• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מועצת הרוחות - Council of Ghosts

מיניאטורה מגניבה של 5 רוחות רפאים, בעקרון היא לקוחה ממשחקי מג'יק (אני לא מכיר, אבל מי שכן מוזמן לספר עליהן).
התכוונתי להגיע לצבע טורקיז בהיר, בפועל יצא לי כחול יותר משרציתי...
אבל יש להן הרבה פוטנציאל לשימוש במשחקי תפקידים כבוסים מקומיים או אולי סוג של NPC מסוכנים :)

1655210412041.png1655210440957.png

תודה!
כן, הדרואיד צבוע מראש - זוועה חחח
הייתי מנסה לצבוע מחדש, אבל יש לי כבר יותר מדי מיניאטורות בלי צבע בכלל שמחכות.
לא יודע אם זה היה מכוון, אבל על הבסיס הגדול של הרוחות יש מקום מאחורה לעוד דמות, כלומר אני יכול לתקוע שם עוד בוס או NPC לפי הצורך.

לא יודע אם זה היה מכוון, אבל על הבסיס הגדול של הרוחות יש מקום מאחורה לעוד דמות, כלומר אני יכול לתקוע שם עוד בוס או NPC לפי הצורך.
אני חייב לומר שזה נותן המון אופציות מעניינות לשימושים מגניבים למיניאטורה! בין אם נקרומנסר השולט ברוחות מעונות, או אולי מלך בסגנון אראגורן המלווה בצבא מתים המלווה אותו.

אני לא מכיר, אבל מי שכן מוזמן לספר עליהן
הם האובזדט, המועצה ששלטה בגילדת אורז'וב (שחור-לבן) עד שהם חוסלו לא מזמן על ידי ציידת הרוחות קאיה. אאז"נ לא היה להם כל כך אופי עצמאי מחוץ לגילדה, שהיא מעין כנסייה ללא דת (האדמה בצבעים שלהם נקראית godless shrine). משעבדים אנשים עם חובות ומחזירים אותם כאל מתים אם הם מתו לפני שסיימו להחזיר את החוב. דברים כאלו.

אני חייב לומר שזה נותן המון אופציות מעניינות לשימושים מגניבים למיניאטורה! בין אם נקרומנסר השולט ברוחות מעונות, או אולי מלך בסגנון אראגורן המלווה בצבא מתים המלווה אותו.
לא יכול להסכים יותר :)
אגב במציאות מבחינת הצביעה שלי הכחול בהיר מלמטה והולך ונעשה כהה למעלה, לא בטוח שזה עובר מסך.

הם האובזדט, המועצה ששלטה בגילדת אורז'וב (שחור-לבן) עד שהם חוסלו לא מזמן על ידי ציידת הרוחות קאיה. אאז"נ לא היה להם כל כך אופי עצמאי מחוץ לגילדה, שהיא מעין כנסייה ללא דת (האדמה בצבעים שלהם נקראית godless shrine). משעבדים אנשים עם חובות ומחזירים אותם כאל מתים אם הם מתו לפני שסיימו להחזיר את החוב. דברים כאלו.
נייס! תודה.

חזרה