• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /
BadBug
נק"ן פורום
2,642

פוסטי פרופיל הודעות אודות

• וואו הפונדק הגיע ל4000 משתמשים רשומים!
    שנה טובה לכולם!
    Larkin
    Larkin
    הדבקנו את הפייסבוק.
    The oldman
    The oldman
    כבר היינו פעמיים מעל 4,000 משתמשים, מחקתי כבר לפחות 2,500 משתמשים שלא פרסמו פוסט מעודם - המספר חסר משמעות 😉
    BadBug
    BadBug
    הממממ... טוב לדעת, אני חושב...
    חבל, זה הסתדר יפה עם השנה החדשה :)
    סיימתי עם צביעת האטין, מוזמנים לראות כאן (תגללו להודעה האחרונה עם התמונות).
    לקח לי הרבה יותר זמן מהצפוי...
    יש פה עניין לאנשים אם אני אפרסם בהמשך יומן הכנת שולחן משחקי תפקידים עם מסך?
    • תודה
    רגשות: I Am A Druid
    I Am A Druid
    I Am A Druid
    אני גם אשמח!
    • תודה
    רגשות: BadBug
    The oldman
    The oldman
    נשמע ממש מגניב- אני אשמח לראות :)
    כולל על התהליך החלטה של איך וכמה
    • תודה
    BadBug
    BadBug
    אממממ מקווה שאני לא יוצר פה רף ציפיות גבוה מדי, מדובר בפרוייקט צנוע (למרות שבשבילי מול עצמי זה וואו), אבל אני עדיין בתהליך ואני בשמחה אשתף ברגע שתהייה התקדמות שגם תראה טוב יותר.
    למי שעוקב אחרי רשומות הקמפיין שלי, פרסמתי את הסשן בו ההרפתקה מסיימת הקו שהיה עד כה "פנדלבר" ופונה לתוכן המקורי והרלוונטי יותר, כולל בהמשך מסע מסעיר למישור הצללים.
    חחח כמעט נפלתי במתיחת אחד באפריל באחד הערוצים שאני עוקב אחריהם, אמרו שם שדיסני במגעים לקנות את "הסברו" :)
    lonewolf
    lonewolf
    לצערי אני נפלתי במתיחה שעשה בית הספר שלי- הוא פירסם שמי שהיה חולה בקורונה או בבידוד משלים את הימים שבהם לא הגיע לבית הספר בקיץ.
    דיוגנס
    דיוגנס
    lonewolf lonewolf וואו. זה נשמע ממש נורא ואכזרי. לא רוצה אפילו לדמיין את זה...
    מתרגש לקראת קמפיין וקבוצה חדשה :) אבל מתבאס כי אני הולך לאכזב עשרות אנשים בגלל מספר מקומות מוגבל יחסית לכמות הפניות המטורפת :(
    The oldman
    The oldman
    המון בהצלחה!
    מדהים לראות כלכך הרבה שחקנים שמחפשים 👏
    BadBug
    BadBug
    נכון, אני כבר מזמן טוען שיש מחסור במנחים יחסית לשחקנים בארץ (לא כולם מסכימים איתי) ויש לא מעט אנשים שמחפשים קבוצה כבר זמן מהשיחות שהיו לי.
    צריך פשוט לא לפחוד לעשות את הצעד ולהנחות, כל מנחה שנולד שווה לפחות חמישה אנשים שיש להם משחק :)
    The oldman
    The oldman
    מעניין, זה משהו שהייתי שמח לפתח אותו, כי אני לא בהכרח מסכים - אבל שווה לפתוח לזה נושא משלו
    • תודה
    עריכה: הפוסט החודשי לגבי מה אתם משחקים/מריצים? פורסם כאן - תמיד כיף לשמוע :)
    מתחיל לפרסם רשומות של קמפיין הבית שלי, מוזמנים להעיף מבט כאן (אוסיף עוד בהמשך).
    • תודה
    רגשות: DaniK
    The oldman
    The oldman
    קראתי וממליץ 👏
    BadBug
    BadBug
    תודה רבה! :)
    למי שרוצה לבדוק אם הקוביות שלו מאוזנות ולא מכיר את בדיקת מי המלח:
    BadBug
    BadBug
    זה בהחלט יכול לקרות, אני למעשה מכיר מנחה מחו"ל שזה קרה לו (כנראה בגלל בועיות שהתרכזו במיקום מסויים) :)
    אולי הייתי צריך לכתוב את זה כפוסט ולא כסטטוס כדי שזה יהיה זמין לכולם גם בעתיד :unsure:
    • תודה
    The oldman
    The oldman
    נראה ממש מסקרן, עשית כזה בבית? ובאמת אולי עדיף כפוסט :)
    BadBug
    BadBug
    האמת שמעולם לא טרחתי כי אף פעם לא הרגשתי באמת סטיה סטטיסטית שתצדיק את זה (בכל זאת אין לדעת...).
    אבל אני מאמין שכל קוביה בעולם לא 100% מאוזנת ברמה מזערית כזו או אחרת :)
    אני אשלח את זה כפוסט.
    • תודה
    דיוגנס
    דיוגנס
    איזה יופי! אתה מתכנן להתחיל הרפתקאה חדשה? בכל מקרה, שיהיה המון בהצלחה!
    BadBug
    BadBug
    תודה רבה, הפרוייקט הגדול הבא שלי הוא להריץ את Icewind dale אבל אני עדיין לא מוכן, עובד על זה מספר חודשים כבר (אבל במגבלות הזמן של עבודה ומשפחה שזה לא מותיר הרבה :) )
    • תודה
    איפשהו בסוף שנות ה90, כילד, אני בצעדיי הראשונים בתחביב נפגש בתחנת אוטובוס עם חבר ואומר לו: "אוקיי אז אתה גנב, הכנתי לך את רשימת הציוד וכלי פריצה".
    בינתיים בלי לשים לב אשה מבוגרת שישבה לידנו בתחנה שומעת, קמה ומתרחקת מהתחנה חחח
    לקח לנו זמן לפרוץ בצחוק, סיפור אמיתי לגמרי :)
    The oldman
    The oldman
    קלאסי!

מעניין איך זה היה נראה אם הייתם לבושים ללארפ :devilish:
    200.gif
    אביעד
    אביעד
    אני זוכר שסיפרת את זה פעם... תמיד נחמד להיזכר :)
    • משעשע
    BadBug
    BadBug
    וואלה!
    יש מצב, נהייתי סנילי עם השנים :)
    הרגע הזה שתכננתי כדור אבן ענק סטייל אינדיאנה ג'ונס לרסק את הדמויות ואז... לא לקחתי בחשבון שהלחש Reduce של הקוסם יכול לפעול גם על עצמים שכאלו :)
  • טוען...
  • טוען...
חזרה