• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ארמוריקה- עץ משחק

ירין והילה
"אל תדאגו, אתם תתוגמלו בהתאם, ותוכלו להכין ציוד טוב ואיכותי לגילדה שלנו, ובמידה ונגלה שהם אנשים טובים, אז אני יבטל את ההנחיה הזו. לא שאי פעם נתתי אותה למישהו." אני מדגיש, "למעשה, אני חושב שלא הייתי פה היום."

"אני יוצא לעיר השכנה, רק תסגרו לי את הפנייה עם הבורסקאים ואתם חופשיים לעשות כרצונכם במשך היום, הילה, את מצטרפת?"

יותם
כן בטח, זה 100 ארמוריקים לבקבוקון. ניתן לך הנחה כי אתה חבר גילדה, אז 70. יודע מה? כיוון שאנחנו buddies אתן לך הנחה של 10 ארמוריקים נוספים.

פונדק
"מה? יואו, זה משחק אדיר." אני אומר ומתיישב. "מכירים את סיפור עקדת יצחק? אז העלילה של המשחק מתבססת בצורה מאוד רפויה על הסיפור הזה. אייזק היה ילד קטן שצייר, ואז אמא שלו שמעה את אלוהים אומר לה שהטכנולוגיה והמשחקים משחיתים את נשמתו של אייזק הקטן שלה. מפה לשם היא רודפת אחריו עם סכין והוא בורח למרתף.
המשחק הוא בעצם לשרוד במרתף ולהרוג את "אמא" בסוף, או אפילו בוסים יותר גדולים ממנה. זה משחק rouge-like מעולה, דורש אסטרטגיה מסוימת, יש בו אתגרים ממש מגניבים והרבה רפרנסים לדברים ולמצבים רפואיים שונים. יש לו גם.. 16 סופים שונים? תלוי עם איזה בוס מנצחים את המשחק.
לקח לי כמה חודשים, אבל הצלחתי להשיג את כל 100 האצ'יבמנטס בסטים עם ההרחבה. המשחק הראשון פחות טוב לדעתי אגב, יותר טרולי ופחות אסטרטגי."

ירין-
טוב, אין זמן לבזבז, ואין טעם לשבת בחיבוק ידיים עד שעידו ייתפנה. מה המשימה הכי דחופה כרגע? לוסי והפרות או לדאוג למחרשת ברזל? הפרות. חשוב יותר שיהיו הרבה פרות עם מחרשות פשוטות מאשר מעט פרות עם מחרשות איכותיות. אני שולח ה"פ ללוסי ומבקש להיפגש איתה איפה שהיא נמצאת כרגע.

מצטער על חוסר התגובות, היו לי עוד כמה דברים לעשות. אני חזרתי.

ליאור והילה
"מי אתה?" מולי שואל בצחוק ומיכל מצחקקת לה. למיכל היה קצת קרח על הלב, אז מולי משתמש בלהביור.

"אין בעיה, נדבר עם הבורסקאי."

עידו
הם מהנהנים ומחייכים. כן.

"אז, אם כבר משחקי מחשב, יש פה שחקני GTA?" סמי אומר. עכשיו זה משהו שאנשים מעוניינים בו, והשלושה האחרים מרימים יד.

אור
הלוחמים הקודמים השאירו אחריהם קצת הרס, דם ובזזו את החדר. במבט נוסף על התיבה אתה רואה שהיא נפרצה כבר באופן די חזק, מה שאומר שהם לא היו עדינים. מעבר לכך הם לא בדיוק השמידו את המקום.

יותם
היא נמצאת בחווה הקטנה שלה, מלמדת ידיד שלה לחלוב.

ירין-
"אהלן", אני ניגש לשניים,"לוסי, אפשר דקה? העניין הוא כזה-חבר שלי ואני, אנחנו רוצים לחרוש אדמות בעיר בשביל לזרוע בהם גידולים חקלאיים. בסופו של דבר היבולים הולכים לכל העיר, זה אינטרס של כולנו. אני לא רוצה לקחת לך את הפרות לתמיד, אז אשמח להציע הצעה-כל פעם שנצטרך לחרוש את האדמות, כלומר בתקופה הקרובה ואחרי כל פעם שנקצור את פרי העמל, נשאל ממך את הפרות ליום-יומיים. ככה נוכל להגדיל את כמות המזון בעיר, להפחית את התלות במלקטים, ולפנות זמן לעוד עניינים, ואת לא תוותרי באמת על הפרות שלך."

ליאור והילה
הם מהנהנים. ליאור יוצא.

ליאור
גלגל לי ק100

יותם
"אלו פרות חלב שנועדו לחליבה. אין לי בעיה לעזור לך עם פרות נוספות, אבל אלו ספציפית לא."

עידו
הם מסתכלים עליך בבוז. הם לא הולכים לחנון אותך בתגובה אפילו.

ירין-
In
אם לא היה כאן אף אחד, זה מעולה. אני מחפש במקום צמחים שגדלים במקומות כאלו ולא זמינים ביער, ואם אני רואה איזה חרק אני ככול הנראה אנסה לתפוס גם אותו. אם בפנים אין כלום, אני הולך לעשות את זה מסביב למערה.

אור
יש קצת ריהוט, בעיקר שולחנות וכיסאות מאיכות נמוכה. יש גם טחב על הקירות אם בא לך.

יותם
"הבאתי את הפרות מאיפשהו, ויש שם עוד פרות. אתה רוצה שאני אעזור לך עם הפרות או רק אכוון אותך?"

ליאור
out
ברכותיי על הגלגול!
in
המשמר שלהם חושד שאתה שודד, למרות כל הסבר הגיוני אחר (המשמר לא היה יותר רגוע אתמול?). בוא תתחיל לשכנע אותם
.

ירין-
In
אני לוקח מהטחב. ואחרי זה אני ורומפן יוצאים חזרה ליער, לשאוף אוויר צח. אם כבר מתחיל להיות מאוחר אנחנו חוזרים לעיר, אם לא אני נותן לרומפן לצוד מעט ואני מלקט מעט צמחים.

ירין
אני שולח הודעה ליאן, אני מחוץ לעיר שלכם והחברה שלכם חושבים שבאתי לשדוד ולבזוז את הבתים שלכם... יש מצב שאתה שולח להם הודעה להכניס אותי.
אני פונה לשומרים, "מי הבכיר פה? כי אני פשוט אשמח לקבל את הפרטים של הבחור שאחראי לתקרית הדיפלומטית שאתם עושים פה, אני בטוח שכשהחברים שלכם ינסו להבין למה המשלוח של הציוד והואכל שהזמנתם לא הגיע, אתם תשמחו לספר להם שלא רק שלא ביצעתם כהלכה את העובדה שלכם ולא הלכתם לצוד את השודדים שמסתובבים ביער, גם מנעתם מראש הגילדה של העיר השכנה להיכנס לעיר.
אז יש לנו 2 אפשרויות, או שתזוזו מהדרך שלי ותתנו לי להיכנס, כי אני במילא מאחר לפגישה, או שאני אדאג אישית שישימו אתכם לקלס ולעג, בכל ערים באיזור, ויהיה לכם מזל אם יתנו לכם תורנות שמירה על השירותים."

כריזמה
[dice seed=44592 secure=57b2317c_0]6d4[/dice]

חזרה