• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בוהה - Beholder

אז אתם בחרתם שאצבע את הבוהה, יצור מזוויע, פראנואיד ומסוכן במיוחד, דברים שהוא חולם עשויים להתגשם (ואין לו לרוב חלומות נחמדים).
צביעה שהולכת להיות מאתגרת עבורי אבל כבר הרבה זמן חיכיתי לצבוע אותו.
גיליתי שחסר לי צבע מסויים, הזמנתי אותו ואני אוכל להתחיל רק כשהוא יגיע, אז בינתיים רק הדבקתי את גבעולי העיניים שלו וחשבתי כבר על סכמת צבעים מפורטת.
אני לא אלאה אתכם בפרטים אבל בגדול הוא הולך להיות בצבע חום-סגול.
לפני הצביעה הוא נראה כך:
1630830150640.png

לינק למי שמעוניין לרכוש:

הזמנתי מReaper, זו פעם ראשונה שאני מזמין מהם, כך שקשה לי להעריך אבל מתאר לעצמי שעם כל החגים שבועיים זה יהיה טוב...
אם יהיה לי זמן - יש תמיד פרוייקטים אחרים לעבוד עליהם :)
אם זה ממש יבער לי, אני יכול לבחור פלטת צבעים אחרת ולצבוע אותו בכל זאת, אבל לא סביר שאני ארצה בזה.

כפי שהבטחתי, עובד על הבוהה, מוכרח להודות שזו בקלות הופכת להיות המיניאטורה המגניבה אבל גם המורכבת ביותר שצבעתי עד היום.
אני מעריך שאני אצטרך 6-8 שעות(!) מצטברות כדי לסיים, אבל בינתיים חשבתי לשתף התקדמות:
1633712253245.png

באיזה צבע אתה מתכוון להשתמש בשביל העיניים? צהוב נראה לי מתאים.
במקרה צהוב - כתום זה הצבע שחשבתי עליו :)
האמת שזה הקטע שהכי מפחיד לצבוע, מקווה שהעין תצא ריאליסטית ולא "קרטונית".

הולי שיט, העין הראשית נראית מדהים!
תודה, זה מדאיג אותי שאתה אומר את זה כי עדיין לא צבעתי את האישון (שבו יש גם את הפיגמנטציה, כלומר הצבע של העין) ואם העין הראשית נראית כבר מדהים, יש לי סיכוי טוב להרוס אותה חחח...

אני חשבתי על רעיון מעניין- לכול אישון הייה צבע אחר
ראיתי מישהו שעשה את זה, זה בהחלט מקורי, אבל אני חושב על לדבוק בגוון אחיד (יכול להיות שהגוון יורכב מ2-3 צבעים) לכל העיניים וגם זה יהיה מאתגר עבורי :)

חזרה