• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /
I Am A Druid
נק"ן פורום
780

פוסטי פרופיל הודעות אודות

• נשארו בדיוק עוד 30 סיפורים פראיים, מספר מועט של ספינות חלל, מספר ענק ולא ידוע של יצורים (אבל זו לא בעיה גדולה), בערך 20 סיפורים פראיים רזרביים (אחד עד שלושה לכל כוכב לכת), וכמה מפות לסיום "הכיבוש הגדול"! :) :(
    המחשב אמנם לא עובד, אבל הצלחתי להיכנס לחשבון הפונדק שלי ממחשב אחר!
    וגם, ב5 דקות שהמחשב שלי כן עבד, הצלחתי להוציא את הקבצים של כביש השוקו לדיסק - אז אני חוזר לעבוד עליהם!
    זה לא נראה לי מתאים לפתוח נושא משלו, אז שאלה למתכנתים מביניכם:
    למה, כשאני שולח קובץ שאני בעצמי תכנתתי ובוודאות לא שמתי בו ווירוס לחבר, המחשב שלו מזהיר שזה עשוי להזיק למחשב שלו? זה קובץ .exe , שבניתי כקובץ stand-alone באמצעות התכנה Visual Studio 22 comunity
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    אילו סיומות לדוגמה?
    Adran
    Adran
    txt זה קלאסי. exe נחשד לרוב בגלל שקשה יותר לסרוק קוד מקומפל. גם העברה שלו טרום-קימפול, אם אפשרית, אולי תעבוד.
    BadBug
    BadBug
    נראה לי שכל דבר שהוא לא מועד להחשב כסקריפט, אפילו תמציא סיומת.
    למרות שבהחלט יש כלים שיכולים לעשות בעיות גם עם זה.
    נדמה לי שלפני המון זמן במקרים כאלו הייתי מכווץ את הקובץ ובנוסף משנה את סיומת הקובץ המכווץ: נניח במקום zip ל bak או משהו כזה.
    קצת מסורבל, נכון, אבל אמור לעבוד.
    הגיע הדריזזט הנוסף, מסתבר שאלו שניים נוספים, אבל שכתוב ''אלף סייר''. אני אצבע דריזזט הפעם בלי להרוס אותו יותר מדי, ואח שלי... אלף זומבי, מי שמנחש את שמו מקבל... טוב, להיות זה שניחש את השם שלו.
    ד''א הייתי מהמר על BadBug BadBug
    ''למה אלף קוסם יותר טוב מאורק קוסם? למה לכל האלפים תוסף זריזות? זו גזענות!"
    והתשובה שלי: ''לא, זה קסם. פוף.''
    קיבלתי את פיזבן!!!! הזמנתי גם את זאנאת'ר, מורדנקאינן, עו''פ ספר בסיס, עו''פ יוצר עולמות, עו''פ מד''ב, ויש עוד שמפצלים מההזמנה בגלל מס, והכול מתנות לבר-המצווה.
    אף פעם לא הבנתי איך אני אומר ש''הגולבין מגמגם את ציפצופיו'' בלי להישמע מוזר. ועכשיו המצאתי שם חדש לשפת הגובלינים!: ציפגומית. הגובלין מצפגם: ''מ... מ... מי... מי אתם?"
    Hziulquoigmnzhazha
    נראה לי לבקראפט התרגז על מכונת הכתיבה...
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    שם של אל עתיק ממיתוס של איזה סופר בשם לאבקראפט.
    נבו74
    נבו74
    את זה הבנתי, אבל איזה אל עתיק ומה הוא עושה [וכמה פעמים הוא הוזכר].
    אני יודע מי זה לאבקראפט
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    אין לי מושג, השתעממתי וחיפשתי סתם שמות של אלים עתיקים.
    המיניאטורה הבאה שאצבע (לפחות מאלה שהן לא פשוטות כמו גובלינים אורקים זומבים ושלדים) תהיה... Ashardalon! דרקון אדום בוגר, יאי!
    • אהבתי
    • תודה
    רגשות: BadBug ו-נבו74
    BadBug
    BadBug
    וואו, זה משהו שאשמח לראות!
    אל תשכח לשים פריימר, זה חובה בסוג החומר שלו.
    יש לו גם כמה איזורים שלא קל להגיע אליהם עם מכחול.
    המון בהצלחה וכמובן תשתף תוצאות!
    אהה, גלות (האלף האפל). לקח לי כל-כך הרבה זמן - כאורך הגלות - להשאיל את זה מהספרייה אבל סוף סוף סיימתי! קדימה שהות!
    • תודה
    רגשות: BadBug
    BadBug
    BadBug
    מעולה! תהנה!אחריטרילוגית האלףהאפל, סיימתי גם את טרילוגית בקעת רוח כפור ועכשיו אני מתחיל את ארבעת הספרים של "מורשת"
    אח שלי ראה יותר מדי את הסרט ''הנסיכה הקסומה'' (תרגום נוראי). מה הוא כתב לי היום בבוקר, רגע לפני שחזר הביתה לצבוע איתי מיניאטורות של זומבים לסשן היום?
    Hello. my name is Inigo Montoya. You killed my father. Prepare to dye.
    והוא לא יודע מה פירוש המילה Dye...
    אביעד
    אביעד
    לא הבנתי
    הוא אמר prepare to die
    או שהוא אומר prepare to dye
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    Die, אבל כתב בטעות בשגיאות כתיב.
    כן, נקסטורל, יש כזה דבר. כשאתה קם בבוקר ודבר ראשון כותב לאח שלך בוואצאפ משפטים מהסרט...
    Nextorl
    Nextorl
    I Am A Druid אמר/ה:
    כן, נקסטורל, יש כזה דבר.
    The Princess Bride Disney Plus GIF by Disney+
    נצטרך לחכות לאחרי סוכות עם הינשודוב, אבל היום אצבע מיניאטורה ישנה שהכנתי בהירו פורג' עם הערכה של בני דודים שלי!
    • תודה
    רגשות: BadBug
    BadBug
    BadBug
    בהצלחה! תעלה תוצאות! הזכרת לי שגם רציתי להעלות את הינשודוב הוותיק שלי, לא שאני סופר מתגאה בו כי הוא נצבע כשעוד הייתי בתחילת הדרך, אבל הוא חמוד חחח
    היום אני מקבל ערכת צביעת מיניאטורות! 36 צבעים, ינשודוב לא-צבוע, ותערובת של 36 אויבים נפוצים כמו אורקים, גובלינים, אלפים אפלים... צפו לנושא כשזה יגיע עם תמונות! וכמובן נושא של ינשודוב היום בערב או מחר!
    לעזאזל עם אמאזון, זה לא הגיע היום... מקווה שיגיע מחר. ואם לא ייקח המון זמן שאצבע כי בסוכות אני לא אוכל לקחת מהדואר...
    • תודה
    רגשות: Kasai ו-דיוגנס
    The oldman
    The oldman
    אשמח גם לקרוא את הרשמים שלך והמלצה או דיס-המלצה על הערכה - זה בהחלט מצדיק (ומעניין) לנושא בפני עצמו :)
    בבית הספר דיברו איתנו על שבוע הגאווה בלי קשר לכלום ומיד חשבתי על זה:
    ש: ''איך קוראים לזבוב הומוסקסואל?" (ככה כותבים?)
    ת: ''בעל זבוב''
  • טוען...
  • טוען...
חזרה