• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות

פורום הפונדק

I Am A Druid
I Am A Druid
מגניב! אני עכשיו יוצר אתר דומה ליצירות שלי.
ב
בן מחצית
גם אני
טאבאקסי זה כיף
טאבאקסי זה כיף
ככה מתחיל טרנד
I Am A Druid
I Am A Druid
כן... לא. זה הרבה יותר מדי עבודה כדי להיעשות טרנד. זכויות יוצרים של תמונות, בכללי עולם המערכה/השיטה/שניהם... זה המון עבודה, אנשים לא ישקיעו בזה אם הם לא ממש משועממים (משועמם זה אני) או ממש רציניים בנוגע לעבודה שלהם (רציני זה גם אני).
lonewolf
lonewolf
ממש ממש מגניב, האתר. אני בטוח לחלוטין ש90% מהתמונות שם שייכות למישהו, ותחת זכויות יוצרים מאוד נוקשים. אבל היי, כל עוד לא תופסים אותך זה מותר ;)
באופן אישי גם אני הייתי שמח ליצור אתר כזה לעולם שלי, אם היה לי זמן/מוטיבציה. נכון לעכשיו התיכון זולל את שני הדברים.
זהו, רק רציתי להגיד שזה מגניב מאוד, וכל הכבוד על ההשקעה!
The oldman
The oldman
מגניב ביותר וסחתיין על ההשקעה :)
הייתי מוריד את התמונות שאין לך זכויות יוצרים אליהן, זה סתם מאפיל על היצירה שלך.
ה
האיש הצעיר
בהחלט מגניב, כל הכבוד.
רציתי להעיר הערה קטנה: כדאי להוסיף מקום באתר שבו אתה יכול לראות את העדכונים שעלו בשבוע האחרון, כי אם מישהו שקרא את כל מה שהעלית עד שלשום ייכנס לאתר לא יהיה לו מושג איך להגיע לתוכן החדש שהוא עוד לא קרא.
Envinyatar
Envinyatar
שאלה:
נניח שאני שחקן/קורא חדש שנפגש פעם ראשונה עם הפרסום שלך, ונכנס לאתר כדי להתרשם.
האם יש סדר מומלץ של קריאה, כדי להכניס שחקן/קורא חדש לעניינים בלי שיצטרך להתבלבל בין המוני עדכונים?
(ממליץ מאד על איזה דף שיכיל FAQ או מבוא כזה).
טאבאקסי זה כיף
טאבאקסי זה כיף
אני אעשה פינת דברים חדשים ופינת מבוא.
Envinyatar
Envinyatar
תודה :)
המבוא לדעתי זה קריטי כדי לתפוס קוראים חדשים,
וכמובן - צריך להשקיע בזה מחשבה, כי זו למעשה 'הפרסומת' או 'דקת התהילה' שאתה מקבל כדי לתפוס מישהו שהזדמן לשם,
גם במובן של לעזור לו להתמצא שלא יאבד את הידיים והרגליים בתיאורים מקבילים ושלל ערכים, וגם כדי להראות לו מה מיוחד/מושך במיוחד/מהנה בעולם שלך, באופן שיגרה אותו להשאר ולהמשיך הלאה, במקום לדפדף למקום אחר.
dragonian
dragonian
נראה נוח לשימוש. זה נראה פורמאט נוח לקריאת עולם. איך עשית את זה?
טאבאקסי זה כיף
טאבאקסי זה כיף
גוגל סייטס והרבה זמן.
Top Bottom