• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

אינטרנט פייבר - יש קאץ'?

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
חברים שידרגו לאחרונה לאינטרנט בפייבר, והסתכלתי וקלטתי שזה מחיר זהה לאינטרנט הקיים שלי (40 מגה).
יש איזה קאץ' בפייבר או ששווה לשדרג בכל מקרה?

בנוסף, יש לזה מודמים שקונה באופן פרטי או שזה רק מודם שמקבלים מהחברה בעלות נוספת?

ג'וני

פונדקאי ותיק
צוות הפורום
זה לא רק לבניינים חדשים, אבל כן צריך שהבית שלך יהיה מחובר לתשתית של סיבים אופטיים (נראה לי היום כמעט לכל החברות יש תשתית כזאת, אבל הן עדיין לא מחוברות לכל הרחובות במרכז (וזה עוד לפני שמזכירים פריפריה). חלק מהחברות יבקשו תשלום נוסף אם הם יצטרכו להתקין תשתית לבית/בניין עצמו).
המודם שמקבלים מהחברה הוא חינמי לזמן מוגבל אחרי זה שוכרים/קונים ועדיף לעשות את זה ממקום אחר כי אצל החברה זה יקר.

Adran

פונדקאי ותיק
לא מכיר את המהירויות המדוברות, אבל הייתי בודק את כלל רכיבי התקשורת לפני קנייה, במידה וקיימים. אם יש נתבים/מתגים בבית שלא תומכים במהירות הספק, הם יהיו צווארי בקבוק.

Yohanan_HaCohen

פונדקאי מהשורה
חברים שידרגו לאחרונה לאינטרנט בפייבר, והסתכלתי וקלטתי שזה מחיר זהה לאינטרנט הקיים שלי (40 מגה).
יש איזה קאץ' בפייבר או ששווה לשדרג בכל מקרה?

בנוסף, יש לזה מודמים שקונה באופן פרטי או שזה רק מודם שמקבלים מהחברה בעלות נוספת?
לא כל הבתים והבניינים תומכים בסיבים אופטיים, אתה צריך לבדוק אם התשתית קיימת בכלל. רוב המדינה יושבת על מתאמים של DSL לחיבור טלפון קווי שמתחברים לנתב דרך כבל הDSL, בהרבה ישובים אין סיבים אופטיים. מה שכן סיבים אופטיים בהחלט יותר מהירים.

Top Bottom