• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כל תמרוני הנשק של רמות 9-11, עכשיו באתר!

מה תעדיפו? סדרה של התקפות בזק אגב תנועה מהירה, או שיסופים אכזריים שמתיזים דם כמו מים, ומפיקים עוצמה מהכאב והפחד של האויב?

עדכון חדש וגדול בספר השחקן של מלסטרה, סוקר את כל האסכולות השונות ועשרות על עשרות תמרוני נשק של הלוחמים (ומקצועות אחרים שמשתמשים בתמרונים של לוחם) ברמות הגבוהות יותר של המשחק.
בכך, הושלמה העלאת חוקי המקצוע של לוחמים וסייפים עד לדרגה 12.

לינק ישיר לעדכון החדש: https://members.pundak.co.il/world/.../class/warrior_abilities/r3w_improved_ad.html

עולם המערכה מלסטרה: עולם המערכה מלסטרה

עדכון טוב. נראה שככל שמתקדמים במעלה הדרגות, התמרונים באים עם דרישות בסיס. אחד מהם, לדוגמא, דורש מהדמות להצטייד במפורש בנשק קסום. גם חשבתי שאם יבוא יום ותרצה לבנות מקצוע של ספורטאי, לפחות חלק מהתמרונים הללו יכולים לעבוד, עם כמה התאמות, כתמרונים על מגרש המשחק.

נראה לי שמבין האסכולות אסכולת המים השכלתנית נראית לי הכי מעניינת.

עדכון מוצלח, אני חושב שזאת החלטה טובה להכניס יותר יכולות פאסיביות בדרגות האלו כדי להוריד את העומס.
בתמרונים של אסכולת הסלע יש איזו בעיה עם העריכה שחלק מהם מופיעים פעמיים.
האם יש בסיס פנים עולמי לארבעת האסכולות של היסודות או שזה סתם קטגוריות כלליות?

תודה רבה :)

מצאתי ותיקנתי את הטעות, שנבעה מחלקי טיוטה ששכחתי למחוק (העתקתי פנימה את המכות של עוצמה 2 כדי שיהיו לי מול העיניים כשאני כותב את הפיתוחים שלהן מעוצמה 3).
אין בסיס מטפיזי של האסכולות שבאמת קשור לאש, מים וכ"ו - אלו פשוט תיאורים פואטיים משהו שקשורים לדרך בה האסכולות עובדות.

התמרונים החדשים ממש מגניבים
וכשקראתי את היכולות הפסיביות החדשות של אסכולת האוויר עלתה לי התהייה האם דמות שיש לה יכולת זינוק ממקור אחר [עץ תמרוני הגנב] יכולה לרכוש את היכולות שמבוססות על יכולת דומה של אסכולת האוויר

תודה רבה :)

מגניב מאוד! הכל נראה מאוד מגניב, אם כי אני חושש שבפועל זה יהיה ממש קשה להחליט בין כל הכוחות ולהתאפק עד היעד

אכן, אבל זה פיצ'ר, לא באג :p
כלומר, המחשבה הבסיסית שעל-בסיסה בין היתר בניתי את עצי היכולות של מלסטרה, היא ליצור שיטה שבה יש אינספור בחירות משמעותיות, ושכמעט אף לוחם שתבנה לא יהיה דומה ללוחם אחר (כנ"ל קוסמים ומקצועות אחרים).

וכשקראתי את היכולות הפסיביות החדשות של אסכולת האוויר עלתה לי התהייה האם דמות שיש לה יכולת זינוק ממקור אחר [עץ תמרוני הגנב] יכולה לרכוש את היכולות שמבוססות על יכולת דומה של אסכולת האוויר

על-פניו לא רואה חוק שאוסר עליה לרכוש.
במצב הזה, יהיו לדמות שתי יכולות זינוק נפרדות, כל אחת עם השהייה משלה, מה שיהפוך אותה למאד תנועתית.
(לכל היותר, שה"ם יכול להחליט שבין כל הזינוקים מכל הסוגים תהיה השהיה של סיבוב אחד לפחות, אם נראה לו שאיזון המשחק דורש את זה).

חזרה