• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /
האיש הצעיר
נק"ן פורום
898

פוסטי פרופיל הודעות אודות

• באיחור של שישה ימים, עובד עכשיו על סיפור אימה יהודית שההשראה אליו הגיעה במשולב מהיותי חזן במנחה ביום כיפור האחרון ובינג' באיחור על הסדרה 'מלאך משחית' איפשהו בין 12 ל4 בלילה יומיים מאוחר יותר. wish me luck!
    שוקל אם להעלות לפורום, אתם חושבים שתבינו את הקונטקסט? 20% לפחות מהסיפור זה בתכל'ס הטקסט של התפילה, אז אני מתלבט מאוד אם חילונים יבינו את זה...
    The oldman
    The oldman
    נשמע מעניין, תשלח 🤠
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    עוד לא גמור, אבל בעבודה :)
    חייב לציין שהתגובות שלכם ממש גורמות לי לרצות להמשיך ולסיים את זה, מה שאני לא בטוח שהיה קורה אחרת. תודה רבה על התמיכה!
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    זה הגיע!
    אני רוצה לומר תודה לכל מי שהגיב ועודד אותי לסיים את הסיפור, זה שובר את השיא האישי שלי בעבודה רצופה על סיפור ואת השיא האישי שלי בסיום כתיבת סיפור בזמן סביר, ווחלק גדול מזה בהחלט נזקף לזכותכם!
    תמונה מגניבה! מה זה? (נראה קצת שונה, אבל אלי זה סאורון? הוא נראה דומה ב''אחוות הטבעת'')
    נבו74
    נבו74
    אני אמרתי את זה כי אמרתי "רציתי מלכתחילה" ואי אפשר לומר "רוצה מלכתחילה"
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    זה לא בדיוק אותה תמונה, אבל זה אותו רעיון.
    נבו74
    נבו74
    רעיון שהוא: עיניים אדומות מבעיתות שמרחפות באוויר מעל מגדל שחור בארץ האופל זה מגניב
    תבנית מפלצת חדשה למו"ד 4 בכתיבתי כאן! אשמח להערותיכם!
    אביעד
    אביעד
    כן כן, עוקב באדיקות אחרי הכתיבה שלך :)
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    שמח לשמוע. תגובות גם לחפצי הקסם? השחקן שלי רוצה כמה מהם אבל אני מפחד שהם לא מאוזנים...
    האיש הצעיר
    האיש הצעיר
    התבנית נערכה, מוזמנים לבדוק מחדש!
    כל מי שאי פעם חלם לשחק ליץ', מוזמן לבדוק כאן את המכניקה שכתבתי למקצוע הליץ'.
    מומלץ מאוד למי שרוצה הזדמנות שנייה במשחק אכזרי שבו אם אתה נלחם כנגד היריב הלא נכון אתה נאלץ להתחיל מחדש (לפחות אצל חלק מהשה"מים).
    כל מי שרוצה, פרסמתי עץ הרשמה למשחק בעולם נפילת הממלכות, מערכה מבוססת מערכות יחסים. עץ הרשמה כאן בפורום (בשם "עץ הרשמה למשחק בעולם נפילת הממלכות [מו"ד 5]"). לא צירפתי קישור כי האתר טען שזה יותר מדי תווים...
    נראה לי באג.
    מוזמנים להצטרף למשחק שאני עומד להנחות בעולם של נפילת הממלכות!
    כל המידע נמצא בעץ ההרשמה בפורום!
    פרסמתי עץ בניית עולם לעולם מערכה בסגנון הרץ במבוך (או כך לפחות טענו כמה אנשים שם...). מוזמנים לקרוא!
    נ.ב. שם העץ הוא "עולם מערכה: מקדש הצללים - עץ בניית עולם".
    שלום לכל חברי הפורום, אני כרגע עורך הרשמה למשחק בעולם המערכה מלסטרה, נשארו עוד 2 מקומות. מי שרוצה מוזמן להצטרף בעץ ההרשמה!
  • טוען...
  • טוען...
חזרה