• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים שאלה על מגבלות essence, ועל אלכמיקלים

doctor arbitration

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
אני קורא עכשיו את הספר של האלכימיקלים, ויש לי שתי שאלות (בגדול):

1. מוצגת דוגמה לאלכמיקל עם 16 essence. איך נשגבים שמימיים שהם לא סולארים מסוגלים להגיע לרמות כאלו? והאם זה אומר שסולארים יכולים להגיע לessence 20 או משהו בסגנון?

2. ישנם אלכמיקלים ענקיים בגודל של עיר.. האם בנו אותם ככה? האם הם ישר התחילו עם כמויות essence מגוכחות? או שהם התחילו קטנים ואז נבנו לגדלים ענקיים?

אני אשמח אם תתן לי מספרי עמודים לרפרנסים שאתה מעלה, כדי שאני אקרא שוב.

לגבי השאלה השניה אני יכול לענות מהשרוול- אלכימיקלים לעולם לא מתחילים עם יותר ממהות 3, הם בגודל אנושי בשלב ההוא וממלאים משימות ספציפיות שנותנים להם (ע"ע תפנה את מנהרה איקס ממפלצות עוינות, תעזור להעלות את התפוקה של מפעל וואי).
אחר כך במהות 4 ו-5 הליבה שלהם מושתלת לתוך יצורים אנושיים למראה אבל גדולים יותר, בערך 3 מטר גובה, ועדיין משימות מוגבלות אבל קשות יותר.
אחר כך משתילים את הליבה שלהם במהות 6 ב-Warstrider כזה מגניב שמשמש להם כגוף, וכל דירוג מהות או שניים אחר כך פשוט עוברים לגוף יותר גדול עד שנדמה לי במהות 8 או 9 עוברים להיות נייחים ומייסדים עיר (או מוצב צבאי, או מעבדת מחקר וכולי).

איך אמורים להריץ איתם קמפיין ארוך טווח בצורה הזאת? הרי קצת בעיה לשחק אלכימיקל עם מהות 6 בגובה של כמה מטרים, ועוד יותר בעייתי לשחק אחד נייח..

ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר!
---

בעמוד 225 מתוארת Lissome Avid Engineer, ונאמר שבמידה והיא שורדת את ההתקלות מתחת לניו-קאדאר היא גדלה למהות 16.

---
ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר! ספויילר!

קודם כל, הם לא מתוכנתים. בתוך הגופות המכניים שלהם שוכנות נשמות אנושיות.
שנית- תחשוב על זה ככה, מהות 6 אפשר להשיג רק כשהנשגב בן מאה לפחות. גם בקמפיין סולארי לא תגיע למהות 6 בלי לחרוג בהמון מהקאנון. חוצמזה, אפשר בקלות להריץ הרפתקאה לאלכימיקל במהות 6, באותה קלות שתריץ משחק לבני דרקונים בהלכי-מלחמה.
ולבסוף, לגבי Avid Engineer- היא חריגה לחלוטין. למיטב ידיעתי אף נשגב שמיימי לא עובר את דירוג מהות 10. אם תקרא את הנסיבות שבהן היא מקבלת את הדירוג הסופר-גבוה תראה שזה כל כך לא סביר וכל כך מיוחד שאי אפשר להתייחס לזה כחוק.

חזרה