• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

איך אתן מדמיינים את המשחק שלך? מצולם? מצוייר?

tkhag1

פונדקאי ותיק
באיזה גרפיקה אתם נותאים לדמיין את עולמות המשחק שלכם? מצולם ומציאותי או שאולי משהו קליל יותר?

אישית אני נותה לדמיין את העולמות משחק שלי בגרפיקה של אנימה וכך גם עולמות של אנשים אחרים שאני משחק בהם.

איך אתם מדמיינים את העולם שאתם משחקים ממנו? אני די בטוח שלא בתור אנשי מקל ;) .

dragonian

פונדקאי ותיק
בדרך כלל מצויר, והתת מודע שלי בסגנון של המדיה.
למשל, דיאנדי או בציורים צבעוניים אפיים או שחור לבן כזה.

הארי פוטר, כמו האיורים שבתחילת כל פרק וכו'

הח׳אן הטטרי

פונדקאי ותיק
מצולם / מאוייר ומציאותי מאוד. ילדי הקיסרות זה ליטרלי אירופה בימי הביניים-רנסאנס, הכי קרוב לזה זה ציורים ראליסטיים. דוגמה לאיך שאני כן מדמיין דמות שלי:
5d5c8e425aa702fd19f82a86ffaf04da.jpg

ולאיך שלא:
f3c4bff62d0e494490a8cedd466e89be.jpg

אביעד

פונדקאי ותיק
אלישע - אני מדמיין את זה בצורה די מציאותית, אבל לא נותן לאף אחד לדמיין את זה בצורה כלשהיא - שידמיינו עצמאית איך שהם רוצים. לכן אני גם לא אוהב להוסיף יותר מדי פרטים לשטח - דמיינו עצמאית.
חאן -
א. הרימון חוסם לי את התמונות שלח לי בוואטסאפ
ב. זה לא משנה את איך שאני מדמיין את ילדי הקיסרות - רשימה של מספרים שמייצגים את הפירטים שלי, את הספינות שלי, ואת כל הדמויות שאלישע הספיק להחליף.

tkhag1

פונדקאי ותיק
די ברור שהדמיון עצמי, אף פעם לא נתקלתי במישהו שמנסה להגדיר איך לדמיין, וגם אני בדרך נשאר מעט מעורפל בתיאור בגלל זה.
נ.ב. באמת הרבה, שתי דמויות.

פלאפי

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
טרילוגיית שר הטבעות פחות או יותר קיבעה בראש שלי איך אמור להיראות עולם פנטזיה קלאסי. אצלי בראש כל המשחקים בD&D נראים ככה בערך.

lonewolf

פונדקאי ותיק
אני רואה את זה מאויר אבל מאוד ריאליסטי. אני משתמש בסצנות מסרטים וכדומה ופשוט מכניס דמויות אחרות במקום הדמויות המקוריות.
אביעד- שכחת קרבות אבודים.

yds

פונדקאי ותיק
המממ....תלוי מאוד באווירה. אם מדובר במשחק גריטי/אפל, אני בדרך כלל מדמיין בסוג של "איורי עיפרון"/רומן גרפי, וכנ"ל גיבורי על. מו"ד ומ"ת קלאסיים אני מדמיין מצולם מאוד ריאליסטי, או לחילופין דמויות מופשטות עם צבעים מאוד חזקים שמייצגים אותן (מזכיר טיפה את הגרפיקה של שאדוו פייט/בלק אנד וויט בושידו, אם חושבים על זה)

lonewolf

פונדקאי ותיק
אביעד-זה פשוט קרב שאי אפשר לנצח ויודעים את זה מראש. זה ביטוי. וכן יש אנשים שנכנסים לקרבות כאלה. הקבוצת D&D שלי למשל. לפעמים מתחשק לנו להילחם נגד בוהים.

kwint stormbellow

פונדקאי פעיל
אני מדמיין בדרך כלל ראליסטי פלוס-מינוס, או מצויר עם נגיעות ראליסטיות, תלוי באופי המשחק.
lonewolf אמר/ה:
כן יש אנשים שנכנסים לקרבות כאלה. הקבוצת D&D שלי למשל. לפעמים מתחשק לנו להילחם נגד בוהים.
נשמע כמו קבוצת מנצ'קינים. מאיפה אתם מביאים בוהים?

אביעד

פונדקאי ותיק
עכשיו הבנתי מה אתה רוצה, רק לא הבנתי איך זה קשור לצורה בה אני מדמיין את המשחק - בין אם הקרב אבוד או לא אני צריך לדמיין אותו :D

המפקד האלמוני

פונדקאי ותיק
המפקד האלמוני אמר/ה:
עכשיו כשאני חושב על זה - כמו האיורים של פאולין ביינס לרשומות נרניה.

כשאני חושב על זה שוב, אז פאולין ביינס איירה לא רק את נרניה וציירה לה מפה, אלא גם ציירה את המפה של הארץ התיכונה של טולקין (הקטע של איור מפות לא מפתיע - היא עבדה בזה במלחמת העולם השנייה).

Top Bottom