• הצטרפו לפורום הפונדק

שלום וברוכים הבאים לפונדק, האתר המוביל בעברית על משחקי תפקידים, משחקי לוח, מיניאטורות, מדע-בידיוני ועוד.
    אחרי ההרשמה תוכלו לפרסם הודעות, לשלוח ולקבל הודעות פרטיות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה / התחברות
  • בואו להנחות משחק בדרקוניקון - ההרפתקה עלינו!
    צוות המשחקים שלנו ישמח לסייע לכם להריץ הרפתקאה בכנס וגם לספק לכם הרפתקאות מוכנות ממגוון שיטות, פרטים בנושא.

פורום הפונדק

Nextorl
Nextorl
כמובן. ואם אני יכול להעיד על עצמי, אני אחד האנשים היותר מתעמקים ופעילים בקהילה הישראלית. הקלטתי גם את ההחתמה של ברנדון בשנה שעברה בצומת ספרים והעליתי אותה לאתר הארקאנום, ואני עכשיו בקריאה המחודשת של גנזך אורות הסער לקראת היציאה של הספר הרביעי :)
  • תודה
רגשות: kosem10
kosem10
kosem10
אני התחלתי לפני בערך שנה וקצת, ואני בדיוק בחצי מהספר האחרון שעוד לא קראתי בקוזמיר (כולל הארקנאום), warbreaker.
אני וחברים שלי קוראים את הספרים בכמויות, וכשעברנו את מהירות ההוצאה בעברית עברנו לאנגלית.
למזלי, הם שכנעו אותי לקרוא את הערפילאים קצת לפני שברנדון סנדרסון הגיע לארץ, והלכנו לQnA.
יש מקום כלשהו לקהילה הישראלית שאתה מכיר?
Nextorl
Nextorl
הקהילה בעיקר בפייסבוק ("קבוצת דיון ברנדון סנדרסון") או בקבוצת הוואצאפ של הרסיס ה18.
וורברייקר הוא הספר האהוב עלי של סנדרסון, למרות שהוא מאוד איטי, הוא עדיין מצוין וכולל את הדמויות הטובות ביותר בקוסמיר לטעמי. חבל לי שלא קראת אותו לכל הפחות לפני הספר השני של גנזך אורות הסער.
  • תודה
רגשות: kosem10
Top Bottom