• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

אמבר האלק (תפלץ שחום) - Umber Hulk

BadBug

פונדקאי ותיק
אחד היצורים האהובים עליי, אורב מתחת לפני האדמה, פורץ דרך הרצפה או הקיר ותוקף בהפתעה, מבט אליו מבלבל את האויבים ואני תמיד אזכור שבאחד הקמפיינים שלי הוא עמד לכרסם את הראש של אחת הדמויות (ובכך למנוע כל סיכוי להחייאה), ששחקן ערני הציל ברגע האחרון.
זו לא צביעה חדשה ממש אלא קצת יותר ישנה, אני מרוצה מהעור/שריון שלו, אבל בענין הפנים העיניים לא יצאו הכי ברורות והכי חמור - יש אשליה שהוא נראה מחייך בתמונה! חחח אבל הוא לא!
תודו שזה יצור מגניב.
1632733532379.png

קישור למקור למעוניינים:
 

BadBug

פונדקאי ותיק
הוא נראה ממש חמוד! הוא אפילו מחייך!
חחח זה נורא בעיניי שהוא מחייך, אני אפילו לא יודע איך לתקן דבר שכזה, אני צריך להסתכל על צביעות של אחרים, למרות שאני לא בטוח שאני רוצה לגעת בו שוב (בשמחה הייתי צובע אחד כזה חדש).
 

BadBug

פונדקאי ותיק
מה שאמרת זה בדיוק הפתרון שחשבתי עליו, כי אחרי שהרצתי תמונות ברשת - אצל כולם הדגם הזה יצא מחייך חחח, זה מאפיין דפוק של המיניאטורה, כמו שלפעמים אנחנו רואים מנעול עם ברגים שנראה אנושי :)
הבעיה היחידה היא שאת המיניאטורה הזו צבעתי עם חום שהרכבתי את הנוסחה שלו באלתור, במקום וללא רישום כמויות ולכן אני לעולם לא אגיע בדיוק לאותו גוון.
נראה לי שאם יהיה לי זמן אני כבר אשקיע אותו על מיניאטורה אחרת, נקווה שהשחקנים לא ישימו לב שהוא מחייך ומי שכן - אני אכוון את ההתקפות של התפלץ ישירות אליו!
 

the Nerubian

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
שחקן: "הוא מחייך!"

מנחה: "גלגל זריקת הצלה בחוכמה."

שחקן: מגלגל 11.

מנחה: "אתה מחייך אליו בחזרה במקום לפעול."


זה מצחיק כי באמת יש לו יכולת כזו.
 
Top Bottom