• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

אתגר כתיבה (דו-)שבועי מספר 15!

Gilthans The Quiet

פונדקאי ותיק
האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

אתגרים שפורסמו לאחר תום האתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

עוד אתגר הגיעו לסיומו, ולצערי אני לא הספקתי להשלים אותו. אבל ברוח סיום החופש, ובתמיכתם של מרבית הכותבים הקבועים - החלטתי להפוך את האתגר לדו-שבועי. כלומר, האתגר הזה נמשך מהרגע שהוא פורסם ועד ה-14 לספטמבר, יום שני, שבאותו הלילה יתפרסם האתגר הדו-שבועי הבא. לכן יש לכם שבועיים לעמוד באתגר הזה, ושבועיים להמתין לאתגר הבא!

האתגר השבועי החדש: סיפור על מאבק בין שני גורמים ששניהם צודקים. שימו לב: לנבל בדרך כלל יש תירוץ טוב למה שהוא עושה, אבל המטרה פה היא ששני הצדדים ייראו צודקים באותה המידה!

כמה רעיונות, לשימושכם:

כסיפור פנטזיה, תוכלו לספר על גנרל שנחוש לשכנע את המלך לפלוש למדינה שכנה, ולשחרר אותה מעבדות, בעוד היועץ הנאמן שלו מנסה להזהיר אותו שמלחמה כזאת תגרום למוות וסבל רב אפילו יותר; או על מכשפה נחושה שנלחמת למנוע מהמורה שלה לשעבר מלזמן שד מסוכן, כדי שיוכל לחקור אותו ולייצר תרופה למגיפה ששולטת בעיר.

כסיפור מודרני, תוכלו לספר על רופאה מוכשרת, שחברה המהפכן מנסה לשכנע אותה להצטרף אל קבוצת מורדים כנגד רודן, בעוד עוזר המחקר שלה אומר לה שתתרום יותר לכולם אם תבחר להשאר נייטרלית; או את סיפורו של צייד ראשים, שמתכנן להביא רוצח ותיק לצדק, בעוד אותו הרוצח מנסה לברוח כדי שיוכל להמשיך לכפר על הטעויות שעשה בעברו.

כסיפור מדע בדיוני, אפשר לספר על שני פלוגות חיילים שמסתערות במעלה גבעה, אחת נחושה להפעיל פצצה גרעינית שתעצור את מתקפת הזומבים אחת ולתמיד, בעוד הפלוגה השנייה נחושה לעצור בעדם; או על שוטר בין-גלקטי, שמנסה לעצור מדען נחוש מנסה להפיץ ידע ונאורות בין מינים פרימיטיביים כדי לקדם ולהציל אותם, עיוור להשלכות שיש לכך.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם.

האתגר היום קצת קשה מבדרך כלל, מה שמתאים להארכת הזמנים.
מה אתם מתכננים לעשות עם הזמן הנוסף? לכתוב סיפור ארוך יותר? להשקיע יותר זמן בתכנון הסיפור? בעריכה שלו? או שאתם כמוני, פשוט תנסו להספיק לכתוב אותו בזמן שיש? :)

ושיהיה לנו בכיף ובהצלחה!
 
Top Bottom