• הצטרפו לפורום הפונדק

    שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

    הרשמה / התחברות

איך מעלים קבצי word וpdf לפורום?

I Am A Druid

פונדקאי ותיק
כל פעם שאני רוצה להעלות חומר חדש שיצאתי לפורום (לרוב דו''נ), אני לא מצליח להעלות קבצים, לבסוף מעתיק את כל הטקסט ומדביק אותו כאן. אז איך מעלים קבצים לפורום?
 

RandoMage

פונדקאי פעיל
ניתן להשתמש בכמה דרכים:

1) כפי שאמרת, פשוט להעתיק את הטקסט. ממליץ בכללי, ובמיוחד אם הטקסט קצר (למשל: דו״נ או מפלצת מגניבה שכתבת)
2) ניתן להעלות קבצי PDF דרך הפיכתם לקובץ ל תמונה (קובץ PNG) ולהעלות אותם מהמחשב, וגם ניתן להוריד אותו ולהוסיף דרך הוספת קבצים
במקרה של וורד, העבר למסמך PDF ופעל על פי ההנחיות הנ״ל

מקווה שעזרתי!
 
עריכה אחרונה:

Nextorl

The Crescent Archmage
צוות הפורום
אין בעיה עם להעלות קבצי PDF לפורום, אבל קבצי וורד לא נתמכים. אתה יכול או להמיר את הקובץ לPDF באמת, מה שכנראה יהיה יותר נוח לקריאה ברוב המקרים גם, או להעלות את הקובץ לדרייב, דרופבוקס או ענן אחר שמאפשר לשתף דרך לינק.
 

The oldman

The Rainbow Archmage
צוות הפורום
באופן כללי, אם זה מסמך קצר, עדיף פשוט להעתיק ולהדביק אותו להודעה. זה הרבה יותר נוח מאשר לאלץ את הקוראים לפתוח קישור לאתר אחר או להוריד קובץ למחשב. זה יביא יותר קוראים לנושא ויותר תגובות.
אם זו הרפתקה או מסמך ארוך, אז PDF זה מומלץ. לשתף קבצי וורד/גוגל דוק זה יותר מסורבל ופחות יוניברסלי. וורד יכול להשתנות בהתאם למחשב, וגוגל דוק על הטלפון בעיניי זה סיוט. PDF זה הכי נוח.

תחשוב מה נוח לאנשים אחרים לקרוא, גם אם זה לוקח לך עוד דקה להמיר בוורד - דרך אגב כל מה שצריך לעשות היום בוורד זה לבחור "שמור בשם" ושם בסוג הקבצים לבחור PDF. הוא מבצע לבד את ההמרה ל PDF... זה לא התקופה של לפני עשור שהיה צריך תוכנה ייעודית לזה. זה קל ופשוט.
 
Top Bottom