• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

אתגר כתיבה שבועי מספר 4!

Gilthans The Quiet

פונדקאי ותיק
האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

סיפורים שעלו לאחר תום האתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------


הגיע יום שני שוב, ואיתו אתגר מספר 4, שהוא למעשה האתגר ה-100 בבינארית. אז טכנית אנחנו כבר באתגר המאה - שאפו!
חמישה אנשים עמדו באתגר, וארבע מתוכם פרסמו את הסיפור אתמול בלילה. לרגע חשבתי שרק לי היה רעיון מתאים... ;) rui ו-nextorl ממשיכים עם הרצף, ועד כה פרסמו סיפור לכל האתגרים, ו-dragons ות'ור פרסמו סיפורים לשניים מתוך שלושת האתגרים האחרונים. מקווה שאתם מרגישים שאתם מרוויחים מהאתגרים - אני אישית חושב שהכתיבה שלי משתפרת משמעותית.

האתגר השבועי החדש: סיפור על שוד.

אם פנטזיה זה הקטע שלכם, ניתן לספר על קבוצה של מכשפים, שמחליטה לנצל את יכולותיהם כדי לקחת חפצים עוצמתיים מתחת לאפו של המלך שכלל לא מנצל אותם; או את סיפורה של פייטנית צעירה שנושאת איתה את החלק האחרון של ספר נבואה עתיק, עד שנשדדת ברחוב.

כותבים מודרניים יכולים לספר על נער ששודד בנקים על חודו של אקדח, ומכור לאדרנלין שבירי והמרדף לאחר מכן; לחלופין, ניתן לספר את סיפורה של סוכנת FBI שבוחנת זירת פשע, ומצליח לפענח את מה שהגנבים חשבו שהוא הפשע המושלם.

עבור מדע בדיוני, אפשר לכתוב על קפטן שפיראטים השתלטו על ספינת החלל שלו, והוא נאלץ להפעיל אותה בשמם; או את סיפורו של מדען מבריק, שמנצל את כישוריו כדי להנדס מכונות מורכבות שיאפשרו לו לגנוב חומרים נדירים ממתקנים ממשלתיים.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

אגב, הדוגמאות שאני מביא פה נועדו כדי שתשתמשו בהן. אלה רק זרעים זעירים של סיפורים, שצריכים עוד הרבה תשומת לב כדי להבשיל לסיפור מלא, ואתם יותר ממוזמנים להתבסס עליהם כדי לכתוב סיפור!

מזכיר: כל סיפור יהיה בעץ משל עצמו, ויתוייג ב'[סיפור]' ו-'[אתגר שבועי 4]' כדי שנוכל לזהות בקלות שמדובר בסיפור עבור האתגר.

שיהיה לנו בכיף ובהצלחה! :)
 

dragons

פונדקאי ותיק
בהצלחה.
עדיין קצת קשה לי להשתמש בדוגמה שהוצגה פה כי אני מרגיש שאז אני לא מקורי, אבל לסיפור הזה דווקא היה לי כיוון לא רע מההתחלה שחלקו הוצג פה-פיראטים-רק שאני לא בטוח איך. אולי אני אנסה לאתגר את עצמי פעם ואנסה מודרני/היסטורי- לא מהו הפנטזיה והמד"ב שאני רגיל אליהם. זה אתגר כתיבה שבועי, אחרי הכל.
 

Gilthans The Quiet

פונדקאי ותיק
זה דווקא לא הופך אותך ללא מקורי. הדברים האלה הם רק קצה קרחון של רעיון, אם אחד מהם התפתח בראש שלך לסיפור, הסיפור שמסביב הוא כולו מקורי, מלבד הנקודה הקטנה הזאת. כל אדם אחר יכל לחשוב על סיפור שונה מסביב לנקודות האלה.
בכל מקרה, אני בהחלט בעד לאתגר את עצמך ;)
 
Top Bottom