• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • הרישום המוקדם לדרקוניקון 2022 נפתח!
    ההתרגשות בשיאה, וההרשמה המוקדמת למשחקים והפעילויות בדרקוניקון 2022 יוצאת לדרך הקדימו להרשם כי המשחקים מתמלאים מהר קישור להרשמה המוקדמת דרקוניקון, 25-26 אוגוסט, דן פנורמה תל אביב

בואו להנחות עולמות פראיים בכנסים :)

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
שלום לכולם,
כפי שאתם יודעים עוד חודשיים וקצת דרקוניקון מגיע, וכחודשיים אחריו גם תור אייקון.
אנחנו מחפשים מנחים למשחקים של עולמות פראיים ושל פאת'פיינדר פראי - זה יכול להיות הרפתקאות מקוריות שלכם, להריץ הרפתקאות מוכנות שלנו או להנחות משחקים בשער כניסה - פעילות לשחקנים חדשים לתחביב, כשאורך המשחק הוא 45-60 דקות.
אז אם בא לכם להנחות ולפגוש שחקנים ושחקניות חדשים, תגיבו כאן או שלחו לי הודעה :)

נ.ב. אם לא הנחיתם קודם בכנס, נשמח לעזור :)
 

האיש הצעיר

פונדקאי ותיק
היי, אני שוקל להנחות בכנס, אעדיף הרפתקת שער כניסה.
פעם ראשונה שאני מנחה בכנסים.
מעדיף לא להנחות לאנשים מעל גיל 15 (רוצה להיות המבוגר בשולחן. חוץ מזה, יש לי די הרבה ניסיון עם ילדים ואפס ניסיון עם מבוגרים).
מכיר את העקרונות של עולמות פראיים לא רע, ויכול לקרוא את ספר החוקים עוד כמה פעמים במקרה הצורך (תמכתי בתרגום לעברית ברמה הגבוהה ביותר).
אין לי העדפה להרפתקה מסוימת.
עדיין לא בטוח ב100% שאוכל להגיע לכנס, אבל מקווה מאוד. אם אגיע, ארצה להנחות - ככל הנראה ביום חמישי.
 

שה''ם האמת מתווה הדרך

פונדקאי מהשורה
שלום,
מקווה שלא מאוחר מדי לבקש להצטרף גם להנחות "עולמות פראיים" בכנסים דרקוניקון ואייקון. מעולם לא הנחיתי בכנס אבל אני מכיר את Savage worlds Deluxe Explorer's Edition ברמה טובה ואני מאמין שלא תהיה לי בעיה להנחות מהדורה אחרת של השיטה מאחר והן דומות יחסית אחת לשנייה. אשמח להנחות לקבוצת בוגרים (גילאי 15 ומעלה). בנוסף לזאת, אשמח לקבל הרפתקה מוכנה מראש להריץ ואשמח להריץ שני סבבים (אני חושב שיהיה יותר מעניין עבורי להריץ בכל סבב הרפתקה אחרת אבל כאמור אין לי ניסיון בהרצה בכנסים ואשמח לשמוע את דעתם של מנוסים ממני לגבי כך ולגבי עצות להרצה בכנס בכלל).
תודה מראש.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
בהחלט אפשר!
בנוגע לדרקוניקון, הגשת המשחקים עדיין פתוחה - ו the Nerubian the Nerubian ישמח לספק לך הרפתקאות מוכנות, בוא נעבור לשיחה בפרטי
בנוגע לאייקון, לצערי כבר סגרו את הגשת המשחקים "הרגילים" אבל יש משחקי שער - שזה משחקים קצרים של בערך שעה שהמטרה שלהם היא להציג את התחביב ואת השיטה לשחקנים חדשים :) גם לגבי זה אני שולח לך שיחה פרטית ;)
 
Top