• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

ארבעת הנשים של רומח הדרקון

rui

The Storyteller Archmage
צוות הפורום
בצבא של ויני
ככלל, למרות שהשם שלה לא היה רשום ככותבת רשמית היא הייתה מעורבת מאוד בספרים (ובאופן כללי בסדרות עתידיות שההיקמנים כתבו דוגמת חרב האופל ומחזור שער המוות). אם אני זוכר נכון הדמות של לאורנה מבוססת עליה (ובמידה מסויימת גם על הערכים המורמוניים, גם אם לא לחלוטין).

Larkin

פונדקאי ותיק
אאל"ט לורה היקמן דיגמנה את שתיהן.
האמת שלפי התודות של דרקונים של דמדומי הסתיו היא זאת שיצרה את הרקע של מי-נהר וסהר-פז.
עובדה משעשעת היא שבתרגום חשבו כניראה שטרייסי הוא בת ורק לא מזמן גיליתי שזאת טעות...

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
כן, זה חדש.
אני מקווה שנראה עוד תוכן.

דרך אגב קראתי את הקומיקס של רומח הדרקון שקיבלתי בבאנדל של הקומיקס - אומנות מזעזעת

dragonian

פונדקאי ותיק
קומיקס ישן כזה אני משער?
טוב, קומיקס זאת מדית אומנות אחרת. לצייר ברמה כמו הציור שהבאת להלן קוביה אחר קוביה.. כנראה שזה מעבר ליכולת של ש MORTAL MAN

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
קומיקס ישן יחסית, ובעיקר מה שמפריע זה שהאומנות לא ממש מתחברת לאומנות הקיימת בעולם - זה לא אותה "שפה".
ראיתי קומיקסים ברמה הרבה יותר גבוהה.

Top Bottom