• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

    כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

בימים ההם בזמן הזה, משחק תפקידים משפחתי לחנוכה

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
אורי ליפשיץ פרסם משחק תפקידים קטן וחמוד שמיועד בעיקר למשפחות וילדים לקראת חג החנוכה - בימים ההם בזמן הזה.
עוד לא יצא לי לקרוא אותו ולהתרשם בעצמי, אבל נראה חמוד להפליא. הוא נמכר כספר דיגיטלי ב-30 ש"ח בחנות גיבורים: בימים ההם בזמן הזה – חנות גיבורים (giborim.org.il)
בימים ההם בזמן הזה הוא משחק תפקידים של הרפתקאות וגבורה בתקופת המכבים. המשחק נועד על מנת לאפשר למשפחות לחוות יחדיו את ימי המכבים והמרד וללמוד על ההיסטוריה שלנו דרך משחק. חוויה שמומלצת במיוחד לתקופת חג החנוכה.

המשחק מלא במידע ופרטים היסטוריים שמאפשרים לחוות את התקופה של ממלכת יהודה. כולל מפה שמתארת את הערים החשובות בתקופה, "מדריך למטייל" עבור ממלכת יהודה העתיקה ומידע על העמים והממלכות מסביב בכדי להכיר את הרבגוניות של התקופה.

כל אחד מהמשתתפים משחק לוחם הממלא תפקיד שונה במרד. מלוחמים עשויים ללא חת ועד מרגלים, כהנים ועושי פלאים. כל שנדרש על מנת לשחק הוא חוברת זו, סביבון ודמיון.
macabi-rpg.jpg
 

BadBug

פונדקאי ותיק
ספר מגניב, במיוחד אם יש לכם את האופציה לשחק עם בני משפחה (קיבלתי אותו כשתמכתי בקיקסטארטר של אורי ליפשיץ לפני שהספר יצא, מניח שגם לפחות לחלקכם).
 
Top Bottom