• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אריות המדבר (סיפור בהמשכים)

תהינו!

אל ליבריה, העיר השוקקת חיים, מלאה בריחות וניגונים, נכנסו שלושה בגלימות שחורות. אחד מהם צלע. זיהיתי זאת מייד, על אף גובהי הרב. טוב, הייתי על החומה. היום היה תפקידי לעמוד על המשמר. בוודאי הכירו את העיר מאחר שהלכו הישר אל פונדק הדרקון הירוק. אני לא ראיתי אותם מעולם, על אף שאופן הליכת הימני ביותר, הנמוך, היה לי מוכר.

כשבאו להחליף אותי הלכתי מיד אל הפונדק, לבדוק למה האיש הנמוך מוכר לי.

הזמנתי לעצמי בירפל (בירה + תפוח) והתיישבתי בשולחן שהיה ריק עד ששכיר חרב בעל שריון ארד שישב לפני כן עם שלושת לובשי הגלימות התיישב מולי ושתה בכוס זכוכית גבוהה יין שחור.

"שלום לך" הוא נבח בקול עמוק. -"גם לך" עניתי לו. "אתה מקומי?"
-"בוודאי. נולדתי כאן!" " קח את זה" הוא לחש, ושלף מגילת קלף. לקחתי אותה מידו, ופתחתי אותה.

"אם הנך רוצה בכסף, תהילה ועושר, הצטרף אל אריות המדבר.
פרטים אצל מוסר מגילה זו."

נענעתי בראשי. הבנתי מה קורה כאן. לפתע זיהיתי בשולחן הנגדי את שלושת האנשים בגלימות: ארבנקס, ברוקנס וכוכבנס.... שלושת סגני אדון המדבר. אגב, ברונקס, הנמוך, היה חבר ילדות שלי עד שנמשך אחרי האדון.

סירבתי בתקיפות. הכסף, העושר והתהילה שיבואו יהיו בוודאי על חשבון אנשים אחרים ולאחר מעשי מרמה, שוד וחמור מזה. אמנם אני לא אלשין עליהם למפקד המשמר, לא אבגוד בחברי, אך הרכנתי אל ברונקס ראש ולחשתי לו: "כדאי לכם לצאת מן העיר לפני שאיש פחות משוחד (הוא חייך) ימסור עליכם מידע…"
הוא הנהן, אמר "היה שלום!" ויצא מן הפונדק....

חזרה