• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

אתר או תוכנה שאפשר לעצב דרכה מיניאטורות להדפסה תלת ממדית?

Sayeg

פונדקאי מהשורה
שלום!!!
לשמחתי הגיע לידי אחד השחקנים שלי מדפסת תלת ממד, והוא הציע שנעצב את הדמויות של הקמפיין מבוכים ודרקונים 5 שלנו בשביל להדפיס אותם. איזה אושר גדול

אני מחפש המלצה לאתר או תוכנה (חינמי) שאפשר לעצב בהם דמויות מתאימות, לא צריך משהו מסובך מדי וכנראה שאפילו לא נצבע אותם (בינתיים). אנחנו לא חובבי מניאטורות מושבעים ולכן לא צריך להגיע לרמת פירוט מאוד גבוהה, מה שבעיקר חשוב לנו זה שיהיה אפשר לזהות את הגזע והמקצוע של הדמויות - אני מניח שזה אומר שאנחנו צריכים להיות מסגולים לתת להם אקססוריז כמו שריון ונשק כחלק מהמודל.

תודה!!!

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
גם Heroforge וגם Eldritch Foundry שניהם אתרים שמתמקצעים בזה, אבל תצטרך לקנות את העיצוב כדי שתוכל להדפיס אותו. אין כרגע דבר בסיסי וחינמי. מה שאפשר זה לקחת מודלים מוכנים חינמיים, כמו לדוגמה מהבחור הזה שעיצב מודלים לכל המפלצות שבספרים של מו"ד 5, ולעוד קצת!
אם תרצו להשקיע, תוכלו גם לערוך את המודלים עם תוכנה מתאימה, לקחת חלקים מאחד וחלקים מאחר וליצור משהו יותר אישי.

Top Bottom