• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /
I Am A Druid
נק"ן פורום
780

פוסטי פרופיל הודעות אודות

• וואו היה סשן הזוי היום. חבר ביקש לשלוט במוזיקה הסשן הזה, שם סימפוניה תשיעית של דבוז'אק (ניסיתי להסביר לו שלאחרים לא יהיה סבלנות, אבל כשהשלט כבר החליף ידיים...). בכל מקרה, דבוז'אק לא אוהב להיות שקט, וכשהוא כבר שקט - הוא עומד להפציץ בקרוב. ומשום מה, כל פעם שהגיע אחד הפיצוצים הגדולים שלו, מישהו בדיוק אמר משהו דרמטי. כל פעם. היה מצחיק.
    כששחקנים מתעכבים ביצירת דמויות בשרת דיסקורד, אני כותב לאחרים (המשך בספוילר בתגובה בגלל מגבלת תווים):
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    1. It's [Day] or later. 2. You have finished your character. 3. The T.A.M.E.d one hasn't finished his character. I can cancel permission at any time, and you will NOT T.A.M.E. without permission. Now what makes TAME really annoying? When you @ and also write "THOU SHALL DO YOUR CHARACTER, OR I SHALL T.A.M.E. THEE!". It works, really.
    ג'וני
    ג'וני
    הדבר היחיד שיעבוד זו פונקציית סינון ההתראות של הדיסקורד... 🤷‍♂️
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    זו בדיחה כמובן. אבל אם השחקנים הם מהסוג שגורם עם בדיחות גם קצת אכזריות, אז זה פרקטי. אבל צריך להכין את השטח איכשהו, לוודא שזה לא יבריח שחקנים.
    "מחפש קבוצה לDND" "קבוצה חדשה DND5"...
    תזכירו לי, איך משחקים Do Not Disturb?
    Nextorl
    Nextorl
    לא שמעת על משחק השקט?
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    שמעתי, אבל בשביל זה יש QM לא? (לא בטוח אם זה הראשי תיבות, לא נורא)
    מחפש שחקנים למשחק גיבורי על מרובה-"שולחנות" בדיסקורד.
    על מנת להשתתף ולקבל Role של שחקן\מנחה, יש לשלוח הודעה לJust ROLL THOSE DICE#6696 על מנת להירשם.
    The oldman
    The oldman
    אוקיי, זה פורמט שמותאם במיוחד לקמפיינים מרובי מנחים וקבוצות.
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    אסתכל על זה.
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    זה לא בדיוק זה... זה בעיקר חקירה, אבל המשחק שלי הוא משחק עם סיפור, בסגנון הנוקמים (טוב, ברור).
    עלבונות לפייטן:
    "אני מתלבט אם לבזבז עליך לחשון."
    "אם רק תוכל לרכז את מעט התודעה שלך כדי להבין את העלבון, בבקשה?"
    "אתה מזכיר לי איזה גובלין שהרגתי לפני כמה זמן... משהו בכיעור שלכם..."
    Eldritch Blast
    Eldritch Blast
    אחד העלבונות המפורסמים של גדילן:
    אתה בכוונה מגדל את הדברים האלה על הגוף שלך?
    מנחים מתחילים לאט לאט צוברים יכולת להמציא רעיונות בסיסיים להרפתקה תוך שניות. מסתבר שבשלב מסוים מתחילים גם לאבד אותה... ולהתחיל לחשוב שעות...
    לא השארנו הרבה מקומות פנויים להרשמה במקום בדרקוניקון :)
    (אפילו שאני די בטוח שכמות השחקנים בהרשמה המוקדמת היא לא הכמות המקסימלית? (כי אצלי היה כתוב 6 אבל זה 7\8 במשחקים שלי))
    עשיתי הפסקה בשיעורי בית במתמטיקה כדי לחשוב איך אני עושה את עניין זימון מפלצות לשינוי צורה בדרקוניקון. מצאתי את עצמי מחשב כל מיני דברים, וכותב על שיעורי הבית...
    בעיצוב משחקים/עריכתם יש המון מתמטיקה!
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    זה תלוי מי מעצב את המשחק / עורך אותו. אני מניח שמישהו שפחות שקוע / לומד מתמטיקה, ימצא שהוא פחות משתמש בה ממך בעיצוב המשחקים שלו...
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    אבל עדיין הוא ינסה לחשב לפחות את הסיכוי שמשהו יקרה כדי לעשות משחק מאוזן, לא?
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    כן, השאלה כמה הוא יבצע חישוב מתמטי וכמה הוא יבצע חישוב לוגי של "בערך"...
    ממליץ מאוד: Monstrous Races - Dungeon Masters Guild | Dungeon Masters Guild
    גם יחסית זול ל300 עמוד (ועוד 300 עמוד שמסתבר שמאפשרים לשחק חרב מונפשת ברברי-אשף, שריון מונפש פלאדין, שטיח מונפש טרובדור, או ספר מונפש כושף!).
    The oldman
    The oldman
    היי, חושב שזה מצדיק נושא בפני עצמו :)
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    ברגע שיהיה לי אינטרנט למשך יותר מדקה, אפתח נושא.
    מחפש שותפים לפרויקט:
    סחתיין על התמונה החדשה!
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    האמת, דמיינתי אותו יותר מאיים מזה... אבל קראתי ההוביט בגיל 12, אז אני לא יודע כמה זה בגלל הגודל שלי בזמנו.
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    גם בסרט הוא נראה שונה לגמרי. אני לא באמת חיפשתי סמאוג, חיפשתי דרקון אדום, הורדתי אותו, ושם הקובץ היה Smaug.jpg.
    BadBug
    BadBug
    אחלה תמונה, אבל בלבלת את הקהל :)
    אני רגיל לראות ירוק וישר לקשר לדרואיד!
    חבר שלי ''המציא'' גזע, איש כלב. הוא קרא לדמות סנוף אביץ'. אני לא הייתי בטוח אם לזרום אתו או שזה מוגזם... זרמתי, היה כיף.
    טיפ אם שכחת לחש: "תדגים" איך הקוסם מחזיק את ספר הלחשים מולו וממלמל כל מיני מילים ועושה תנועות ביד השנייה, אבל בעצם אתה קורא את הלחש בסל"ש. זה עובד אם קוראים מספיק מהר שזה לא יהיה חשוד.
    חבר שלי, דרקאיש, משתמש במחולל שמות למצוא שם לדמות.
    השם שלו הוא ''זירארת', קוטל הארנבים"!!! מות תמותו מדלגים ארורים!
    (בלי קשר ההרפתקה שמשחקים יש 3 ספינות מלאות מדלגים פיראטים)
  • טוען...
  • טוען...
חזרה