• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אמנם באיחור, אבל עדיין (עץ השתלטות על העולם)

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
הרב עובדיה יוסף פסק שבורקס גבינה לא חייב להיות משולש! מדובר על תקדים מסוכן שלא יאפשר לי להשתלט על העולם בנוחות.

דעתכם? תגובותיכם? הצעותכים החדשות להשתלטות עולמית?

מה?! איך בורקס גבינה יכול להיות לא משולש? זה יסכן את התהליך הבריאותי של צבא הנינג'ותשמחדיריםדרךהמכנסיים של צבאות וונג!
אני מציע לפתוח בתוכנית בורקס גרעיני בה נפתם יחידות קומנדו נבחרות בבורקסים גרעיניים ונשלח אותם להפליץ (מלשון להפציץ) ברחבי העולם.

נ.ב- מתי שבוע השתלטות על העולם יוצא השנה?

מפתיע אותי שהשגת את המידע הזה כל-כך מהר.
תכננתי שיגלו רק כשאני כבר אפסע את הפסיעה הראשונה במסע כיבוש העולם.

[כןכן, אני לא קשור, אבל יש לי מושג או שניים בהשתלטות על העולם בעזרת בורקסים]

טוב נו, חזרה לשולחן הכתיבה.

באטל הורן, כ"ץ.

לבורקסים יש צורה כדי שתדע להיזהר שאתה לא חלילה מכניס לפה בורקס פטריות.
משולש חייב להיות גבינה.
מלבן עם שוםשום יהיה תפוחי אדמה.
מלבן עם פרג זה בורקס פטריות.
מגולגל ואדום זה שנעק פיצה.
אסור לחרוג מכך!

משולש תפו"א זה כבר נכנס לתחום ה...איךשקוראים לבצקים המטוגנים האלה שיש בחתונות [כמו סיגרים]

פיזבן, איכשקוראיםלהם ושאר מאפים, בע"N

מה הצעד הבא?! בורקסי תפו"א מחומשים?! גרעיני אבטיח במקום סוםסום?!
עוד מעט גם יגעו לנו בקוראסון (קרובו הצרפתי של הבורקס) וישתלטו על כל אירופה -_-!!

מאפים צרפתיים+תיכנון ישראלי= השתלטות על העולם!!!!
אני עדיין בעד בורקסים גרעיניים (אני מדגיש גרעין, לא פצצה אלא במקום סומסום לשים פגרעיני חמניות), זה יפתור את כל בעיות העולם בכך שנשתלט עליו

שולחים ג'דיי מיינד טריקס באי-מייל לכל מנהיגי העולם..
או לחלק את WOW ברחבי העולם בחינם. עולם בלי חיים הוא עולם נייח.

הרעיון עם ווארקראפט הוא פשוט גאוני!
הרי זה ידוע שווארקקראפט מפעיל קשות את בלוטת ההתמכות בנבכי מוחנו ובכך הופך את כל מי שמשחק אותו לחסר חיים, אחרי שכל העולם יהיה חסר חיים רק צריך להפיץ ווארקראפט חינם (או פשוט להוריד את התשלום החודשי) ואז כל מה שנותר זה רק ללכת לאו"ם, להכריז "בזאת אני משתלט על ההעולם" לכל האנשים ששקועים במשחק במחשב הנייד שלהם, לשאול עם למישהו יש התנגדות, ומכיוון שאף אחד לא שם עליך לא יהיה התנגדות.
ועם רוצים גם להשמיד את כולם רק צריך לשלוח וירוס קטלני לווארקראפט שיהרוס את המשחק וימחק את כל תוכנו, אחרי זה כבר כולם ימותו.

אני אגלה את כל הבחורים שדואגים לניקיון הטלפונים, ואז אפיץ מחלה שעוברת דרך טלפונים שתהרוג את כל האנשים. לא יהיה אף אחד שיתחרה בי לתואר שליט העולם.

חזרה