• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

צילו של הצל -עץ משחק [5/5] (מהדורה 5, פנטזיה) - סיימנו!

ג'ושוע רץ לעבר הדמות, ומגיע למה שנראה כגלימה שחורה, מרחפת, עטורה בברדס.

הוא מתקיף בשיא הכח את הדמות, חותך את הגלימה לשניים ושורף אותה... ומתחתיה, צל טהור.
הברדס נושר לאחור, וחושף ראש ריק, חסר פנים חוץ משתי עיניים אדומות... וחיוך רחב ולבן, שצוחק בשיגעון.

"אתה באמת חושב שיש לך כח מולי?" הצל שואל הגיחוך, ושולח חלק מעצמו מטה לקרקע. הביזון קם מחדש על רגליו.
"בני התמותה ימותו מתישהו, אבל כוחותיה... כוחותיו של הצל... לעולם לא יכנעו עד שאתם תחוסלו. אני לא יכול להרשות לכם למצוא אותה, לשחרר אותה." הביזון שואג בקול מאיים, מרתיע. "אתם יכולים להרוג אותי כמה שאתם רוצים... אבל אני צריך להרוג אתכם רק. פעם. אחת."

בשביל לפשט עניינים, עכשיו תור כולכם. הזאב יפעל אחרי כולכם.

IN
אומבר בוחן את המצב שסביבו. הסכנה אינה מיידית, אבל הוא חש אנרגיות צל מתעצמות סביבו, ומכין את עצמו לבטל את המתקפה הבאה שתגיע.

META
מכין פעולה - ביטול לחש (dispel magic). הtrigger הוא זה שהאויב מטיל לחש.

"נסכים שלא להסכים." אומר ג'ושוע, חרבו שוב בוערת באור שחור, "אתה תצטרך לעבוד קשה כדי להרוג אותי." הוא מחייך וממהר לשלוח התקפה נוספת
META
פעולה רגילה green fire blade
11+8=19 סה"כ, מניח שפגע
9 נזק מההתקפה
11 נזק מהתקפת פתע
ועוד 3 נזק אש.
אז סה"כ 20 נזק, ועוד 3 נזק אש.

רין חופרת מעמקי מוחה, מנסה לחשוב על דרך להביס את ה... דבר הזה
[dice:atdcn2b]738286:0[/dice:atdcn2b]

לאחר מכן היא ניגשת לגורן ומניחה יד עליו, מרפא את הפצעים שלו.
mate
נע לz15
מטיל מילת ריפוי כלחש דרג 2 על גורן.
מרפא 13 נזק

עריכה:

הריפוי הקסום של אלישע מחזיר לגורן את אנרגיית החיים, והוא מסוגל לקום על רגליו ולהכות בביזון מכות קטלניות שמבתרות אותו לחתיכות.

out
הצלחה שנייה בהצלה ממוות
קם.
תוקף את הביזון.
התקפה ראשונה: 23.
בפגיעה 12 נזק.
התקפה שנייה: 20 טבעי.
בפגיעה 23 נזק.

הצל צורח כשג'ושוע מכה בו. הוא מתחיל להתפוגג, ומנסה לרפא את עצמו לפני שהוא יעלם לחלוטין - אבל אומבר מבטל את קסמו.
"גם אם אני נכשלתי... איך תעמדו מולו?" הוא לוחש... ונעלם.

גורן מנחית שתי התקפות על הבופאלו. הראשונה חותכת את גופו, והשנייה משספת את בטנו במכה עצומה - וכעת כשהצל נעלם, המכה מספיקה בשביל לחסל את המפלצת - בפעם השנייה, אבל הוא לא יקום שוב.

הזאב שנותר נמלט מהקרב, כששום כח לא כובל אותו להילחם.

הקרב הזה נמשך הרבה זמן, אבל ניצחתם!

ואתם נמצאים באמצע עמק משונה ומוזר, והעקבות של הכלב - נגמרו...

אני עדיין חסר הכרה ועל סף מוות, אבל בהתחשב בזה שהצלחתי את 2 הזריקות הקודמות שלי יש לי סיכוי של 91.135 אחוז לשרוד אז אני חושב שפשוט אזרוק זריקות הצלה נוספות עד שאצליח
[dice:107]738435:0[/dice:107]
אוקיי, הסיכויים שלי ירדו ל79 אחוזים
[dice:107]738435:1[/dice:107]
ושרדתי.

ביאורן שוכב חסר הכרה על הקרקע. הוא נושם ולא נראה בסכנה מיידית אבל הוא לא מגיב.

גורן לוקח שיקוי מהסיר של ביאורן, דוחף לו לגרון. זה אמור להעיר אותו.
"טוב, העקבות של הכלב נגמרו, ומחכים לנו אויבים חזקים יותר, אבל זאתי לא מוכנה לתת לנו לקרוא את המגילה. אז מה שיש לנו כאן זה לחפש אם הכלב הזה השאיר לנו כאן איזה משהו, אבל אולי יש לכם הצעה אחרת."

