!

חזרה