• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

גורגון - Gorgon

את הגורגון אני זוכר כמפלצת אייקונית במיוחד בימים העליזים של מוד"מ 2, שור בעל שיריון מתכתי טבעי שנשיפתו מאבנת! מה עוד אפשר לבקש? :)
אז האמת שהצביעה שלו הייתה קלילה ופשוטה אבל אני ממש גאה בנשיפת הרעל שלו שאותה צבעתי לראשונה בצבע ירוק-שקוף וזה יצא מדהים! לא יודע עד כמה זה עובר מצלמה תחת פלורסנט.
1637876406725.png1637876438411.png

למי שמתעניין במיניאטורה עצמה: D&D Nolzur's Marvelous Unpainted Minis: W12 Gorgon | Table Top Miniatures | Miniature Market

נראה שקו המיניאטורות הלא צבועות של wizkidz הוא ממש אהוב עלייך. הוא נראה איכותי מאוד.
מסקרנות יצא לך להסתכל על המיניאטורות של reaper ולהשוות ביניהם?

The oldman The oldman זה נכון, המיניאטורות של Wizkids (וגם של Galeforcenine) באמת איכותיות והן גם הרשמיות של 5E, כך שהעיצוב שלהן נאמן למה שרואים במגדיר המפלצות, בניגוד לרוב החברות האחרות.
יצא לי לי להסתכל, לרכוש ולצבוע גם מיניאטורות של Reaper, הן לא רעות, יש מהן יותר מבחר והן גם מעט זולות יותר.
מבחינת איכות ההדפסה של Reaper, היא לרוב נופלת מזו של Wizkids, למרות שיש להם ליין פרמיום של יותר איכותיות אבל בהתאם גם המחיר...
הבעיה עם Reaper היא שיש לפעמים בעיות עם הנחת פריימר עליהן בגלל סוג החומר (ראה ערך הזוועה שקרתה לי עם התולעת הסגולה שריססתי בשחור).

אגב לגבי Wizkids יש להם כמובן קו של צבועות, אבל לרוב הצביעה לא מאד איכותית והמחיר שגם ככה לא זול, עוד יותר גבוה.

חזרה