• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בריכות שפחות תרצו לשחות בהן...

איזו בריכה לדעתכם תהיה הכי מרשימה/מפחידה/מזעזעת ושיהיה אפשר להשתמש בה יותר מפעם אחת?

• בריכת חומצה (עם גולגולת או שתיים צפות בה).

• בריכת דם (עם גופות של דמויי אדם חסרי מזל).

• בריכת לבה.

• בריכה של מים (עם פירנות או עלוקות).

ניתן לצפות בתוצאות רק לאחר ההצבעה.
היי, יום אחד כשיהיה לי זמן, אני רוצה ליצור תוואי שטח של בריכה שתזעזע את השחקנים שלי, איזו בריכה לדעתכם תהיה הכי מרשימה/מפחידה/מזעזעת ושיהיה אפשר להשתמש בה יותר מפעם אחת?
אני חושב על זה כמקום מושלם לקרב אפי עם אפשרות לדחוף או להדחף לתוך הבריכה :devilish:
אם זה לא ברור התכוונתי לליצור מודל פיסי מוחשי ולא רק כתאור חדר במבוך.
האפשרויות לבחירה למעלה, בראש העמוד.

1660122518846.png

בריכת חומצה תמיד עושה את האפקט הכי טוב. זה גם מבהיל, גם שימושי וגם אפשר לשים סיפור מאחורי זה. מי יצר אותה? למה? מתי? של מי הגולגלות שצפות שם?
האמת שאני גם חושב כך, אבל הייתי סקרן לראות מה עוד אנשים חושבים :)

השאלה שלך לא ממוקדמת.

מבין האפשרויות, הכי מרשים זה מים עם טורף כלשהו שגם מנסה לגרור אותך פנימה, הכי מזעזע זה דם וחלקי גופות, והכי מפחיד זה לבה.

אבל אם הבריכה היא ריבועית ואתה נוטה לבריכת חומצה משום מה, אז לך על בריכה שהיא בעצם קוביית ג'לטין בתוך בור ריבועי.

אם הבריכה תהיה שקופה אפשר יהיה לשים בריסטולים שונים מתחת על מנת לדמות את כל הבריכות האלה, ואולי לפזר קצת דברים זמניים מעליה ש"יצופו" בה.
בדיוק מה שרציתי לומר, או אפילו בריכה דו צדדית שאפשר להפוך.

בריכת מים הכי שימושית:
במים אפשר לשים טורפים
במים עלול להתחבא יסודן
בניגוד לעולם על פי הוליווד - חומצות שקופות ונראות כמו מים (אלו הריח והטעם שמסגירים אותן)
עלולים לטבוע במים

כתוואי שטח לעומת זאת, יהיה קשה לשלב בין כל האפשרויות. אולי בריכת מים עם גל קטן או אדוות קטנות? כך אתה רומז על משהו מסתורי במים אבל לא מתחייב.

נכון, בריכת מים נשמעת הכי שימושית ומצד שני היא מרגישה לי "רגילה" מדי.
עלתה פה הצעה להכין בריכה שאפשר להחליף בה את הנוזל אבל מבחינת קראפטניג זה די מורכב, לפחות במסגרת הכישורים שלי.
בריכת דם אכן מאיימת אבל קצת אולי (ותסלחו לי) מרגישה טיפה ילדותית, כי איך בריכה שלמה מלאה בדם ונשארת ככה זמן.
חומצה לעומת זאת מאד מאיימת ומלחיצה, במיוחד אם היא "קלאסית" כמו בסיפורים/סרטים ירוקה בוהקת ומבעבעת :)
לבה נראית לי גם חביבה אבל מאד ספציפית.

למה לא לשלב? למה לא בריכת דם עם טורף בתוכה?
מתישהו עובר הגבול בין קיצוני ובין מופרך. למה לא בריכת לבה עם איברים כרותים שצפים בה וגם טורף שחי בפנים? וגם ברווזוני גומי בשביל הקטע?

נראה שאתה רוצה לעשות בריכת חומצה. יש לך אישור מהקהל - לך על זה :)

מתישהו עובר הגבול בין קיצוני ובין מופרך. למה לא בריכת לבה עם איברים כרותים שצפים בה וגם טורף שחי בפנים? וגם ברווזוני גומי בשביל הקטע?
תפסיק להטריל אותי

תודה על הרעיון החדש למבוך! :fire:
ברצינות, השחקנים שלי עומדים לפגוש את זה...

(הברווזונים הם הטורף)

נראה שאתה רוצה לעשות בריכת חומצה. יש לך אישור מהקהל - לך על זה :)
תכלס צודק :)

תודה על הרעיון החדש למבוך! :fire:
ברצינות, השחקנים שלי עומדים לפגוש את זה...
כבוד הוא לי לתת השראה לאלמנט בהרפתקה, ספר איך היה! ותדאג שמישהו ינסה לדחוף דמות פנימה או אם אתה ממש רוצה להתעלל - בוהה שיכול לרחף בבטחה מעל הבריכה - שמאד מקשה את הגישה אליו.

אולי שווה לעשות בריכה בצבע כחול-ירקרק-חום

ואז זה לפי הצורך
כשמתאים זו סתם בריכת מיים עכורה ומרופשת שדברים מסתתרים בתוכה וכשמתאים זו בריכת חומצה מסוכנת וקטלנית

אולי שווה לעשות בריכה בצבע כחול-ירקרק-חום

ואז זה לפי הצורך
כשמתאים זו סתם בריכת מיים עכורה ומרופשת שדברים מסתתרים בתוכה וכשמתאים זו בריכת חומצה מסוכנת וקטלנית
אחלה רעיון, גם בתמונה לא ברור ב100% אם זו חומצה או בריכה מעופשת ובאמצעות ניתוב הסיפור אני יכול לכוון את זה לאן שאני רוצה.

עוד רעיון שעלה לי אבל לא נראה לי שאלך עליו - זה ליצור בריכה שקופה עם נורות לד מתחתיה שלפי הצבע משנות את מטרת הבריכה:
לד אדום - לבה או דם
לד ירוק - חומצה
לד כחול - מים
לד צהוב - סתם מעופשת

חזרה