ביאורן קם. תשוש. הוא נראה מבולבל, אבל כשהוא מבין שהקרב נוצח הוא מתעודד מעט
"נראה לי שצריך לחקור את האזור. פה נעלם וואשו, ופה הותקפנו על ידי שור צללים אל-מת שאי אפשר להרוג. לא יודע מה איתכם, אבל לדעתי משהו חשוב חייב להיות פה."

בהתחלה, נראה שעקבותיו של הכלב נעלמו - אבל בחיפוש יסודי אתם רואים אותן שוב, מובילות לעומק העמק. אתם עוקבים אחרי העקבות הקטנות, ומוצאים את עצמכם הולכים ישירות למרכזו של העמק - ולאחר הליכה ארוכה, אתם מגיעים לנקודה העמוקה ביותר בעמק. שיני האבן השחורות עולות סביבכם, כמו שיניים של יצור אפל או מעגל שטני ומרושע... אבל במרכזו של העמק יש בור קטן באדמה האפורה. מעט ענני אבק וגושי אדמה עפים החוצה מהבור, וקול נביחה מודיע לכם את מקור הבור - וואף, כלבו של וואשו אחריו חיפשתם, נמצא בעומקו וחופר.

הוא נראה חלש, פרוותו מטונפת וגופו חלש ורזה משזכרתם. לפי עומק הבור, נראה שהוא חופר כאן כבר זמן רב... אבל למה?

כלומר, זה מה שכולם מלבד גורן רואים. כי גורן קולט בבטריות שלו אנרגיה עצומה עולה ממעמקי העמק. בקו ישר מתחת לכלב, עשרות מטרים מתחתיו, יש מקור בלתי נתפס של אנרגיה... אנרגיה טהורה לחלוטין, זורחת בכח.

ואם תסתכלו טוב על האופק, על שיני האבן מחוץ לעמק... תגלו שהצל לא שיקר. כי הדמות האפלה שרדפה אחריכם לא מעט עד כה בדרך.

הצללים מקיפים את העמק, ולאט לאט מזדחלים פנימה.

META

כולם - נא לגלגל ידע היסטוריה (בנוסף לפעולה שלכם). אביעד - נא לגלגל גם ידע מאגי.

היסטוריה
[dice:94ufd]739343:0[/dice:94ufd]
ביאורן אולי לא גאון, אבל הכלב, וואשו, הוא מן הסתם טיפוס אינטלגנטי. כנראה שיש לו סיבה טובה חפור בקרקע, ובמקרה כזה, קצת עזרה לא תזיק. הוא מסמן לכולם לזוז הצידהת ומתחיל לירות זיקוקים מתפוצצים על המקום שבו וואשו ניסה לחפור.
meta
יורה firebolts (1d8) על המקום שוואשו ניסה לחפור, מנסה לעזור לו.

ג'ושוע נראה לא נינוח במיוחד, הוא לא יודע בדיוק מה הסיפור של הכלב, והוא לא חושב שזה זמן טוב לשאול. הוא מביט לעבר הצללים המגיעים ומזמן מחדש את החרב שלו, הוא מעדיף להיות מוכן אם וכאשר הם יגיעו.
הוא חוזר להקיף את השטח, גם כדי לדעת מה הסביבה שלהם יכולה לתת, וגם כדי לוודא שהם לבד פה.
META
ידע דת (יש יתרון)
2 בגלגול הנמוך, 13 בגבווה
סה"כ 18
[dice]739344:0[/dice]

אומבר מנסה לתרום לשאר חברי הקבוצה בהבנת הסיטואציה.
מעבר לזאת, הוא מנסה לחוש את טבע האנרגיה שקבורה, ולהבין את טבעה.

META
עוזר בגלגול היסטוריה (נותן יתרון) למישהו אם יש אפשרות כזו למרות שאין לי הכשרה.
אם אי אפשר, היסטוריה: 8-1=7.
מטיל גילוי קסם.

לגורן אין מושג מה הסיפור של המקום הזה, והרעיון של ביאורן לעזור לכלב לחפור הוא מצוין כנראה, אבל לירות זיקוקים לתוך בור בהתהוות זה רעיון לא מוצלח. הוא צועק לביאורן "הי, עצור!" לפני שהוא יהרוג את הכלב ויגרום להתמוטטות של הבור, מציע לו להצטרף לכלב בחפירות - להכניס את כל האדמה לסיר זה רעיון מצוין. גורן עצמו מתחיל לרכך את האדמה בלהביו ולעזור לכלב לחפור.

meta
היסטוריה 2
מאגיה 0
מובן שאנחנו נחים מנוחה קצרה.

חזרה