• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

דרקונים ונתונים אתגר פורום חדש - דרקונים ונתונים [דו"נ]

rui

The Storyteller Archmage
צוות השגחה
בצבא של ויני
מוכנים? הנה זה בא, אתגר דרקונים ונתונים! אחרי ההצלחה לו זכו כתיבת הסיפורים הקצרים ושליטים ושדים, אתגר פורום המשכי חדש מגיע כדי להמשיך וליצור, הפעם בהתמקדות בנתונים, מכניקה וקראנץ'. רוצים ליצור חפץ קסם עוצמתי? להפוך את האביר מהאגדה לחי ובועט עם מקצוע יוקרה חדש? לבנות כשרונות מיוחדים בשביל נינג'ות ואנשי לטאה? או שאולי תרצו פשוט לכתוב מפלצת כלשהי שתאתגר כל חבורת הרפתקנים ראוייה לשמה?

בדרקונים ונתונים, הדגש הוא על המהדורות של מבוכים ודרקונים, לרבות משחק התפקידים פאת'פיינדר, אם כי כל שיטה אחרת גם מתקבלת בברכה. כמובן שתמיד נשמח לרקע ופלאף שיעשיר את מה שתכתבו - עם זאת, כפי שמרמז השם, ההתמקדות היא על נתונים. המטרה היא לא ליצור את המלכודת המסוכנת ביותר או את המפלצת החזקה ביותר, אלא משהו מעניין שיוכל לשמש את חברי הפורום במהלך הרפתקאותיהם.

אחרון וחביב - לכל אוהבי שליטים ושדים, אל דאגה. האתגרים יפעלו בשבועות שונים, כך שיהיה זמן לשניהם והם לא יבואו אחד על חשבון האחר. ועכשיו כשהעניין הזה פתור, תנו דרור לדמיון שלכם ותתכוננו, כי אנחנו מתחילים בעוד רגע.

דרקונים ונתונים, החל מהלילה שבין ה17-18 באפריל.

yellow_acid אמר/ה:
rui אמר/ה:
[post]666855[/post] לבנות כשרונות מיוחדים בשביל נינג'ות ואנשי לטאה?
פה קנית אותי. XD

נשמע מעניין, למרות שהקהל של 3.5 הוא כבר מיעוט פה בפורום.

התנגדות! כבוד השופט הוא משקר! ;)

yellow_acid אמר/ה:
rui אמר/ה:
פה קנית אותי. XD

אתה יודע שההבדל בין פאת'פיינדר ל 3.5 הוא כמעט זניח ;)

yellow_acid אמר/ה:
rui אמר/ה:
פה קנית אותי. XD

קודם כל, מי אמר שהאתגר רק ל3.5? הוא פתוח לכל המהדורות.
דבר שני, אני בתחושה שרוב האנשים שמסתובבים בפורום מו"ד לפחות מכירים את 3.5 או פאת'פיינדר.

פלאפי אמר/ה:
[post]666955[/post] קודם כל, מי אמר שהאתגר רק ל3.5? הוא פתוח לכל המהדורות.
כוונתי היתה שזה נשמע מעניין, למרות שהאנשים שעוסקים במהדורה שמעניינת אותי (3.5) הם מעטים ולכן כנראה שלא יהיו הרבה אנשים שיפרסמו נתונים על המהדורה הזאת.

The oldman אמר/ה:
[post]666954[/post] אתה יודע שההבדל בין פאת'פיינדר ל 3.5 הוא כמעט זניח ;)
למרות שחוקי הבסיס עדיין מאד דומים, הכל כולל הכל נבנה מחדש בצורה שונה. כשרונות, מיקצועות, גזעים. כשמדובר על חומר תוצרת בית זה נראה לי משמעותי. נחיה ונראה.

חזרה