• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • שדרוג פורום הפונדק הסתיים בהצלחה, ברוכים הבאים לבית החדש שלנו :)
    למרות שהפורום דומה לפורום הקודם, מתחת למכסה תמצאו שלל חידושים - ואולי אפילו איזה באג או שניים. למידע נוסף, בקרו בנושא

אם אני מתכוון להדפיס את ספר החוקים הבסיסי(בחנות, כי אין לי מדפסת) אז כבר עדיף לקנות את הספרים?

אביעד

פונדקאי ותיק
לא הבנתי מה אתה רוצה
אם אין את הספרים בחנויות איך תקנה אותם?

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
ראשית, זה פיראטי, ובניגוד לחוקי הפורום
מעבר לכך, גם אם תמצא חנות שתסכים, זה יהיה יקר יותר ובאיכות נמוכה יותר מאשר פשוט לקנות את הספרים. בארץ יש בממלכה ואולי בפריק, או להזמין מאמזון.

אביעד

פונדקאי ותיק
אני חושב שכשהוא אמר להדפיס את הספר באמצעות חנות הכוונה היא לקחת את הpdf לחנות בסגנון קופימדיה ולהדפיס שם. מאוד זול (משהו כמו 50 שקל לספר לכל היותר) והם לא רואים בכלל מה אתה מדפיס (לא צריך אפילו לשאול אותם וגם לא אכפת להם). מה שכן, האיכות באמת נמוכה.

מה שתכלס מונע ממך להדפיס את הספרים באופן לא חוקי זה המצפון שלך, כי אם אנשים עדיין מוכרים את הספר בחנויות אז בעצם אתה פוגע בחברה ובאינטרס הכלכלי של החברה להוציא ספרים (פגיעה זניחה אמנם, אבל השאלה היא אם אתה מוכן שזה יהפוך לחוק כללי) וזה חבל.

GeorgeKraken

פונדקאי מהשורה
לא הבנתם אותי. שאלתי מה עדיף, לקחת את החוקים הבסיסיים שאתר של וויזארדס שיש אותם בחינם ולהדפיס כי אני מעדיף שיהיה על דף ולא במסך. החוקים הבסיסיים שזמינים בחינם. לזה הכוונה ולהדפיס בבית או בחנות של הדפסות זה מה שאמרתי.

אביעד

פונדקאי ותיק
החוקים הבסיסיים לא מספיקים למשחק אם אתה לא מכיר את הספר.
ממליץ לקנות, יש ביד שניה בזול. אם לא תמצא משהו שעומד במגבלת התקציב שלך אז תדפיס.
ד"א זה הרבה עמודים עדיף להדפיס בחנות מאשר בבית, זה ממש זול.

Top Bottom