• הצטרפו לפורום הפונדק

  שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
  אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

  הרשמה / התחברות
 • הגשת המשחקים לדרקוניקון 2022 נפתחה
  הכינו את ההרפתקאות שלכם, והריצו אותן בכנס המשחקים של הקיץ! בין אם זה הרפתקה משלכם או הרפתקה מוכנה, במבוכים ודרקונים, עולמות פראיים או שיטה שאתם המצאתם, דרקוניקון ממתין לכם - להגשת משחקים באתר.
  לשאלות, תהיות וקריאות עידוד, הגיבו בנושא.

אמצע שום מקום שמאלה, גרסת מלסטרה? או מקום בו גדלה קוסמת (שאולי אי-פעם בעתיד תהיה חזקה ומפורסמת...) - בקעת פארנאת' ארת'אל, עכשיו באתר של מלסטרה

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
קורלת'יריה מית'מארין בלתה את שנות ילדותה ונעוריה בפארנאת' ארת'אל; בקעה נידחת בפאתי מחוז שלטונם של אדוני חצרות הגרניט; אוסף כפרים נשכחים בין מכרות שהושבתו לפני דורות, נתיבי הברחה נטושים ודרך אחת שכוחה למחצה שמעפילה אל רכס קאראנסיל; וגם זכרונות ישנים מצל כנפיה השחורות של מגפה, שקטלה רבים מן התושבים המקוריים, שנות דור לפני ההתנפצות הגדולה.

איך הפך איזור ספר חסר חשיבות, מקום לישוב גולים מהנסיכות האפורה (רחוק מחצרות הגרניט, רחוק מהלב!), למען לצווים שנויים במחלוקת (אם אכן יחתמו), שעלולים להצית מהומה שלמה נגד אנשיו של הלורד קור-אומת'ל? מה קרה לשבט גבעות עתיק, שניוון את אנשיו כמעט כליל? ומה מושך להקות גדולות של קופי הרים תוקפניים לחורבות אחוזה ישנה, חצובה בחלקה בצלע ההר?


לינק ישיר לעדכון החדש על פארנאת' ארת'אל: https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/melestra/otherlands/ferneth_erthel.html

לינק לסיפור הדמות של קורלת'יריה מית'מארין: https://members.pundak.co.il/world/keldaria3/melestra/npcs/korlthiria.html

עולם המערכה מלסטרה
 

הלדין

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
עדכון טוב. עכשיו הלורד מרנליון בטח עורך בירורים לאן הוא יכול לפנות את הפליטים שכן לנסיכות אורמת'ריל הם לא חוזרים. נשמע כמו אזור הולדת טוב - משעמם במידה שניתן להבין למה מישהו ירצה לעזוב אותו אבל מספיק מעניין כדי שיהיה אפשר להבין למה מישהו בלי הרבה דרישות ירצה להישאר כאן.

אני מניח שהברו-קרו מתחרים עכשיו עם בני טולו בתחום בדיחות בעלי החיים. אני מניח שהחלק עם מחלה שפוגעת בכישורים שכליים לטווח ארוך גם אם החלמת מזה הושפע מעט מהכתבות על הקורונה שבין היתר מציגות את הצד הזה שלה במקרה של מחלה קשה. האם הברו-קרו מיוצגים בכישור שהוצג בקמפיין של "אבא דגול"?

האחוזה עם הקופים הלבנים נשמעת כמו משהו שלקוח מספר הג'ונגל. האם מדובר בקופים רגילים או בקופי אדם?
 
עריכה אחרונה:

Envinyatar

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
הלורד מרנליון לא חייב (אם כי הוא יכול) לעשות שום בירורים - מבחינת כמה מיועציו לפחות, הוא יכול פשוט לחתום על צווי גירוש, לפיהם תוך כך וכך זמן על האנשים האלו ואלו להיות מחוץ לנחלות שלו - לא ממש מעניין או משנה להיכן הם יעזבו.
מה שכמובן אומר שיהיה להם מאד קשה למכור חלק גדול מהרכוש שלהם בתוך אותו פרק זמן, אם בכלל, וממעמד של איכרים בעלי אדמה, הם יורדים למעמד של פליטים בלי שום דבר מלבד הצרורות ומעט הכסף שהצליחו לקחת איתם.

לא בדיוק ברור מה פגע בברו-קרו, איך בדיוק פגע וממה רבים מהם סובלים (ואם זה הפיך או לא).
אבל זה די מוזר, כי אנשים אחרים שנפגעו מהמגפה או שמתו ממנה, או שהחלימו - ובוודאי לא העבירו שום דבר לצאצאים שלהם.
(ודווקא הברו-קרו מתו מהמגפה פחות מאחרים).

יש סיכוי טוב שהברו-קרו, או אולי אבות-אבותיהם שכנראה נקראו בשם אחר לגמרי וספק אם היו מזהים את הברו-קרו של היום, מיוצגים איכשהו באותו כישור שהופיע בקמפיין 'היה שלום הו אב דגול'.

לא זוכר שהתייחסתי לקופים ההם כלבנים - נדמה לי שכתבתי 'הרריים' - אם כי סביר להניח שהפרוות של רובם אכן בהירות יחסית.
לא ברור איזה סוג של קופים אלו - אבל הם ללא ספק גדולים יחסית ובוודאי קרובים יותר לקופי אדם מאשר ללמורים או קופי עצים קטנים.
(אני מדבר כמובן על קופי ההרים, לא על היצורים המוזרים ה'רוקדים' שהתחילו לדבר עליהם, של ספק קופים וספק אנשים שהולכים על שתיים וזקוף - עד כמה שהם קיימים בכלל).

זה במובהק עניין שצריך להתגלות בקמפיין כזה או אחר - הרבה יותר מתאים מאשר בעדכון תוכן.
 
Top