• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בזזו את פאיזו!

Shaman

פונדקאי ותיק
הסתכלתי בפאיזו וקלטתי שבחלק מהמוצרים של גרין רונין המחירים זולים בטירוף.
(כלומר,בטירוף.2-5$ לספר).ראיתי שכתוב שזה מין מכירת חיסול לקראת מהדורה רביעית.
אז למה אתם מחכים? רוצו לקנות!

למי שתהה m&m מחוץ לרשימת המוזלים.זה בעיקר Freeport ועולם הגנבים...

So Close.... AAARRRGGHHHH

כמעט, כמעט היו בידיי, שני ספרים שאני ממש רוצה -
Skull and Bones - ספר הפיראטים של GR (מחיר 2 דולר)
ו Black Company Campaign - עולם המערכה של הפלוגה השחורה (מחיר 10 דולר)
לא במלאי :cry:

למה, למה אנשים רוצים את הספרים שאני רוצה?
אבל ברצינות, מישהו יודע מה המשלוח משם?

המשלוח שלהם ממש לא נוח לחישוב.
הדרך היחידה היא לבחור את המוצרים שאתה רוצה להמשיך לצ'ק אאוט ואז לקבל את אפשרויות עלות המשלוח.
מסיבה שלא ממש ברורה לי כל הזמנה מעל לשניים שלושה ספרים מאפשרת רק משלוח בדואר אויר בעלות של מעל ל 35$,
מה שהופך את הרכישה במבצע לקצת בעייתית, אבל עד לשם ניתן להזמין בדואר פשוט (כחודש משלוח) בעלות של 6$.
אני עבדתי עם שני מסכים (אחד של הצק אאוט ואחד של ההזמנות) ועדכני אותם כל הזמן על מנת לבחון כל פעם את מחיר המשלוח.

תודה. ושוב, רק כדי להיות בטוח, הדמי משלוח של 6 דולר זה לארץ? זה נשמע לי מעט מדי.
אגב, איך נשמעים לכם הספרים הבאים:
The Unholy Warrior's Handbook
Advanced Player's Manual Hardcover

למישהו יש המלצות על ספרים אחרים שבמבצע?

יש את שני הספרים שאני רוצה, אך לא נמצאים במלאי :(
ויש את ספר הדתות/אלים של Green Ronin, שאני לא זכור את שמו, אבל הוא גם שם, והוא נחשב לאחד הספרים הטובים מסוגו, אם פנתיאונים מעניינים אותך.
מעבר לזה, השאלה היא האם אתה מתעתד להמשיך עם מה' 3, או לעבור הלאה...

The oldman אמר/ה:
יש את שני הספרים שאני רוצה, אך לא נמצאים במלאי :(
ויש את ספר הדתות/אלים של Green Ronin, שאני לא זכור את שמו, אבל הוא גם שם, והוא נחשב לאחד הספרים הטובים מסוגו, אם פנתיאונים מעניינים אותך.
מעבר לזה, השאלה היא האם אתה מתעתד להמשיך עם מה' 3, או לעבור הלאה...
אני מתכוון להישאר במהדורה 3-3.5, אבל כרגע לפחות החלטתי לא לקנות מפאיזו. המבצע מעולה, אבל לא מזמן (הספר אפילו לא הגיע עדיין) קניתי מכ"כ את גירסת האספנים של A Game of thrones RPG ב-350 שקל, אז אני מעדיף לחסוך כרגע. למישהו יש מושג עד מתי המבצע?
בכל מקרה, חשבתי להזמין מהם את עולם המערכה המיצרי (אני לא זוכר איך קוראים לו בדיוק).

ההזמנה שלי יצאה לדרך :) (עוד חודשיים מזה מגיע ;) )
Black Company campaign Setting
חזר למלאי, אז הוזמן, כי
1) רציתי הרבה זמן
2) הספר כולל גם גרסה משלו לחוקי ק20, אז הוא לא נפגם משינויי המהדורה.. והחוקים גם אמורים להיות מגניבים
3) העולם מערכה גם הוא מגניב
4) יאי, הנבל הראשי הוא דרגה 72!

Freeport Trilogy
שלישיית ההרפתקאות של Freeport, בגרסה מחודשת - המוצר הראשון של גרין רונין, וזה שבנה את החברה. חתיכת היסטוריה קטנה, וגם שלוש הרפתקאות שאמורות להיות מגניבות.
שיהיה על המדף, ליום שאחרי מה' 4, לזמן שבו תהיה לי נוסלטגיה למה' 3.5 :)

ושני הספרים יחדיו, ב-75 ש"ח... שככה המחיר כריכה שלהם הוא 72 דולר, מחיר שאי אפשר לעמוד בפניו :eek:rcteeth:

The oldman אמר/ה:
book of the righteous, אכן ספר משובח ומומלץ ביותר בלי קשר לשיטת משחק.

חזרה