• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
    הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
    לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

מהדורה 5 גו'נאמור, שוב - עוד ספר!

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
לפי הסקר ביקוש שערכתי, כל מי שראה את הסקר לא מאוד רצה או מאוד התנגד לגו'נאמור, אלא הצביעו "אם כבר אתה כותב, אז כן". משהו בסגנון. אז הנה, אני ממשיך לפרסם את עולם המערכה שלי, גו'נאמור.
אז, כשהצגתי את עולם המערכה (גו'נאמור) בספר הלחשים האפל של באלאזר, לא פירטתי על המקומות השונים. ואז, במדריך הפראי של אייגאהור גרסה 2.0, הצגתי את אלזן ואוליטה. עכשיו חבר ביקש מקצוע לנינג'ה, אז יצרתי ספר על אייסקיפ והתרבות שלה, המבוססות על יפן. את הרעיון למיתוסים הראיתי בפעם הראשונה במבוך של אישת'יזון, שם שמתי כמה.
שני גזעים, מקצוע נינג'ה, ציוד בסגנון יפני, שני כישרונות, מפלצות, שמות בסגנון יפני לאלים, ואפילו שלושה מיתוסים חדשים.
כן, אייסקיפ מאייתים Aiskeap ושאדוו מאייתים (ואומרים!) Shadau. גו'נאמור מקום מוזר.
אשמח לביקורת!
עריכה 1 (23.2.2021): שינוי מאפיין דרגה 20 של הנינג'ה. "ריצה מופלאה" מוחלף ב"פעולות נינג'ה".

קבצים מצורפים

• Lurkers of Shadau - The Religion of Aiskeap.pdf
    548.3 KB · צפיות: 11
עריכה אחרונה:

Larkin

פונדקאי ותיק
נראה מאוד מושקע ומגניב.
הנינג,ה נראת די מאוזנת, למרות שאני לא ממש מומחה, אבל הכוח דרגה 20 נראה די חלש. מהירות טיפוס זה לא מאוד חזק ובדרגה 20 זה כמעט לא יראה משחק. הייתי מציע להפוך את זה לכוח הבסיסי של אחד הנתיבים.
בנוסף יש את המפלצת שהיא סוג של אייל עם כנפי אש וזה קצת מתנגש אם מה שאתה מסביר בחלק על הגזעים שאיילים הם מנוגדים לשדים.יש לזה סיבה?

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
צבאים הם מנוגדים לשדים. לא איילים. גם את השחקנים שלי זה בלבל כשהם רצו לקחת משם את הקירה-אקומה.
אנסה לאזן את הנינג'ה מאוחר יותר.

עריכה אחרונה: