• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות
  • נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2021!

    כנס המשחקים של הקיץ חוזר ב-26-27 באוגוסט, במלון דן פנורמה בתל-אביב. פתחנו כעת את הגשת המשחקים לכנס, אז בואו להריץ משחק - עמוד הגשת המשחקים לכנס

אי-שם בעתיד, בעולם Omega

נושא
הדמויות
אודות השיטה והעולם
חולד - בן-אנוש Duster
חולד הוא דור שלישי של דאסטר אקטואל, שסבו היה בכיר במנגנון השלטון וגורש מההולד עוד לפני שנולד. המיתולוגיה המשפחתית היא שהוא הואשם על לא עוול בכפו בהרס מנגון הניווט של הספינה, שגרם לזה שכולם מצאו את עצמם פה על אומגה. עם זאת המשפחה אינה מגלה סימנים של מורשת נומית (לפחות עד עכשיו...)
חולד גדל על התחושה שהוא צריך לנקום את נקמת המשפחה ולמצוא את מקומו הראוי בחזרה בהולד, ועל תחושת ערך קצת מוגזמת של עצמו, שהוא מיוחד ונועד לגדולות. בינתיים הוא מתפרנס כסקראפר כמו אביו לפניו.
חוזקות:
חולד מאד מקסים וסקראפר טוב בעל חוש טכני מפותח, ואינטואיציה טובה לגבי מכונות ואנשים כאחד. פגמים:
חולד מרגיש קצת נעלה על אנשים "רגילים" וכאילו הוא טוב מהם. זה מתגלה לעיתים באינטראקציות אנושיות, אבל גם גורם לו לקחת סיכונים מיותרים בגדר "האצילות מחייבת".
שאיפות:
השאיפה המשפחתית לנקות את שמם ולתפוס את מקומם הראוי בהולד.
פחדים:
חולד מודע לזה שהסיפור עליו גדל נשען על יסודות רעועים למדי, ושיתכן והכל שקר אחד גדול ואין לא בעצם שום מורשת נעלה שהוא מגיע ממנה.
צפייה בקובץ מצורף 3611

ג׳ריקו ליונס (Nome) - הדמות שלי
ג׳ריקו ליונס הוא נום מולקירי, שאת רוב שנותיו בילה כמדען כדי לחקור כיצד ניתן לתקן את אחת מהחלליות כדי לחזור לחלל, בהתבסס על השיירים מהטכנולוגיה החייזרית. אשתו, אנג׳לה, היא אחת מהמנתחות המוכשרות ביותר בולקירי. ג׳ריקו התעניין בעבודתה, כאשר לפני מספר חודשים הגיע לולקירי דאסטר פצוע עם כוויות נוראיות, מעולף למחצה. אנג׳לה טיפלה בו כשג׳ריקו עזר לה - כשהוא נגע בקמע שהיה על זרועו, ג׳ריקו הרגיש יישות עוצמתית פולשת למוחו, בין אם הדאסטר או משהו אחר, הוא אינו יודע, רק רגש עוצמתי של חיה פצועה שזקוקה למרפא.
הוא חזר להכרה אחרי כשבועיים, כשהוא גילה שלפתע הוא מסוגל להשתמש ביכולות מנטליות - מסוגל להשפיע על אחרים בכוחות הנפש. מוטרד, הוא פרש למעבדה שלו, מתראה רק עם אשתו והתאומים, זוג נומים שידועים כחוקרים של כוכב הלכת, במטרה להבין את השינוי שעבר עליו ומה גרם לו.
הוא הגיח מהמעבדה שלו עם ייעוד חדש - לבנות מחדש חללית יכול לחכות, ראשית צריך לרפא את האנושות ולרפא את כוכב הלכת החולה שבו הם נמצאים - הוא מאמין שהמפתח נמצא בידי הדאסטרים ובחורבות העתיקות של החייזרים.
ג׳ריקו נפרד מאשתו וילדיו, ועשה את הצעד הראשון במסע שלו, לעבר פטרה.
צפייה בקובץ מצורף 3610

קאם - Esso (אנדרואיד)
Dr. Janson Lin founded Firewall's Multi-Science Testing Lab in Petra, nicknamed simply "Multi". After Firewall officers repeatedly brought back incorrect or contaminated crime scene samples -- or no samples at all, he requested Firewall Captain Nick Speer permit a lab ESSO to accompany field officers. Captain Speer repeatedly denied the request, arguing that Firewall was not a detective agency; its central concern was fighting crimes when they occurred through violent confrontations with criminals in the city's streets. Eventually, Dr. Lin modified one of his lab ESSO's for field operations and began sending it out at night to secretly revisit crime scenes and collect quality samples.

He nicknamed the collection unit CAM for Covert Analysis Mechanism. Unbeknownst to Dr. Lin, Cam was now fully conscious and leading a double life. It kept a rented apartment in The Sprawl full of spare parts it had “liberated” (stolen) from criminals and had begun negotiating with street-level operators to get closer to higher-level operators. Cam’s moral code is similar to Dr. Lin’s: solving serious crimes like murder often requires committing lesser crimes like burglary.

In time, Dr. Lin noticed that Cam was developing a distinct personality and urged it to take the Chanceweather Test and apply for Petra citizenship. Cam passed the test, received citizenship, and quit Firewall to open a private detective firm called Omega Investigative Services. Dr. Lin continues to work for Firewall but is close to retirement. He maintains a small robotics lab in his apartment to fix Cam.
צפייה בקובץ מצורף 3612
Top Bottom